Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 

GIGABYTE X299 AORUS Gaming 7

 
GIGABYTE X299 AORUS Gaming 7
 

Víkendové snížení cen (uplatněno)

 
Zona nula
Prodloužená záruka
 
 
Splátková kalkulačka již od 18 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
základní deska, MB, ATX, LGA 2066, Intel X299, 8x DDR4
Objednací kód9307959
Part No.

GA-X299 AORUS Gaming 7

Cena PL 9 081 Kč ;  DPH 21%
Záruka spotřebitel/ostatní 36 měsíců / 36 měsíců
Základní cena + RP 9 052 Kč + 2 
ověřit dostupnost
Cena po slevě: 10 955,- Kč 

9 054 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

GIGABYTE X299 AORUS Gaming 3

Základní deska AORUS X299 je velice rychlá a výkonná s podporou procesorů pasujících do patice LGA 2066. Jedná se o takřka nejvybavenější model od společnosti GIGABYTE pro tuto platformu.


Hlavní přednosti:

 • Podpora procesorů Intel® Core™ 6./7. generace
 • Připravena na Intel® Optane™ Memory
 • Čtyřkanálový zapojení Non-ECC Unbuffered DDR4, 8 slotů DIMM
 • ASMedia 3142 USB 3.1 Gen 2 s USB Type-C a Type-A
 • Podpora 3-Way grafických řešení s krytím Dual Armor a návrhem Ultra Durable™
 • Dva ultrarychlé sloty M.2 s rozhraním PCIe Gen3 ×4
 • NVMe PCIe Gen3 x4 U.2
 • ALC1220 120dB SNR HD Audio
 • RGB FUSION
 • Intel® GbE LAN herní síťovka
 • Smart Fan 5
 • Anti-Sulfur
 • Ultra Durable
 • Centrum aplikací APP Center s nástroji EasyTune™ a Cloud Station™
 • Podpora bleskově rychlého rozhraní Intel® Thunderbolt™ 3 AIC
 • GIGABYTE UEFI DualBIOS™


RGB FUSION

Nastavte si barvu odpovídající vašemu stylu

Základní desky AORUS se pyšní nejmodernějším LED systémem na současném trhu. Díky větším možnostem přizpůsobení než kdy jindy a pohodlnému intuitivnímu uživatelskému prostředí s aplikací RGB Fusion budete z vaší desky AORUS nadšeni. LED nadšenci nyní mají ještě více možností se schopnostmi přizpůsobení většího množství zón nezávisle na sobě. Pro ještě užitečnější využité lze jasné a zářivé LED nakonfigurovat pro změnu barev podle teploty či zátěže sestavy. Navíc jsou nyní podporovány i RGBW LED pásky, aby byla zajištěna čistá a zářivá bílá barva.


Prostorové osvětlení

Nyní nabízíme více možností úpravy LED osvětlení než kdy jindy a uživatelé si tak mohou svůj počítač skutečně přizpůsobit tak, aby reprezentoval jejich životní styl. Díky plné podpoře RGB a přepracované aplikaci RGB Fusion má uživatel nad LED diodami obklopujícími desku plnou kontrolu.

Díky zbrusu novému softwaru RGB Fusion mají uživatelé přístup k různým přednastaveným konfiguracím LED osvětlení s možností výběru barev. Můžete dokonce nastavit LED pro synchronizaci s vaší oblíbenou hudbou nebo nastavit změnu barvy podle teploty procesoru. Pro opravdové osvětlovací experty je zde pokročilý režim Advanced Mode, který umožňuje kompletní přizpůsobení individuální oblasti s vlastními efekty a barevnými přechody společně s konkrétní dobou jejich trvání a dobou jejich přeměny.


Aplikace GIGABYTE RGB Fusion

Nenavrhujte váš počítač tak, aby jen svítil, ale aby šlo o umělecké dílo, které vám budou vaši přátelé závidět. Díky mobilní aplikaci GIGABYTE RGB Fusion mohou uživatelé sledovat a ovládat osvětlení svého herního počítače. To uživatelům usnadňuje zkoušení i úpravu barev a rychlostí pro různé režimy, vše zvládnou pomocí klávesnice a monitoru svého počítače.


