G21 Paradiso Cube Black sušička ovoce
Objednací kód: 8988147 Part No.: GA350-BL Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců Základní cena + RP: 988 Kč + 3 
 
 
 
 
 

G21 Paradiso Cube Black sušička ovoce

 
 
 
 
sušička ovoce, 6 sušicích sítí, výkon 350W, černá barva
Zjistit dostupnost na prodejnách
Cena nyní: 1 199,- Kč 

991 Kč bez DPH

Splátky již od 60 Kč za měsíc!Splátková kalkulačka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

G21 Paradiso Cube sušička ovoce

Sušička ovoce G21 Paradiso Cube je určena ke snížení obsahu vody v potravinách, jako je například ovoce, zelenina, maso, bylinky, houby, apod.

Sušení prodlužuje možnou dobu skladování potravin a je zároveň jedním z nejzdravějších způsobů jejich uchování a konzervace. Je alternativou k jiným druhům konzervování, jako je např. mražení, solení či zavařování.

Je vhodná k přípravě vynikajících zdravých svačinek, jako jsou například banánové chipsy, ovocné rolky, sušené hovězí, apod.

Sušička G21 Paradiso Cube disponuje digitálním nastavením teploty, ukazatelem času, teploty a tlačítkem pro zapnutí a vypnutí.

Je opatřena 6 výškově nastavitelnými pláty, každé s nosností 1 kg, na které můžete ovoce a zeleninu pohodlně vyskládat.

K sušení používejte suroviny v co nejlepší kvalitě, tedy zdravé a čerstvé. Pokud ovoce není zralé, nedosáhne při sušení správné barvy, pokud je přezrále, bude zase příliš měkké a kašovité. Doporučujeme také plody začít sušit co nejkratší dobu po jejich sběru.


 

Fotogalerie G21 Paradiso Cube Black sušička ovoce

Parametry a specifikace:

Funkce

Automatické vypnutí: 
ano
Časovač: 
ano

Fyzické charakteristiky

Počet sít: 
6
Barva: 
černá

Napájení a spotřeba

Příkon [W]: 
350
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 
 

Dokumenty

 
 
 
Popis pro alfa.cz
<!--VSM-000-000-K00-000-G--> <style> img.center { display: block; margin-left: auto; margin-right: auto;} </style> <h3>G21 Paradiso Cube sušička ovoce</h3> <p>Sušička ovoce G21 Paradiso Cube je určena ke snížení obsahu vody v potravinách, jako je například ovoce, zelenina, maso, bylinky, houby, apod.</p> <p>Sušení prodlužuje možnou dobu skladování potravin a je zároveň jedním z nejzdravějších způsobů jejich uchování a konzervace. Je alternativou k jiným druhům konzervování, jako je např. mražení, solení či zavařování.</p> <p>Je vhodná k přípravě vynikajících zdravých svačinek, jako jsou například banánové chipsy, ovocné rolky, sušené hovězí, apod.</p> <p><img class="center" src="//i2.tsbohemia.cz/img-promo/2016/07/!--VSM-07-16--/20160720_113504.jpg" /></p> <p>Sušička G21 Paradiso Cube disponuje digitálním nastavením teploty, ukazatelem času, teploty a tlačítkem pro zapnutí a vypnutí.</p> <p>Je opatřena 6 výškově nastavitelnými pláty, každé s nosností 1 kg, na které můžete ovoce a zeleninu pohodlně vyskládat.</p> <p>K sušení používejte suroviny v co nejlepší kvalitě, tedy zdravé a čerstvé. Pokud ovoce není zralé, nedosáhne při sušení správné barvy, pokud je přezrále, bude zase příliš měkké a kašovité. Doporučujeme také plody začít sušit co nejkratší dobu po jejich sběru.</p> <p><img class="center" src="//i2.tsbohemia.cz/img-promo/2016/07/!--VSM-07-16--/20160720_113523.jpg" /></p>
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
mistrovska nabidka
Nutrend World
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­