Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Radim Dostál
rdostal@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

GIGABYTE Z270-HD3P

 
GIGABYTE Z270-HD3P
 
 
Prodloužená záruka
 
 
Splátková kalkulačka již od 5 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
základní deska, MB, ATX, socket 1151, Intel Z270, Kabylake, 4x DDR4
 
Objednací kód9306815
Part No.

GA-Z270-HD3P

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

GIGABYTE Z270-HD3P

Kvalitní základní deska pro procesory Intel 6. a 7. generace poskytne kvalitní základ pro výkonné i méně výkonné počítače. Již z názvu Ultra Durable se dá vytušit, že se jedná o řadu desek, u které jsou využity kvalitní materiály, které zajišťují odolnost a dlouhou životnost. Deska s chipsetem Z270 je určena především pro procesory s odemčeným násobičem a podporuje tedy přetaktování těchto procesorů. Pro nadšené hráče je tady technologie CrossFire, která umožní připojení dvou grafických karet.


Hlavní přednosti:

 • Podpora procesorů Intel® Core™ 6./7. generace
 • Připravena na Intel® Optane™ Memory
 • Dvoukanálové Non-ECC Unbuffered DDR4, 4 sloty DIMM
 • Rychlé USB 3.1 Gen 2 s USB-C™ a USB-A
 • Podpora multigrafických řešení 2-way CrossFire™
 • Podpora dvou NVMe PCIe SSD v režimu RAID 0
 • Ultrarychlý konektor M.2 s PCIe Gen3 x4 a SATA rozhraním
 • Podpora tří připojených monitorů současně včetně rozhraní High Definition Multimedia
 • Audio kondenzátory se špičkovou kvalitou a zcela oddělené audio s vyznačenou cestou oddělení pomocí LED osvětlení
 • Gigabitová LAN Intel® se softwarem cFosSpeed Internet Accelerator
 • Centrum aplikací APP Center s nástroji EasyTune™ a Cloud Station™
 • GIGABYTE UEFI DualBIOS™
 • Smart Fan 5 s několika teplotními senzory a hybridními konektory pro ventilátory


Smart Fan 5

S nástrojem Smart Fan 5 si mohou být uživatelé jisti, že si jejich herní počítač vždy zachová svůj vysoký výkon a zůstane přitom dostatečně chlazený. Smart Fan 5 uživatelům umožňuje výměnu jejich konektorů pro ventilátory pro zohlednění rozdílného vlivu teplotních senzorů na různých místech základní desky. A nejen to, se Smart Fan 5 mají k dispozici více hybridních konektorů pro ventilátory, které podporují jak regulaci pomocí napětí, tak PWM, aby si základní deska lépe rozuměla s vodním chlazením.


Pouze hybridní konektory pro ventilátory

Headery pro hybridní ventilátory detekují, zda chladič podporuje regulaci otáček pomocí PWM nebo napětí a podle toho nastavení automaticky přepne.

Podpora proudu až 2 A díky vestavěné ochraně před nadměrným proudem, což je pro špičkové ventilátory s vysokým odběrem proudu nutností.


Nový software Smart Fan 5

Vyberte si z různých režimů od tichého (Quiet) po běh ventilátorů na plné otáčky (Full Speed), aby chlazení odpovídalo vašim scénářům na vyžití počítače. U každého ventilátoru nebo čerpadla můžete použít intuitivní křivku definující prahové hodnoty spouštění a odpovídající rychlosti otáčení ventilátoru.


Vylepšené rozhraní systému BIOS

Vylepšené rozhraní systému BIOS se může pochlubit také pokročilými funkcemi viděnými u uživatelského rozhraní Smart Fan 5, jako jsou: možnost nastavení spouštěcích mechanismů v závislosti na různých teplotních čidlech na desce, definice křivky ventilátoru a nastavení intervalu teplot, které mohou zabránit hlučnosti větráku způsobené náhlou změnou teploty – to vše bez nutnosti spouštění Windows.


Intel® GbE LAN se softwarem cFosSpeed Internet Accelerator

Gigabitová LAN Intel® se může pochlubit softwarem cFosSpeed, aplikací pro správu síťového provozu, která pomáhá zlepšovat latenci sítě a udržuje nízké doby odezvy pro dosažení lepší reakceschopnosti v prostředí přeplněných LAN sítí.


Rychlé úložiště přímo na desce díky NVMe PCIe Gen3 x4 110mm M.2 (až 32 Gb/s)

Řešení GIGABYTE M.2 nabízí významně vyšší rychlost úložiště a podporu rozhraní jak PCIe, tak SATA pro M.2 SSD zařízení.


