Garmin Edge 1040

Objednací kód: 9952409 Part No.: 010-02503-01 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců
 
Garmin Edge 1040
 • Garmin Edge 1040
 • Garmin Edge 1040
 • Garmin Edge 1040
 • Garmin Edge 1040
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Garmin Edge 1040 je GPS cyklopočítač s velkým, přehledným displejem a bohatou nabídkou tréninkových funkcí. Navíc získáte přesnější multi-band GPS přijímač, odolnost a opravdu dlouhou výdrž baterií. Včetně TOPO map.
Ověřit dostupnost

na prodejnách

12 990 Kč

10 736 Kč bez DPH

 
 

Varianty produktu

v prodeji dalších 8 variant
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 
 
 
 
 •  
 

Popis

 
 
 

Cyklonavigace Garmin Edge® 1040

Prémiový cyklopočítač s přehledným 3,5" displejem čitelným i na přímém slunci. Výkonnostním cyklistům doporučí tréninkové cíle, sleduje aktuální výkonnost a reakci na trénink, vyhodnocuje efektivitu tréninku,sleduje  vaše VO2Max, dobu regenerace a další parametry. Pro lepší orientaci v terénu je v balení voucher ke stažení mapy Topo Czech PRO.

 

GPS cyklopočítač s velkým displejem, dlouhou výdrží a bohatou nabídkou tréninkových funkcí.

Špičková výkonnost

PŘEHLEDY VYTRVALOSTI
Získejte během jízdy informaci o zbývající energii1 při zachování aktuální rychlosti a úsilí. Při změně rychlosti funkce okamžitě reaguje a umožní efektivně šetřit síly na zvládnutí celé, naplánované trasy.

CYKLISTICKÁ ÚROVEŇ A NÁROČNOST TRASY
Díky novým tréninkovým funkcím zjistíte své silné cyklistické stránky1, zaměříte se na zlepšování a dokonce se budete moci připravit se na nároky konkrétní trasy.

FUNKCE POWER GUIDE
Doporučené výkonové cíle1 vám pomohou rozvrhnout síly po celé délce tratě.

SLEDOVÁNÍ VÝKONNOSTI
Získejte lepší přehled o tom, jak vaše tělo reaguje na trénink. Sledujte hodnoty jako například: Funcke VO2 Max, doba regenerace, tréninková zátěž, zaměření tréninkové zátěže a další parametry.

STAV TRÉNINKU
Díky novým ukazatelům, jako je stav VST, vaše nedávná tréninková historie a výkonnost, získáte přehled o celkovém úsilí1 – a taky zda trénujete efektivně, na maximum nebo nadměrně2.

ZÁVODNÍ ADAPTIVNÍ TRÉNINK
Připravte se na závod pomocí tréninkových tipů a denních doporučených tréninků. Plán doporučených tréninků se přizpůsobí vašemu aktuálnímu výkonu, regeneraci a potřebám plánovaných akcí. Vše si můžete prohlédnout v kalendáři aplikace Garmin Connect™ přímo v zařízení Edge.

DOPORUČENÉ DENNÍ TRÉNINKY
Tréninková doporučení podle úrovně vaší kondice poskytují každodenní doporučení k tréninku na základě současné tréninkové zátěže a hodnoty VO2 max1.

SYNCHRONIZACE TRÉNINKOVÝCH PLÁNŮ
Získejte indoorové a outdoorové tréninkové plány z mobilní a webové aplikace Garmin Connect™ nebo tréninky synchronizujte s cyklopočítačem Edge z jiných aplikací včetně TrainingPeaks®. Navíc získáte výzvy k dokončení zmeškaného tréninku.

AKLIMATIZACE NA VÝŠKU NEBO TEPLOTU
Chystáte se na trénink v extrémních teplotách nebo ve výrazně jiné nadmořské výšce? Sledujte, jak vaše tělo reaguje na změny prostředí. Funkce vyhodnocení aklimatizace na teplo a nadmořskou výšku1 vám to prozradí.

FUNKCE CLIMBPRO
Automaticky vyhodnotí zbývající stoupání a sklon svahu během jízdy po naplánované trase. Díky tomu si budete moci lépe rozložit síly a uvidíte, kolik námahy vás ještě čeká. Můžete dokonce uložit stoupání pro vyhodnocení po jízdě na zařízení nebo v aplikaci Garmin Connect.

VÝŽIVA A HYDRATACE
Cyklopočítač umožňuje současně s trasou vytvořit plán doplňování tekutin a enegrie. Edge 1040 pak v průběhu trasy upozorní ve chvíli, kdy je potřeba se napít nebo najíst.

DYNAMIKA JÍZDY NA KOLE
Sledujte pokročilé metriky jízdy na kole1, díky kterým získáte přehled o proměnlivosti vašeho výkonu podle hodnot, jako je pozice, nastavení jízdního kola, délka jízdy apod.

