Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a okolí, a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací.
Dne 24.1.2018 bude z důvodu výpadku el.energie uzavřena prodejna v Hradci Králové. 
 

Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Radim Dostál
rdostal@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

GIGABYTE Z97P-D3

 
 
 
 
základní deska, MB, ATX, socket 1150, Intel Z97, 2x PCIe x16, 2x PCIe x1, 2x PCI, 4x DDR3, 6x SATA 6Gb/s, Gb LAN, HDMI, COM, 2x USB 3.0, 4x USB 2.0, 3x audio Jack
 
Objednací kód9301023
Part No.

GA-Z97P-D3

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
Splátková kalkulačka již od 4 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 •  
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Akce Intel Cashback - získejte zpět až 1425 Kč při koupi společně s vybraným procesorem Intel, více informací na webu www.toptechcashback.com/cz/cz/pages/cpumb/home

GIGABYTE GA-Z97P-D3

 • Podpora 4. a 5. generace procesorů Intel® Core™
 • Podpora extrémních multigrafických konfigurací
 • Podpora HD audia
 • GIGABYTE LAN Optimizer
 • Supports HDMI output
 • Dlouhá životnost odolných "pevných" kondenzátorů
 • LAN s vysokou ochranou proti elektrostatickému výboji (ESD)
 • Centrum aplikací APP Center s nástroji EasyTune™ a Cloud Station™
 • GIGABYTE UEFI DualBIOS™

Základní desky GIGABYTE 9

Základní desky GIGABYTE 9 podporují nejnovější 4. a 5. generaci procesorů Intel® Core™ a jsou jedinečnou kombinací funkcí a technologií, které z nich dělají skutečně nekompromisní platformu pro váš nový počítač.


Podpora extrémních Multi-GPU konfigurací

Díky podpoře režimu AMD CrossFire™ poskytnou tyto základní desky maximální grafický výkon herním nadšencům, kteří vyžadují nejvyšší počty snímků za sekundu, aniž by museli snižovat rozlišení obrazu.


LAN Optimizer - Inteligentní optimalizační nástroj pro správu sítě

GIGABYTE LAN Optimizer umožňuje uživatelům spravovat různé druhy provozu v síti tak, aby HD média, prohlížení webu, nebo online hraní mohlo dostat prioritu před masivním stahováním dat, které má tendenci zabrat celou šířku datového pásma.


Cloud Station™

GIGABYTE Cloud Station™ se skládá z několika unikátních aplikací GIGABYTE, které umožňují vašemu telefonu či tabletu komunikovat, sdílet zdroje a ovládat stolní počítače přes bezdrátové připojení.


HomeCloud

HomeCloud umožňuje uživatelům sdílet soubory mezi jejich chytrým telefonem či tabletem a počítačem nebo zálohovat soubory z mobilního zařízení do počítače.


HotSpot

HotSpot promění váš počítač na virtuální bezdrátový přístupový bod a umožní sdílení připojení s vašimi ostatními bezdrátovými zařízeními.


GIGABYTE Remote

GIGABYTE Remote umožňuje uživatelům ovládat na dálku myš, klávesnici či přímo Windows Media Player na jejich počítači z chytrého telefonu nebo tabletu.


Remote OC

Remote OC nebo přetaktování na dálku umožňuje uživatelům vzdáleně ovládat jejich počítač pomocí výkonné sady softwarových funkcí, které zahrnují přetaktování, ladění a monitorování systému nebo možnost vypnutí a restartování počítače na dálku v případě potřeby.


Auto Green

Auto Green je snadno ovladatelný nástroj, který poskytuje uživatelům možnost jednoduchého dosažení úspory energie počítače pomocí rozhraní Bluetooth jejich chytrého telefonu nebo tabletu. Dostane-li se mobilní zařízení mimo dosah Bluetooth přijímače počítače, systém se přepne do zadaného režimu úspory energie.


Centrum aplikací GIGABYTE App Center

Centrum aplikací GIGABYTE usnadňuje přístup k velkému množství aplikací od společnosti GIGABYTE. Tyto aplikace vám pomohou získat z vaší základní desky GIGABYTE maximum. Pomocí jednoduchého jednotného uživatelského rozhraní přináší Centrum aplikací GIGABYTE možnost spuštění jakékoliv aplikace GIGABYTE nainstalované ve vašem systému.


Nástroj EasyTune™


5x silnější vrstva zlata (15µ) na pozlaceném procesorovém socketu

Základní desky GIGABYTE řady 9 jsou osazeny procesorovým socketem s pozlacenými piny. To znamená, že si mohou být nadšenci jisti absolutní spolehlivostí a dlouhou životností procesorové patice, aniž by docházelo k nepříjemnostem v podobě zkorodovaných pinů a špatných kontaktů.


Pouze pevné kondenzátory a MOSFETy s nízkým RDS(on)

GIGABYTE používá pouze kvalitní kondenzátory s kovovým pouzdrem a MOSFETy s nízkým RDS(on), které zvládají vyšší teploty a mohou se tak pochlubit delší životností.


Patentovaný GIGABYTE DualBIOS™ (UEFI)

Základní desky GIGABYTE 9 Ultra Durable™ jsou vybaveny exkluzivní technologií GIGABYTE DualBIOS™, která chrání jednu z nejdůležitějších počítačových komponent, systém BIOS. S technologií GIGABYTE DualBIOS™ má základní deska jak "hlavní BIOS", tak "záložní BIOS", proto jsou uživatelé chráněni před selháním systému BIOS způsobeným například napadením virem, selháním hardwaru, nesprávným nastavením přetaktování nebo výpadkem napájení v průběhu procesu aktualizace.