Podpora RGBW a -UV světelných pásků

Osvětlení není dostatečně jasné? Můžete nainstalovat standardní 12V externí RGB, RGBW nebo RGB/UV světelné pásky do RGBW headerů a řídit jejich barvy prostřednictvím softwaru RGB Fusion. Při použití RGBW LED pásku se samostatnou bílou barvou se mohou uživatelé těšit na jasnější a živější barevné odstíny.

Při použití RGB/UV LED pásků mohou uživatelé svou sestavu vybavit fluorescenčním světlem s využitím UV reaktivní kapaliny, opletených neonových kabelů a použít akrylovou barvu pro dotvoření agresivní vzhledu sestavy.

Už si nemusíte dělat starosti s výběrem kompatibilních LED pásků, základní desky AORUS podporují širokou škálu RGBW/-UV světelných pásků na trhu, a to díky softwaru RGB Fusion, který uživatelům umožňuje přenastavit umístění R/G/B signálu na pinech headeru.


ALC 1220 SNR 120dB HD Audio s chytrým sluchátkovým zesilovačem

ALC1220 je vysoce výkonný multikanálový HD Audio kodek s odstupem signál/šum až 120 dB s křišťálově čistým zvukem a funkcemi, jako je chytrý sluchátkový zesilovač, nahrávání s odstupem s/š 108 dB pro precizní videohovory a hardwarové dekódování DSD128 zajišťující uživatelům, že z počítače dostanou tu nejlepší možnou kvalitu zvuku.


Chytrý sluchátkový zesilovač

Automaticky detekuje impedanci zvukového zařízení, které nosíte na hlavě, ať už jde o špunty či špičková sluchátka, aby poskytnul optimální dynamiku zvuku a zabránil problémům, jako je nízká hlasitost nebo vysoké zkreslení.


USB DAC-UP 2

Nastavitelné napětí USB se speciálním designem napájeníUSB DAC-UP 2 poskytuje i na nadále čisté, izolované a nízkošumové napájení, zatímco přidává schopnost kompenzovat pokles napětí.Průkopníci ve virtuální realitě i hráči si mohou být jisti, že jejich drahé příslušenství a periferie nepotká problém s připojením nebo s nedostatkem energie, a to díky AORUS USB DAC-UP 2. Díky Gaming Gear mohou čerpat velké množství energie, technologie USB DAC-UP 2 s neměnnými specifikacemi je na tuto výzvu připravena.


Smart Fan 5

S nástrojem Smart Fan 5 si mohou být uživatelé jisti, že si jejich herní počítač vždy zachová svůj vysoký výkon a zůstane přitom dostatečně chlazený. Smart Fan 5 uživatelům umožňuje výměnu jejich konektorů pro ventilátory pro zohlednění rozdílného vlivu teplotních senzorů na různých místech základní desky. A nejen to, se Smart Fan 5 mají k dispozici více hybridních konektorů pro ventilátory, které podporují jak regulaci pomocí napětí, tak PWM, aby si základní deska lépe rozuměla s vodním chlazením.


Pouze hybridní konektory pro ventilátory

Headery pro hybridní ventilátory detekují, zda chladič podporuje regulaci otáček pomocí PWM nebo napětí a podle toho nastavení automaticky přepne.

Podpora proudu až 2 A díky vestavěné ochraně před nadměrným proudem, což je pro špičkové ventilátory s vysokým odběrem proudu nutností.


Nový software Smart Fan 5

Vyberte si z různých režimů od tichého (Quiet) po běh ventilátorů na plné otáčky (Full Speed), aby chlazení odpovídalo vašim scénářům na vyžití počítače. U každého ventilátoru nebo čerpadla můžete použít intuitivní křivku definující prahové hodnoty spouštění a odpovídající rychlosti otáčení ventilátoru.

Každý ventilátor lze nastavit tak, aby pracoval při různých rychlostech v závislosti na některém ze stanovených vstupů zdrojů tepla (s výjimkou procesorového ventilátoru).

Přizpůsobte si pomocí intuitivního grafického uživatelského rozhraní křivky jednotlivých ventilátorů na základě konkrétních teplot.


Nástroj System Information Viewer

GIGABYTE System Information Viewer je centrální místo, které vám umožní přístup k informacím o aktuálním stavu vašeho systému. Můžete pak monitorovat komponenty, jako jsou takty a procesor, nastavit preferovaný rychlostní profil ventilátoru, nastavit upozornění v případě překročení kritické teploty nebo zaznamenat chování vašeho systému; to jsou možnosti aplikace System Information Viewer.