JÍZDA NA HORSKÉM KOLE
Sledujte podrobné detaily každé jízdy pomocí MTB metrik, které zaznamenávají například počet a délku skoků nebo dobu strávenou ve vzduchu.

OBTÍŽNOST A PLYNULOST
Funkce Obtížnost vyhodnocuje náročnost jízdy podle GPS, údajů o nadmořské výšce a dalších údajů. Funkce Plynulost pak hodnotí plynulý průjezd trasy. Získáte tak hodnoty, které můžete zkoušet překonávat při dalších jízdách.

DLOUHÁ VÝDRŽ BATERIE
Cyklopočítač Edge 1040 nabízí výdrž baterie až 35 hodin při plnohodnotném použití a až 70 hodin v režimu úspory baterie. Zdvojnásobte výdrž baterie pomocí volitelného záložního zdroje Garmin Charge™.

MINUTY INTENZIVNÍ AKTIVITY
Jak intenzivně jste trénovali? Vaše zařízení Edge vám řekne, kdy jste každou aktivitou získali minuty intenzity.

Objevte víc než jen stezky

PŘÍJEM SIGNÁLU
Získejte větší přesnost určování polohy a lepší pokrytí dokonce i v nejnáročnějších podmínkách díky novému multi-band GNSS přijímači.

MAPY PODLE TYPU JÍZDY
Získejte přehled na každé trase na všech typech kol díky vylepšeným mapám, které zvýrazňují oblíbené silnice a stezky a vyhledatelné body zájmu (POI).

APLIKACE TRAILFORKS
Díky navigovatelným datům o stezkách pro horská kola po celém světě a bodům zájmu ze služby Trailforks snadno vyhledáte stezky přímo na zařízení Edge. Nebo si stáhněte aplikaci Trailforks a přeneste naplánované trasy z webu Trailforks.

REŽIM FORKSIGHT
Tento režim automaticky zobrazuje nadcházející rozcestí na trase a další kontext podle vaší polohy v síti stezek.

PODROBNÉ NAVIGAČNÍ POKYNY
Při navigaci po trase poskytuje Edge podrobné navigační pokyny a navíc i odhad času dojezdu do cíle, do průjezdních bodů v trase a navíc i časy západu a východu Slunce.

AUTOMATICKÝ PŘEPOČET TRASY
Možnost pozastavit navigaci a upozornění na opuštění trasy, když sjedete z naplánované trasy. Jakmile se budete chtít vrátit na trasu, Edge 1040 vám ukáže cestu.

PODPORA ELEKTROKOL SHIMANO STEPS
Propojte cyklopočítač s elektrokolem a sledujte jeho stav, měřené veličiny či varovné zprávy. Můžete sledovat stupeň dopomoci, zařazený převod, stav baterie a další parametry.

Chraňte sebe a své kolo

KOMPATIBILITA SE ZAŘÍZENÍMI INREACH®
Ať máte namířeno kamkoli, zůstaňte v kontaktu díky spárování cyklopočítače Edge s kompatibilním inReach satelitním komunikátorem. Čtěte a odpovídejte na textové zprávy, sdílejte údaje o trase nebo aktivujte interaktivní nouzové volání SOS3.

PODPORA RADARU GARMIN VARIA™
Spárujte cyklopočítač Edge 1040 s cyklistickým radarem varia a vybaveným výstražným světlem a získejte informace o vozidlech, které se k vám zezadu blíží a upozorněte je výstražným světlem, které na jejich rychlost reaguje svou intenzitou.

AUTOMATICKÁ DETEKCE NEHODY
Edge v případě nehody automaticky odešle zprávu s vaší polohou přednastaveným nouzovým kontaktům, pokud detekuje nehodu4.

ALARM KRÁDEŽE KOLA
Alarm kola chráněný kódem PIN vás prostřednictvím smartphonu4 upozorní na pohyb jízdního kola v případě přestávky, když si kolo odložíte.

SKUPINOVÁ KOMUNIKACE
Bezpečnostní funkce se svým cyklistickým týmem, když se oddělíte od skupiny.

FUNKCE GROUPTRACK
Mějte své spolujezdce pod dohledem i v případě, že je přímo nevidíte – a zajistěte, aby oni mohli dávat pozor na vás4. Funkce GroupTrack může sledovat až 50 vašich přátel najednou. Stačí se podívat na obrazovku a vždycky uvidíte aktuální informace.

Kompatibilní s trenažéry tacx

GROUPRIDE
Naplánujte skupinovou jízdu. A pak sdílejte kód pro zobrazení trasy a dalších informací na kompatibilních zařízeních Edge.

OVLÁDÁNÍ HUDBY
Ovládejte hudbu na trase nebo na trenažéru. Po spárování s telefonem můžete ovládat hudbu přímo přes své zařízení Edge.

