GIGABYTE Force K7 CZ

Objednací kód: 9300318 Part No.: GK-Force K7 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců
 
 
 

Je nám líto,

 
 
 

ale tento produkt je beznadějně vyprodán.

Vyberte si prosím ze související nabídky níže.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
klávesnice, herní, ultra krátký zdvih kláves, konektor USB, barva černá, 3 barvy podsvícení s regulací, klávesnice obsahuje české znaky
Zobrazit na prodejnách
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Popis

 
 
 

GIGABYTE FORCE K7 CZ

GIGABYTE FORCE K7 je stealth herní klávesnice, která nabízí ultra krátký zdvih kláves, 3barevné podsvícení, selektivní antighosting u clusteru WASD a dynamické ovládání hlasitosti a podsvícení.

Nůžková konstrukce kláves
Díky tenké nůžkové konstrukci kláves FORCE K7 vyniká velmi krátkou reakční vzdáleností a stabilním tlakem na klávesy. Velmi tenké hmatníky kláves minimalizují námahu při ovládání klávesnice.
*Za žádných okolností nedoporučujeme demontovat hmatníky kláves.

Schopnost anti-ghostingu v okolí kláves WASD
Funkce anti-ghosting v okolí kláves WASD u Force K7 zaručuje provedení všech běžných klávesových kombinací při hraní, bez vzniku konfliktů. Již nikdy vás neporaní kvůli tomu, že jste se nepohnuli správně kvůli nesprávně vyhodnocené kombinaci herních kláves.
* FORCE K7 podporuje u kláves Q / W / A / S / D / levý shift / mezerník. 7 současných stisků kláves, bez konfliktu!

3barevné podsvícení
FORCE K7 svítí ve tmě třemi volitelnými barvami - modrá/zelená/azurová. Navíc lze jas těchto barev plynule regulovat, takže si nastavíte optimální podsvícení podle okolního světla.

Dynamické ovládání hlasitosti a podsvícení
Intuitivní ovládání hlasitosti a podsvícení kolečkem pro snadné nastavení i během intenzivního hraní.

Funkce zámku Windows
Klávesa zámku Windows zruší systémovou klávesu Windows a brání tak nechtěné aktivaci tlačítka Start během hraní, takže se nemusíte bát, že si narušíte hraní stiskem nesprávných kláves.

Funkční klávesy Hot-link
Šikovné funkční klávesy (F1 až F12) nabízejí rychlý a snadný přístup k nejběžnějším funkcím a sociálním sítím.

Prodloužení opory zápěstí zvyšující komfort
Prodloužení opory zápěstí v ergonomicky optimalizovaném úhlu dokonale podepírá vaše ruce, když ovládáte klávesy W/ A/ S/ D nebo 4směrné klávesy, takže vydržíte hrát hodiny a hodiny a v pohodě.

Nastavitelné nožky
Neklouzavé pryžové nožky brání sklouznutí. Vysunutím nožek lze upravit sklon klávesnice a najít si vlastní optimální polohu zápěstí.


Parametry

Funkce

Multimediální klávesy: 
Speciální tlačítka, která slouží k rychlému spuštění aplikací jako je internetový prohlížeč, mailový klient nebo pro ovládání hlasitosti a jiné.
ano
Max. počet souběžně zmáčknutých kláves: 
7
Podsvícená klávesnice: 
ano
Barva podsvícení: 
U barvy podsvícení naleznete hodnoty jako červená, modrá, zelená atd. Ale je tu i volba nastavitelná, což je funkce nastavení barvy ze škály až 16,8 miliónů možností.
zelená, modrá, tyrkysová

Fyzické charakteristiky

Lokalizace: 
Pokud klávesnice má českou lokalizaci, znamená to, že obsahuje znaky jako (ě, š, č atd.)
česká
Barva: 
černá
Nízkoprofilová klávesnice: 
Klávesnice s nízkým zdvihem kláves.
ano
Numerický blok: 
ano
Backspace: 
úzký
Enter: 
dvouřádkový
Levý shift: 
úzký
Podložka pod ruce: 
ano
Výška [mm]: 
26,5
Šířka [mm]: 
480
Hloubka [mm]: 
195
Hmotnost [g]: 
1100

Operační systém

Podpora OS: 
Podpora OS je parametr, kterým výrobce udává ověřenou podporu operačních systémů.
Windows 8, Windows XP, Windows 7, Windows Vista

Průvodce výběrem

Herní: 
ano

Rozhraní

USB 2.0: 
ano
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dokumenty

 
 
 
Popis pro alfa.cz
<h3>GIGABYTE FORCE K7 CZ</h3> GIGABYTE FORCE K7 je stealth herní klávesnice, která nabízí ultra krátký zdvih kláves, 3barevné podsvícení, selektivní antighosting u clusteru WASD a dynamické ovládání hlasitosti a podsvícení. <br/> <br/> <strong>Nůžková konstrukce kláves</strong><br> Díky tenké nůžkové konstrukci kláves FORCE K7 vyniká velmi krátkou reakční vzdáleností a stabilním tlakem na klávesy. Velmi tenké hmatníky kláves minimalizují námahu při ovládání klávesnice.<br/> *Za žádných okolností nedoporučujeme demontovat hmatníky kláves. <br/> <br/> <strong>Schopnost anti-ghostingu v okolí kláves WASD</strong><br/> Funkce anti-ghosting v okolí kláves WASD u Force K7 zaručuje provedení všech běžných klávesových kombinací při hraní, bez vzniku konfliktů. Již nikdy vás neporaní kvůli tomu, že jste se nepohnuli správně kvůli nesprávně vyhodnocené kombinaci herních kláves.<br/> * FORCE K7 podporuje u kláves Q / W / A / S / D / levý shift / mezerník. 7 současných stisků kláves, bez konfliktu! <br/> <br/> <strong>3barevné podsvícení</strong><br/> FORCE K7 svítí ve tmě třemi volitelnými barvami - modrá/zelená/azurová. Navíc lze jas těchto barev plynule regulovat, takže si nastavíte optimální podsvícení podle okolního světla. <br/> <br/> <strong>Dynamické ovládání hlasitosti a podsvícení</strong><br/> Intuitivní ovládání hlasitosti a podsvícení kolečkem pro snadné nastavení i během intenzivního hraní. <br/> <br/> <strong>Funkce zámku Windows</strong><br/> Klávesa zámku Windows zruší systémovou klávesu Windows a brání tak nechtěné aktivaci tlačítka Start během hraní, takže se nemusíte bát, že si narušíte hraní stiskem nesprávných kláves. <br/> <br/> <strong>Funkční klávesy Hot-link</strong><br/> Šikovné funkční klávesy (F1 až F12) nabízejí rychlý a snadný přístup k nejběžnějším funkcím a sociálním sítím. <br/> <br/> <strong>Prodloužení opory zápěstí zvyšující komfort</strong><br/> Prodloužení opory zápěstí v ergonomicky optimalizovaném úhlu dokonale podepírá vaše ruce, když ovládáte klávesy W/ A/ S/ D nebo 4směrné klávesy, takže vydržíte hrát hodiny a hodiny a v pohodě. <br/> <br/> <strong>Nastavitelné nožky</strong><br/> Neklouzavé pryžové nožky brání sklouznutí. Vysunutím nožek lze upravit sklon klávesnice a najít si vlastní optimální polohu zápěstí. <br/> <br> <br/>
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Radim (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 

0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­
    Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?