Cívky serverové úrovně

 • Spolehlivost na serverové úrovni
 • Vysoká proudová zatížitelnost
 • Nová konstrukce snižuje zahřívání způsobené ztrátami a poskytuje efektivní přenos výkonu do oblasti napájení procesoru.

Turbo B-Clock

Díky čipu pro tuning počítače TURBO B-Clock umožňují základní desky GIGABYTE přetaktovávačům možnost změnit takt BCLK na požadovanou hodnotu podle svého výběru. S novou možností úpravy v lineárním rozsahu u tohoto čipu je nyní možné zvolit takt v rozmezí od 90 do 500 MHz, přetaktovávači tak nejsou omezeni pouhým 5% rozsahy tradičních strapů.


Pohlcující VR herní zážitek

Abyste měli zajištěny plynulé VR zážitky, nabízí základní desky AORUS ty nejlepší funkce sloužící k tomu, by se váš pocit z virtuální reality přiblížil skutečně realitě. Díky technologií, jako je podpora NVMe prostřednictvím slotu M.2 nebo U.2 a kovového krytí slotů z jednoho kusu nerezové oceli, aby základní deska zvládla i těžké grafické karty, je zřejmé, že má AORUS nástroje, které potřebujete pro start vaší cesty do virtuální reality. Abyste si mohli nastolit patřičnou náladu, jsou základní desky vybaveny technologií RGB Fusion, která vás vrhne do centra dění.


Dvojice ultrarychlých NVMe PCIe Gen3 x4 M.2

Díky dvěma konektorům NVMe PCIe Gen3 x4 M.2 na desce přináší AORUS uživateli PCI-Express konektivitu pro SSD zařízení. Dvojice M.2 konektorů přináší rychlost přenosu dat až 32 Gb/s na konektor a poskytuje tak ideální řešení pro ukládání dat, jelikož rovněž podporuje režimy RAID.

br>

U.2 přímo na desce (NVMe PCIe Gen3 ×4)

NVMe výkon pro PCIe SSD

Nová SSD řady Intel 750 nabízí oproti SATA SSD neuvěřitelný nárůst výkonu. Díky protokolu NVMe, který využívá vysokých přenosových rychlostí čtyř PCIe Gen3 linek (32 Gb/s) jsou tyto disky jasnou volbou pro všechny uživatele, kteří chtějí, aby jejich operační systém startoval rychleji, jejich hry se načítal rychlostí blesku, a kteří chtějí přistupovat k souborům bez čekání. Díky implementaci portu U.2 přímo na základní desku pro podporu 2,5" SSD Intel 750 zajišťuje GIGABYTE, že budou uživatelé moci těžit z nejlepšího výkonu.


Podpora XMP profilů pamětí DDR4

GIGABYTE nabízí prověřenou a osvědčenou platformu, která zajišťuje řádnou kompatibilitu s profily až 4400 MHz i mimo ně. Aby dosáhli patřičného navýšení výkonu, potřebují všichni uživatelé, aby jejich paměťový modul podporoval XMP a aby byla funkce XMP aktivována a podporována jejich základní deskou GIGABYTE.

Co je to XMP?

Paměťové moduly DDR4 jsou k dispozici se základní frekvencí 2 133 MHz, ale kvůli tomu, že ladění frekvencí vyžaduje značné znalosti a úsilí, dodávají výrobci své paměti se zakódovanými XMP profily, které mohou automaticky upravovat časování podporovaných modulů pro práci s procesorem a dosáhnout tak vyššího výkonu.


Široká kompatibilita DDR4 pamětí díky seznamu více než tisíce ověřených DDR4 modulů.

AORUS partneři velmi úzce spolupracují s dodavateli pamětí z celého světa, aby zajistili, že budou nabízené moduly populárních značek pamětí kompatibilní se základními deskami AORUS. AORUS ověřil více než 1000 různých modulů, aby zajistil vysoký výkon.


Inovovaný BIOS Snadno, chytře a přátelsky

BIOS je pro uživatele nezbytný při úvodním nastavení, aby si základní desku nastavili co nejoptimálněji. Díky novému grafickému rozhraní a snadněji použitelným funkcím se podařilo GIGABYTE inovovat BIOS tak, aby uživatelům přinesl při nastavování jejich nového počítače větší spokojenost.