ZDOKONALTE SVÉ JÍZDY NA ELEKTROKOLE
Připojte snadno svoje kompatibilní5 elektrokolo pomocí technologie ANT® nebo ANT+®. Uvidíte svoje vlastní data elektrokola, nastavíte si úrovně asistence a zkontrolujete dojezd vypočtený podle plánované tratě.

CHYTRÁ OZNÁMENÍ
Po spárování s kompatibilním telefonem můžete na zařízení Edge přijímat textové zprávy a upozornění.

PROPOJENÍ S GARMIN CONNECT
Aplikace Garmin Connect umožní přístup do rostoucí webové komunity, kde můžete také komunikovat, soutěžit a sdílet svoje úspěchy s ostatními sportovci.

ŽIVÉ SDÍLENÍ AKTIVITY
Po spárování s chytrým telefonem můžete automaticky odesílat živé aktualizace jízdy rodině a přátelům - aniž byste museli hnout prstem. Zatímco vy jedete, oni mohou být informováni o vaší rychlosti, ujetých kilometrech a dalších údajích.

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV DIVÁKŮ
Spárujte si zařízení s telefonem a dostávejte během závodu motivační zprávy od blízkých a přátel.

OBCHOD CONNECT IQ™
Stáhněte si vlastní datová pole a získávejte aplikace a doplňky stažené z aplikace obchodu Connect IQ.

KOMPATIBILITA S CHYTRÝM TRENAŽÉREM
Spárujte cyklopočítač Edge 1040 s s chytrým cyklotrenažérem Tacx® a projeďte si známé nebo vaše oblíbené trasy kdykoliv během roku a bez ohledu na nepřízeň počasí.

AUTOMATICKÉ NASTAVENÍ
Buďte během několika minut připraveni k jízdě a nezdržujte se nastavením. Získejte vlastní jízdní profily přednastavené podle vašeho dřívějšího cyklopočítače Edge, typů jízdy nebo snímačů. Jakmile jsou v cyklopočítači Edge, můžete profily jízdy spravovat přímo v zařízení nebo na kompatibilním telefonu.

Klíčové vlastnosti:

 • Skvělá přesnost díky multi-band GNSS satelitnímu přijímači.
 • Výdrž baterie je až 35 hodin v plném režimu a až 70 hodin v úsporném režimu.
 • Tréninkové funkce vám pomohou odhalit vaše silné a slabé stránky.
 • Jezděte jako místní díky podrobným mapám a navigačním funkcím.
 • Jednoduché nastavení, možnost použití hned po vybalení z krabice.
 • Zjistěte, kolik energie vám ještě zbývá, díky funkci Real-Time Stamina.

Obsah balení:

 • Navigace Edge® 1040
 • Držáky (standardní a předsazený)
 • Kabel USB
 • Poutko
 • Dokumentace

Více informací

Navigační systémy GPS

Stránky výrobce:http://www.garmin.cz/

Parametry

Baterie

Typ baterie: 
Li-Ion
Výdrž baterie [h]: 
35

Displej

Velikost displeje [palců]: 
Velikost displeje se vyjadřuje jako úhlopříčka a uvádí se v palcích (1 palec=2,54 centimetrů). S velikostí displeje tedy roste velikost celého zařízení.
3,5
Rozlišení displeje [px]: 
Rozlišení displeje udává maximální počet pixelů, které je možno zobrazit na displeji. Vyšší rozlišení mají jemnější obraz s více detailů.
282 × 470
Dotykový displej: 
Dotykový displej dokáže detekovat přítomnost a místo doteku na zobrazovací ploše, takže přístroj lze ovládat dotykově.
ano

Funkce

Konektivita: 
ANT+

Funkce a technologie

Bluetooth: 
Bluetooth je standard pro bezdrátovou komunikaci propojující dvě a více elektronických zařízení, jako například mobilní telefon, PDA, osobní počítač nebo bezdrátová sluchátka.
ano
GPS: 
GPS je navigační systém, který dokáže určit polohu, vzdálenost a přesný čas kdekoliv na Zemi.
ano
Wi-Fi: 
Zajišťuje vzájemné bezdrátové propojení přenosných zařízení a dále jejich připojování na lokální (např. firemní) sítě LAN.
ano

Funkce GPS

Plánovač tras: 
ano

Fyzické charakteristiky

Barva: 
černá
Výška [mm]: 
117,6
Šířka [mm]: 
59,3
Hloubka [mm]: 
20
Hmotnost [g]: 
126

Paměť

Interní paměť [GB]: 
32

Průvodce výběrem

Kompatibilní s operačním systémem: 
Android, iOS

Senzory

Akcelerometr: 
ano
Galileo: 
ano
Glonass: 
Globální navigační systém je určen pro navigaci lidí, kteří se nachází kdekoliv na Zemi. Princip fungování je velice podobný navigačnímu systému GPS.
ano
Gyroskop: 
ano
Výškoměr: 
ano

Ostatní

Hlasové ovládání: 
ano
Stupeň krytí IP: 
IPX7
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Petr (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

  Přihlaste se

   
  ­
  Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?