Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a okolí, a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací.
Dne 24.1.2018 bude z důvodu výpadku el.energie uzavřena prodejna v Hradci Králové. 
 

Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Radim Dostál
rdostal@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

GIGABYTE Z170N-WIFI

 
 
 
 
základní deska, MB, Mini-ITX, socket 1151, Intel Z170, Skylake, 1x PCIe x16, 2x DDR4, M.2, 2x SATA Express, 6x SATA 6Gb/s, 2x Gb LAN, Wi-Fi, Bluetooth, DVI, 2x HDMI, USB Type-C, 4x USB 3.0, S/PDIF, 5x audio Jack
 
Objednací kód9306712
Part No.

GA-Z170N-WIFI

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
Splátková kalkulačka již od 5 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 •  
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

GIGABYTE GA-Z170N-WIFI


Základní desky GIGABYTE Ultra Durable

Základní desky GIGABYTE 100 podporují nejnovější 6. generaci procesorů Intel® Core™, 14nm modelů určených do stolního počítače, které se mohou pochlubit vyšším výkonem, efektivitou a podporou pamětí DDR4. Přinášejí tak do vašeho nového počítače přelomové funkce a nekompromisní výkon.


Připojení budoucnosti - USB typ C

Port USB typ C™ s podporou rozhraní USB 3.1 je robustní, a přitom tenký konektor pro všechna vaše zařízení, u kterého nezáleží na orientaci.


Podpora XMP profilů DDR pamětí až do 3 600 MHz i mimo ně

GIGABYTE nabízí prověřenou a osvědčenou platformu, která zajišťuje řádnou kompatibilitu s profily až 3600 MHz i mimo ně. Aby dosáhli patřičného navýšení výkonu, potřebují všichni uživatelé, aby jejich paměťový modul podporoval XMP a aby byla funkce XMP aktivována a podporována jejich základní deskou GIGABYTE.

Co je to XMP?

Synchronizace paměťových modulů s procesorem má pro dobrý výkon vaší sestavy zásadní význam. Paměťové moduly DDR4 jsou k dispozici se základním taktem 2 133 MHz, ale protože ladění taktů vyžaduje značné množství úsilí a znalostí, vydávají výrobci paměťových modulů XMP profily, které dokážou automaticky upravovat časování podporovaných paměťových modulů pro optimální spolupráci s procesorem a pro dosažení vyššího výkonu.


Rychlé 32Gb/s úložiště přímo na desce díky slotu M.2

Řešení GIGABYTE M.2 nabízí významně vyšší rychlost úložiště a podporu rozhraní jak PCIe, tak SATA pro M.2 SSD zařízení.


Podpora rozdvojení PCIe ×16 slotu

Aby prolomila limity u Mini-ITX formátu, rozšiřuje základní deska podporu pro PCI Express pomocí režimu rozvětvení. Tato funkce uživatelům umožňuje využít výhod jednoho slotu PCI Express ×16 pomocí příčné karty a přeměnit jejich PCI Express slot na dva (2) plnohodnotně dlouhé PCI Express sloty, oba s 8 PCIe linkami.

Tato nové funkce expanze uživatelům umožňuje vytvářet různá řešení prostřednictvím kombinace různých typů rozšiřujících karet. Uživatelé a poskytovatelé řešení mohou nyní využívat další slot pro Intel 750 PCIe NVMe SSD v kombinaci s grafickou kartou, což z tohoto počítače udělá stroj s vysokým grafickým výkonem pro staré dobré hraní, a přitom si zachová svůj malý formát Mini-ITX.


Kompletně nové centrum aplikací GIGABYTE App Center včetně EasyTune™, nástrojů Cloud Station™ a dalších

EasyTune™ od GIGABYTE je jednoduché a snadno ovladatelné rozhraní, které uživatelům umožňuje vyladit nastavení systému a měnit systémové takty i napětí přímo v prostředí Windows. Díky tlačítku Smart Quick Boost vám stačí jen jediné kliknutí k automatickému přetaktování systému. Získáte tak v případě potřeby výkon navíc.