Centrum aplikací GIGABYTE APP Center

Centrum aplikací GIGABYTE APP Center poskytuje snadný přístup k bohaté nabídce aplikací GIGABYTE, které vám pomohou získat z vaší základní desky GIGABYTE co nejvíce. Pomocí jednoduchého jednotného uživatelského rozhraní umožňuje GIGABYTE APP Center snadné spuštění všech aplikací GIGABYTE nainstalovaných ve vašem systému, online kontrolu aktualizací a stažení nejnovější verzí aplikací, ovladačů a BIOSu.


Aplikace EasyTune™

GIGABYTE EasyTune™ je jednoduché a snadno použitelné rozhraní, které umožňuje začátečníkům i expertům doladit jejich nastavení systému nebo upravit takty a napětí systému a pamětí v prostředí Windows. Se Smart Quick Boost vám stačí jednu kliknutí pro automatické přetaktování vašeho systému, čímž získáte nárůst výkonu, když jej budete nejvíce potřebovat.


3D OSD

3D OSD automaticky detekuje a zobrazuje informace o systému během hraní her, díky čemuž budete mít snadný přístup k informacím o vaší sestavě, aniž byste museli přepínat mezi obrazovkami.


Intel® GbE LAN with cFosSpeed Internet Accelerator Networking

Gigabitová LAN Intel® GbE využívá cFosSpeed, aplikaci pro správu síťového provozu, která pomáhá zlepšovat latenci sítě a udržovat nízké rychlosti odezvy pro dosažení lepší reakceschopnosti v přeplněných LAN prostředích.


Ultra Durable PCIe brnění

Zvýšená odolnost PCIe slotů, podpora těžkých grafických karet pro extrémní/VR herní stanice


Sloty DIMM s dvojitým krytím a kovové krytí PCIe slotů

Už se nikdy nebudete muset bát o to, že by vaše těžká grafická karta poškodila základní desku. Proprietární kovové krytí PCIe slotů Ultra Durable zpevňuje PCIe slot tak, aby nedošlo kvůli těžké grafice k jeho poškození. Kovové krytí DIMM a PCIe slotů také poskytuje odolnost navíc pro případ, že zapomenete při výměně komponenty uvolnit zámek. Tato blbuvzdorná pojistka vám pak může počítač zachránit.


START SULFURIZATION PROTECTION

Sírové sloučeniny ve vzduchu mohou proniknout do drobných rezistorů na desce a způsobit tak chemické změny vedoucí ke zkratu či přerušení. Pokud k tomu dojde, základní deska selže. GIGABYTE tak tím, že vybavil své základní desky Ultra Durable rezistory s ochranou proti sulfuraci, dodal odolnosti zcela nový význam.


Patentovaný GIGABYTE DualBIOS™ (UEFI)

Základní desky GIGABYTE 9 Ultra Durable™ jsou vybaveny exkluzivní technologií GIGABYTE DualBIOS™, která chrání jednu z nejdůležitějších počítačových komponent, systém BIOS. S technologií GIGABYTE DualBIOS™ má základní deska jak "hlavní BIOS", tak "záložní BIOS", proto jsou uživatelé chráněni před selháním systému BIOS způsobeným například napadením virem, selháním hardwaru, nesprávným nastavením přetaktování nebo výpadkem napájení v průběhu procesu aktualizace.


@BIOS

Aplikace GIGABYTE @BIOS vám umožní aktualizovat systém BIOS z prostředí Windows pomocí jednoduchého a úhledného grafického uživatelského rozhraní. Aplikace @BIOS umí automaticky stáhnout nejnovější verzi BIOSu ze serverů GIGABYTE, nebo si můžete aktualizovat svůj BIOS ze souboru v počítači, obnovit dřívější BIOS z obrazu nebo zálohovat BIOS do obrazu.


Odolné černé Durable Black™ kondenzátory s dlouhou životností

Základní desky AORUS jsou osazeny absolutně nejkvalitnějšími kondenzátory, které jsou schopné pracovat při maximální účinnosti po dlouho dobu, a to i při extrémních výkonnostních konfiguracích. S těmito kondenzátory s extrémně nízkou hodnotou ESR nezáleží na tom, jak moc je procesor zatížen a uživatelé, kteří chtějí ze svého systému získat maximum, a přesto vyžadují kompletní stabilitu a spolehlivost, mohou být s těmito deskami zcela klidní. Tyto exkluzivní kondenzátory přichází také v černé barvě, pouze na základních deskách AORUS.


