Gardena 8009-20 nástěnný buben na hadici 50 Classic - sada

Objednací kód: 8882550 Part No.: 8009-20 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců
 
Gardena 8009-20 nástěnný buben na hadici 50 Classic - sada
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Délka hadice 20 m, Max. kapacita hadice 50 m 13 mm (1/2"), 40 m 15 mm (5/8"), 25 m 19 mm (3/4"), Průměr hadice 13 mm, Sada se systémovými díly Hadice Classic, 1 x čisticí postřikovač, 1 x stopspojka, 3 x rychlospojka, 1 x šroubení, 1 x adaptér
Ověřit dostupnost

na prodejnách

1 335 Kč

1 104 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Příslušenství

318 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis

 
 
 

Tento nástěnný buben na hadici vám pomůže, kdekoli ji budete potřebovat. Slouží k chráněnému uložení hadice na stěnu, ale lze ji také sejmout a přenášet po zahradě. Díky ergonomické rukojeti ji lze pohodlně přenést. Nástěnná sada cívky na hadici 50 řady GARDENA Classic je kompletně vybavená 20 m hadice o průměru 13 mm (1/2"), tryskou řady GARDENA Classic a všemi nutnými díly systému Original GARDENA. Zvláště se hodí pro malé až střední zahrady.

Cívku na hadici lze snadno ovládat klikou s volným chodem. Rovněž ji lze sklopit, což umožňuje skladování nenáročné na místo. Přiložen je nástěnný držák, vruty, hmoždinky a návod k zavěšení. Připevnění je zcela jednoduché. Připojení hadice je zahnuté, takže se hadice nezauzluje. Vždy jí tak protéká plný proud vody. Otočná osa zabraňuje otáčení hadice při navinování a rozvinování. Integrovaná protikapací zařízení zajišťují, že po použití a během přepravy neunikne žádná voda. Nevzniknou žádné louže z unikající vody a žádná voda nepřijde nazmar. Bočnice cívky na hadici mají trojúhelníkový tvar a nízké těžiště. Díky tomu je cívka na hadici vysoce stabilní a nesnadno se převrhne. To vše ze zalévání dělá příjemnější zábavu.

Specifikace

 • Sada se systémovými díly Hadice Classic, 1 x čisticí postřikovač, 1 x stopspojka, 3 x rychlospojka, 1 x šroubení, 1 x adaptér
 • Délka hadice 20 m
 • Průměr hadice 13 mm
 • Max. kapacita hadice 50 m 13 mm (1/2"), 40 m 15 mm (5/8"), 25 m 19 mm (3/4")
 • Záruka společnosti Gardena 5 let (po registraci u výrobce)

 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Vladimír (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

  Přihlaste se

   
  ­
  Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?