Centrum aplikací APP Center

Centrum aplikací GIGABYTE usnadňuje přístup k velkému množství aplikací od společnosti GIGABYTE. Tyto aplikace vám pomohou získat z vaší základní desky GIGABYTE maximum. Pomocí jednoduchého jednotného uživatelského rozhraní přináší Centrum aplikací GIGABYTE možnost spuštění jakékoliv aplikace GIGABYTE nainstalované ve vašem systému.

Easy Tune

Získejte snadno z vašeho počítače nejvyšší úrovně výkonu s pomocí nástrojů a funkcí pro přetaktování od GIGABYTE.

Cloud Station

GIGABYTE Cloud Station™ se skládá z několika unikátních aplikací GIGABYTE, které umožňují vašemu telefonu či tabletu komunikovat, sdílet zdroje a ovládat stolní počítače přes bezdrátové připojení.


Nová generace SATA rozhraní: SATA Express

SATA Express kombinuje výhody rozhraní PCI Express a SATA a poskytuje tak mnohem větší šířku pásma s rychlostí přenosu dat až 16 Gb/s.


Duální gigabitová LAN Intel® LAN se softwarem cFosSpeed

Duální gigabitová LAN Intel® se může pochlubit aplikací cFosSpeed a pokročilými technologiemi, které pomáhají snižovat latence sítě, udržovat nízké doby odezvy v přeplněném prostředí LAN sítí. Toto síťové řešení umožňuje optimalizaci a přináší vyšší výkon sítě ve specifických aplikacích, proto jde o populární volbu mnoha hráčů.


Rychlejší připojení a lepší pokrytí díky dvoupásmovému Intel® 802.11ac Wi-Fi + BT4.2 modulu

Osazený 802.11ac Wi-Fi modul od společnosti Intel® podporuje bezdrátové sítě s přenosovou rychlostí až 867 Mb/s a rozhraní BLUETOOTH 4.2. Společná dvoupásmová 2,4/5 GHz 2T2R anténa rozšiřuje pokrytí sítě.

Modul s integrovanou dvoupásmovou 2x2 802.11ac 867 Mb/s Wi-Fi a rozhraním BLUETOOTH 4.2


Integrované dvoupásmové 2T2R 802.11ac Wi-Fi + BT 4.0 rozhraní

Tato základní deska je dodávána s exkluzivním 802.11ac Wi-Fi modulem, který podporuje bezdrátové sítě s rychlostí až 867 Mb/s a rozhraní Bluetooth 4.0. Adaptér umí komunikovat ve 2,4GHz i 5GHz pásmu a 2T2R antény vám přinesou široké pokrytí.


Kvalitní HD audio

Realtek ALC1150 je vysoce výkonný multikanálový HD Audio kodek, který poskytne výjimečný zvukový zážitek z poslechu zvuku i díky odstupu signálu od šumu až 115 dB. Tím zajistí uživatelům, že získají ze svého počítače nejlepší možnou kvalitu zvuku.Vysoce kvalitní audio kondenzátory s vyznačenou cestou oddělení audia pomocí LED poskytují rozlišení zvuku o té nejvyšší kvalitě a jeho expanzi pro vytvoření těch nejrealističtějších zvukových efektů pro profesionální hráče.


Odolné černé Black™ Solid kondenzátory s dlouhou životností

Základní desky GIGABYTE jsou osazeny absolutně nejkvalitnějšími kondenzátory, které jsou schopné pracovat při maximální účinnosti po dlouho dobu, a to i při extrémních výkonnostních konfiguracích. Díky tomu mohou být uživatelé, kteří chtějí ze svého systému získat maximum, a přesto vyžadují kompletní stabilitu a spolehlivost, s těmito deskami zcela klidní. S těmito kondenzátory s extrémně nízkou hodnotou ESR nezáleží na tom, jak moc je procesor zatížen, absolutní spolehlivost a stabilita zůstává stále zachována. Tyto exkluzivní kondenzátory přichází také v černé barvě.


Pozlacený procesorový socket 15µ vrstvou zlata

Základní desky GIGABYTE jsou osazeny procesorovým socketem s pozlacenými piny. To znamená, že si mohou být nadšenci jisti absolutní spolehlivostí a dlouhou životností procesorové patice, aniž by docházelo k nepříjemnostem v podobě zkorodovaných pinů a špatných kontaktů.