Multigrafické 2-Way CrossFire™ řešení

Multigrafická konfigurace nabízí vyšší grafický výkon pro hraní nadšence, kteří vyžadují nejvyšší počty snímků za sekundu, aniž by museli dělat kompromisy v rozlišení obrazu.

RYZÍ RYCHLOST

Extreme USB 3.1

USB 3.1 řadič ASMEDIA 2142 vyžívá dvě PCIe Gen3 linky a nabízí celkovou propustnost až 16 Gb/s, což znamená, že máte šířku pásma navíc pro převzetí plné kontroly nad 10Gb/s USB 3.1 porty. Značně vylepšený protokol USB 3.1 má v porovnání se svou předchozí generací, zachovává si zpětnou kompatibilitu s USB 2.0 a 3.0 a je k dispozici přes nový reverzibilní konektor USB typ C™ i přes tradiční USB typ A pro lepší kompatibilitu s širokou škálou zařízení.

Připojení budoucnosti - USB typ C™

 • Nový univerzální konektor
 • Reverzibilní USB typ C™ s rozhraním USB 3.1 Gen 2


Podpora XMP profilů pamětí DDR4

GIGABYTE nabízí prověřenou a osvědčenou platformu, která zajišťuje řádnou kompatibilitu s profily až 3866 MHz i mimo ně. Aby dosáhli patřičného navýšení výkonu, potřebují všichni uživatelé, aby jejich paměťový modul podporoval XMP a aby byla funkce XMP aktivována a podporována jejich základní deskou GIGABYTE.

Co je to XMP?

Paměťové moduly DDR4 jsou k dispozici se základní frekvencí 2 133 MHz, ale kvůli tomu, že ladění frekvencí vyžaduje značné znalosti a úsilí, dodávají výrobci své paměti se zakódovanými XMP profily, které mohou automaticky upravovat časování podporovaných modulů pro práci s procesorem a dosáhnout tak vyššího výkonu.


Zabudované audio se špičkovou kvalitou

Poskytuje vysoce kvalitní rozlišení zvuku a jeho expanzi pro vytvoření nejrealističtějších zvukových efektů pro profesionální hráče.


HD digitální výstupy

Vychutnejte si HD obraz na monitoru díky integrovaným nejčastěji používaným digitálním výstupům dnešních HD monitorů a televizorů.


Diagnostické LED

Řešení potíží s hardwarem hned na první pohled

LED na desce řízené systémem BIOS indikují, pokud dochází k poruše, což uživatelům umožňuje rychle diagnostikovat, která z hlavních komponent (procesor, paměti, grafika, disk) nepracuje správně a ti tak mohou neprodleně podniknout příslušná opatření.


Inovovaný BIOS Snadno, chytře a přátelsky

BIOS je pro uživatele nezbytný při úvodním nastavení, aby si základní desku nastavili co nejoptimálněji. Díky novému grafickému rozhraní a snadněji použitelným funkcím se podařilo GIGABYTE inovovat BIOS tak, aby uživatelům přinesl při nastavování jejich nového počítače větší spokojenost.


Centrum aplikací GIGABYTE APP Center

Centrum aplikací GIGABYTE APP Center poskytuje snadný přístup k bohaté nabídce aplikací GIGABYTE, které vám pomohou získat z vaší základní desky GIGABYTE co nejvíce. Pomocí jednoduchého jednotného uživatelského rozhraní umožňuje GIGABYTE APP Center snadné spuštění všech aplikací GIGABYTE nainstalovaných ve vašem systému, online kontrolu aktualizací a stažení nejnovější verzí aplikací, ovladačů a BIOSu.


Aplikace EasyTune™

GIGABYTE EasyTune™ je jednoduché a snadno použitelné rozhraní, které umožňuje začátečníkům i expertům doladit jejich nastavení systému nebo upravit takty a napětí systému a pamětí v prostředí Windows. Se Smart Quick Boost vám stačí jednu kliknutí pro automatické přetaktování vašeho systému, čímž získáte nárůst výkonu, když jej budete nejvíce potřebovat.


Nástroj System Information Viewer

GIGABYTE System Information Viewer je centrální místo, které vám umožní přístup k informacím o aktuálním stavu vašeho systému. Můžete pak monitorovat komponenty, jako jsou takty a procesor, nastavit preferovaný rychlostní profil ventilátoru, nastavit upozornění v případě překročení kritické teploty nebo zaznamenat chování vašeho systému; to jsou možnosti aplikace System Information Viewer.