Ochrana proti ESD pro USB a LAN

Základní desky GIGABYTE 9 nastavily vysokou laťku, co se týče ochrany celého systému. Jsou vybaveny pokročilou ochranou proti elektrostatickému výboji (ESD) jak pro port LAN, tak porty USB – ochrání je i před zdroji poruch souvisejícími s ESD. Každý LAN a USB port je spárován s vyhrazeným ochranným filtrem, který odolá vysokým elektrostatickým výbojům, ochrání váš systém před běžným elektrickým přepětím, a dokonce i před přímým úderem bleskem.


Přepěťová ochrana s čipem Anti-Surge

Základní desky GIGABYTE 9 Ultra Durable™ jsou také vybaveny speciálními obvody proti přepětí, které chrání vaši desku a počítač před jakýmkoli nárůstem napětí, který může nastat. Zajišťují, že se jimi vybavený počítač vypořádá s jakýmkoli potenciálně nepravidelným a nekonzistentním napájením.


Ochrana proti vlhkosti s PCB ze skelných vláken

Nic nemá tak velký negativní vliv na životnost vašeho počítače jako vlhkost. Většina částí světa přitom trpí vysokou vlhkostí vzduchu po celý rok. Základní desky GIGABYTE 9 byly navrženy tak, aby bylo jisté, že nebude vlhkost vzduchu představovat již žádný problém. Mohou se pochlubit novou technologií výroby PCB ze skelné tkaniny, která odpuzuje vlhkost vyskytující se vlhkém prostředí Nová technologie PCB ze skelné tkaniny využívá k výrobě PCB nový materiál, který snižuje velikost mezery mezi vlákny, takže je pro vlhkost mnohem obtížnější proniknout skrz v porovnání s tradičně řešenými PCB. To přináší mnohem lepší ochranu před zkratem a selháním systému způsobeným vlhkostí v okolním prostředí.


HDMI™ - Multimediální rozhraní nové generace

HDMI™ (High-Definition Multimedia Interface) je rozhraní s šířkou pásma až 5 GB pro video a pojme i 8kanálový vysoce kvalitní zvuk – to vše pomocí jediného kabelu. HDMI™ je schopno přenášet nekomprimované digitální video i zvuk, přináší tak nejostřejší vykreslování digitálního obsahu až do rozlišení 1080p. A to bez kvalitativních ztrát spojených s analogovými rozhraními a jejich D/A převodem. Kromě toho je HDMI™ kompatibilní s ochranou HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection), což umožňuje přehrávání Blu-Ray/HD DVD a jiných chráněných médií.


Podpora rozlišení 4K Ultra HD

4K rozlišení obrazu je další technologický milník v zobrazení obsahu s vysokým rozlišením.

Více než přibližně 4 000 pixelů na vodorovné ose vypovídá o tom, že je toto rozlišení čtyřikrát vyšší, než dnešní Full HD. Základní desky GIGABYTE 8 se mohou díky integrované grafice Intel®HD Graphics pochlubit nativní podporou 4K rozlišení přes port HDMI.


 

Fotogalerie GIGABYTE Z97P-D3

Parametry a specifikace:

Formát a Chipset

Formát: 
ATX
Chipset: 
Intel Z97

Fyzické charakteristiky

Výška [mm]: 
305
Šířka [mm]: 
200

Konektory interní

USB 2.0 header: 
ano
USB 3.1 Gen1 header: 
ano
SATA III konektory (6 Gb/s): 
6
Počet konektorů pro ventilátory: 
4
COM konektor: 
ano
LPT konektor: 
ano
S/PDIF header: 
ano
CMOS jumper: 
ano

Konektory na zadním panelu

Počet portů USB 2.0 (Type-A): 
4
Počet portů USB 3.1 Gen1 (Type-A): 
2
HDMI výstup: 
ano
Počet HDMI výstupů: 
1
RJ-45 port: 
ano
Počet portů RJ-45: 
1
PS/2 port: 
ano
Počet audio Jack konektorů: 
3
COM: 
ano

Operační paměť

Typ paměti: 
DDR3
Počet paměťových slotů: 
4
Podporované frekvence paměti [MHz]: 
1333, 1600, 1800, 1866, 2000, 2133, 2200, 2400, 2500, 2600, 2666, 2800, 2933, 3000
Max. velikost operační paměti [GB]: 
32
Režim zapojení pamětí: 
Dual-channel

Procesor

Patice (socket procesoru): 
1150

Průvodce výběrem

Domácí a kancelářské: 
ano
Herní: 
ano
Přetaktování: 
ano

Připojení k síti

Síťová karta - rychlost [Mbps]: 
10/100/1000

Řadiče

Řadič USB 3.1 Gen1: 
ano
Řadič SATA III: 
ano
Řadič RAID: 
ano
RAID: 
0, 10, 1, 5

Sběrnice

PCI-Express 3.0: 
ano
PCI Express x16: 
ano
Počet slotů PCI Express x16: 
2
PCI Express x1: 
ano
Počet slotů PCI Express x1: 
2
PCI slot: 
ano
Počet slotů PCI: 
2

Technologie

UEFI BIOS: 
ano
Dual BIOS: 
ano
Podpora AMD CrossFireX: 
ano
Snadné přetaktování: 
ano

Zvuk

Typ zvukové karty: 
Realtek ALC887
Počet zvukových kanálů: 
2, 2+1, 4, 5+1, 7+1
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 • Home Credit
 • Body/ks
  - bodová hodnota produktu v promoakci;
  sestava
  - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 

 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER8

XXL vyprodej
kupony