Pomůcka "G-Connector" usnadňující instalaci

Manipulace s drobnými kabely konektorů a indikátorů na předním panelu může být v omezeném prostoru obtížná. Díky pomůcce "G-Connector" můžete připojit všechny kabely předního panelu najednou, což vám zjednoduší stavbu vašeho nového počítače a ušetří případně frustrace.


XSplit Gamecaster + Broadcaster: streamujte vaši hru kdykoli a kdekoli

Nyní si nastavte své jeviště a sdílejte největší herní momenty díky XSplit Gamecaster + Broadcaster! Plně optimalizovaná integrace sociálních sítí je připravena pro chatování v reálném čase, díky čemuž budete informování, přestože se musíte soustředit na hru. Pros streamování na službu Twitch stačí jen jedno kliknutí. Hostujte svou hru jako profík!


TriDef® SmartCam | Volitelná úprava streamu

Za účelem usnadnění streamování a využití přínosu kompletního řešení, obsahuje každá základní deska GIGABYTE software TriDef® SmartCam. S ním jste nyní schopni odstranit pozadí, aniž byste si museli vypomáhat se zeleným pozadím. Prostřednictvím aplikace SmartCam můžete nyní využívat živé filtry a plně ovládat své zázemí, a to nejen při streamování, ale také prostřednictvím jiných video aplikací, jako je Skype.


 

Fotogalerie GIGABYTE X299 AORUS Gaming 7

Parametry a specifikace:

Konektory externí

USB 3.1 Gen2: 
ano
Počet portů USB 3.1 Gen2: 
4
USB 3.1 Gen1: 
ano
Počet portů USB 3.1 Gen1: 
4
USB 2.0: 
ano
USB Type-C: 
ano
Počet portů USB Type-C: 
1
RJ-45 port: 
ano
Počet portů RJ-45: 
2
PS/2 port: 
ano
S/PDIF výstup: 
ano
Počet audio Jack konektorů: 
5

Konektory interní

Počet konektorů pro ventilátory: 
7
4-pin CPU konektor: 
ano
Počet 4-pin CPU konektorů: 
1
Počet systémových ventilátorových konektorů: 
4
Systémový ventilátorový konektor: 
ano
4-pin konektor ventilátoru pro vodní pumpu: 
ano
Počet 4-pin konektorů ventilátorů pro vodní pumpu: 
1
TPM header: 
ano
CMOS jumper: 
ano
Thunderbolt header: 
ano
USB 3.1 Gen1 header: 
ano
Počet konektorů USB 3.1 Gen1: 
2
USB 2.0 header: 
ano
Počet konektorů USB 2.0: 
2
SATA III konektor (6 Gb/s): 
ano
Počet SATA III konektorů (6 Gb/s): 
8
M.2 konektor: 
ano
Počet konektorů M.2: 
3
Počet RGB LED konektorů: 
1
RGB LED konektor: 
ano
S/PDIF header: 
ano

Průvodce výběrem

Patice (socket procesoru): 
2066
Chipset: 
Intel X299
Formát: 
ATX
Typ paměti: 
DDR4
Počet paměťových slotů: 
8
Max. podporované frekvence paměti [MHz]: 
4400
Max. velikost operační paměti [GB]: 
128
Režim zapojení pamětí: 
Quad-channel

Připojení k síti

Wi-Fi standard: IEEE 802.11ac: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11n: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11g: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11b: 
ano
Wi-Fi standard: IEEE 802.11a: 
ano

Sběrnice

PCI-Express 3.0: 
ano
PCI Express x16: 
ano
Počet slotů PCI Express x16: 
5

Technologie

Dual BIOS: 
ano
Podpora NVIDIA SLI: 
ano
Podpora AMD CrossFireX: 
ano
Podpora Dual Graphics: 
ano
Wi-Fi: 
ano
Podsvícení: 
ano

Určení

Herní: 
ano
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 • Home Credit
 • Body/ks
  - bodová hodnota produktu v promoakci;
  sestava
  - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 

 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER8

54.92.182.0

Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Kross 1000
Uroky zpet