Patentovaný GIGABYTE DualBIOS™ (UEFI)

Základní desky GIGABYTE Ultra Durable™ jsou vybaveny exkluzivní technologií GIGABYTE DualBIOS™, která chrání jednu z nejdůležitějších počítačových komponent, systém BIOS. S technologií GIGABYTE DualBIOS™ má základní deska jak "hlavní BIOS", tak "záložní BIOS", proto jsou uživatelé chráněni před selháním systému BIOS způsobeným například napadením virem, selháním hardwaru, nesprávným nastavením přetaktování nebo výpadkem napájení v průběhu procesu aktualizace.


HDMI

HDMI™ (High-Definition Multimedia Interface) je rozhraní s šířkou pásma až 5 GB pro video a pojme i 8kanálový vysoce kvalitní zvuk – to vše pomocí jediného kabelu. HDMI™ je schopno přenášet nekomprimované digitální video i zvuk, přináší tak nejostřejší vykreslování digitálního obsahu až do rozlišení 1080p. A to bez kvalitativních ztrát spojených s analogovými rozhraními a jejich D/A převodem. Kromě toho je HDMI™ kompatibilní s ochranou HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection), což umožňuje přehrávání Blu-Ray/HD DVD a jiných chráněných médií.


Podpora 4K Ultra HD rozlišení

4K rozlišení je dalším technologickým milníkem v poskytování obsahu ve vysokém rozlišení. Využívá přibližně 4 000 pixelů na šířku, což je více než čtyřikrát tolik oproti dnešnímu HD standardu 720p. Základní desky GIGABYTE FM2+ poskytují s osazeným FM2+ APU nativní podporu 4K rozlišení prostřednictvím integrované grafiky přes port HDMI.


 

Fotogalerie GIGABYTE Z170N-WIFI

Parametry a specifikace:

Formát a Chipset

Formát: 
Mini-ITX
Chipset: 
Intel Z170

Fyzické charakteristiky

Výška [mm]: 
170
Šířka [mm]: 
170

Konektory interní

USB 2.0 header: 
ano
Počet konektorů USB 2.0: 
1
USB 3.1 Gen1 header: 
ano
Počet konektorů USB 3.1 Gen1: 
1
SATA III konektory (6 Gb/s): 
6
Počet konektorů M.2: 
1
Počet konektorů SATA Express: 
2
Počet konektorů pro ventilátory: 
2
S/PDIF header: 
ano
CMOS jumper: 
ano

Konektory na zadním panelu

Počet portů USB 3.1 Gen1 (Type-A): 
4
USB 3.1 Gen1 (Type-C): 
ano
Počet portů USB 3.1 Gen1 (Type-C): 
1
DVI výstup: 
ano
Počet DVI výstupů: 
1
HDMI výstup: 
ano
Počet HDMI výstupů: 
2
RJ-45 port: 
ano
Počet portů RJ-45: 
2
PS/2 port: 
ano
Počet audio Jack konektorů: 
5
S/PDIF výstup: 
ano

Operační paměť

Typ paměti: 
DDR4
Počet paměťových slotů: 
2
Podporované frekvence paměti [MHz]: 
2133, 2400, 2666, 2800, 3000, 3200, 3300, 3333, 3400, 3466, 3600
Max. velikost operační paměti [GB]: 
32
Režim zapojení pamětí: 
Dual-channel

Procesor

Patice (socket procesoru): 
1151

Průvodce výběrem

Herní: 
ano
Přetaktování: 
ano

Připojení k síti

Wi-Fi: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11ac: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11n: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11g: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11b: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11a: 
ano

Řadiče

Řadič USB 3.1 Gen1: 
ano
Řadič M.2: 
ano
Řadič SATA Express: 
ano
Řadič SATA III: 
ano
Řadič RAID: 
ano

Sběrnice

PCI-Express 3.0: 
ano
PCI Express x16: 
ano
Počet slotů PCI Express x16: 
1

Technologie

UEFI BIOS: 
ano
Dual BIOS: 
ano
Snadné přetaktování: 
ano

Zvuk

Typ zvukové karty: 
Realtek ALC1150
Počet zvukových kanálů: 
7+1
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 • Home Credit
 • Body/ks
  - bodová hodnota produktu v promoakci;
  sestava
  - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 

 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER5

XXL vyprodej
kupony