@BIOS

Aplikace GIGABYTE @BIOS vám umožní aktualizovat systém BIOS z prostředí Windows pomocí jednoduchého a úhledného grafického uživatelského rozhraní. Aplikace @BIOS umí automaticky stáhnout nejnovější verzi BIOSu ze serverů GIGABYTE, nebo si můžete aktualizovat svůj BIOS ze souboru v počítači, obnovit dřívější BIOS z obrazu nebo zálohovat BIOS do obrazu.


3D OSD

3D OSD automaticky detekuje a zobrazuje informace o systému během hraní her, díky čemuž budete mít snadný přístup k informacím o vaší sestavě, aniž byste museli přepínat mezi obrazovkami.


Patentovaný GIGABYTE DualBIOS™ (UEFI)

Základní desky GIGABYTE 9 Ultra Durable™ jsou vybaveny exkluzivní technologií GIGABYTE DualBIOS™, která chrání jednu z nejdůležitějších počítačových komponent, systém BIOS. S technologií GIGABYTE DualBIOS™ má základní deska jak "hlavní BIOS", tak "záložní BIOS", proto jsou uživatelé chráněni před selháním systému BIOS způsobeným například napadením virem, selháním hardwaru, nesprávným nastavením přetaktování nebo výpadkem napájení v průběhu procesu aktualizace.


Pomůcka "G-Connector" usnadňující instalaci

Manipulace s drobnými kabely konektorů a indikátorů na předním panelu může být v omezeném prostoru obtížná. Díky pomůcce "G-Connector" můžete připojit všechny kabely předního panelu najednou, což vám zjednoduší stavbu vašeho nového počítače a ušetří případně frustrace.


XSplit Gamecaster + Broadcaster: streamujte vaši hru kdykoli a kdekoli

Nyní si nastavte své jeviště a sdílejte největší herní momenty díky XSplit Gamecaster + Broadcaster! Plně optimalizovaná integrace sociálních sítí je připravena pro chatování v reálném čase, díky čemuž budete informování, přestože se musíte soustředit na hru. Pros streamování na službu Twitch stačí jen jedno kliknutí. Hostujte svou hru jako profík!


TriDef® SmartCam | Volitelná úprava streamu

Za účelem usnadnění streamování a využití přínosu kompletního řešení, obsahuje každá základní deska GIGABYTE software TriDef® SmartCam. S ním jste nyní schopni odstranit pozadí, aniž byste si museli vypomáhat se zeleným pozadím. Prostřednictvím aplikace SmartCam můžete nyní využívat živé filtry a plně ovládat své zázemí, a to nejen při streamování, ale také prostřednictvím jiných video aplikací, jako je Skype.


 

Fotogalerie GIGABYTE Z270-HD3P

Parametry a specifikace:

Konektory externí

USB 3.1 Gen2: 
ano
Počet portů USB 3.1 Gen2: 
1
USB 3.1 Gen1: 
ano
Počet portů USB 3.1 Gen1: 
6
USB 2.0: 
ano
USB Type-C: 
ano
Počet portů USB Type-C: 
1
HDMI výstup: 
ano
Počet HDMI výstupů: 
1
DVI výstup: 
ano
Počet DVI výstupů: 
1
VGA výstup: 
ano
Počet VGA výstupů: 
1
RJ-45 port: 
ano
Počet portů RJ-45: 
1
PS/2 port: 
ano
Počet audio Jack konektorů: 
6

Konektory interní

Počet konektorů SATA Express: 
1
Počet konektorů pro ventilátory: 
4
TPM header: 
ano
CMOS jumper: 
ano
USB 3.1 Gen1 header: 
ano
Počet konektorů USB 3.1 Gen1: 
2
USB 2.0 header: 
ano
Počet konektorů USB 2.0: 
2
SATA III konektor (6 Gb/s): 
ano
Počet SATA III konektorů (6 Gb/s): 
6
M.2 konektor: 
ano
Počet konektorů M.2: 
1
COM konektor: 
ano
LPT konektor: 
ano

Průvodce výběrem

Patice (socket procesoru): 
1151
Chipset: 
Intel Z270
Formát: 
ATX
Typ paměti: 
DDR4
Počet paměťových slotů: 
4
Max. podporované frekvence paměti [MHz]: 
3866
Max. velikost operační paměti [GB]: 
64
Režim zapojení pamětí: 
Dual-channel

Sběrnice

PCI-Express 3.0: 
ano
PCI Express x16: 
ano
Počet slotů PCI Express x16: 
2
PCI Express x1: 
ano
Počet slotů PCI Express x1: 
2
PCI slot: 
ano
Počet slotů PCI: 
2

Technologie

AMD CrossFireX: 
ano

Určení

Herní: 
ano
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
HP cashback
Slevove kupony
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše