Servisní pohotovost

Objednejte si u nás servisní zásah v klidu domova.

Připravili jsme pro Vás novou službu, kterou vycházíme vstříc zákazníkům, kteří požadují individuální přístup z pohodlí domova, firmy, kanceláře... Vyzkoušejte též tuto službu, pomocí vyplňění formuláře níže, si zajistíte řešení problému vyškoleným technikem přímo u Vás.

Servisní výjezd si můžete objednat kdykoliv máte problém se svým zařízením a nevíte si rady. Nezáleží na tom, jestli je zařízení nové nebo starší, zakoupené u nás nebo u jiného prodejce, případně dovezené ze zahraničí, vždy Vám poskytneme profesionální servis, stačí jen vyplnit formulář na našich internetových stránkách, zavolat nebo si výjezd objednat přímo v našem autorizovaném servisním centru.

Je to jednoduché, snadné a ihned se Vám bude věnovat odborník, který s Vámi vyřeší požadavek na výjezd. Na termínu (čas a datum) návštěvy se domluvíte tak, aby maximálně vyhovoval Vašim požadavkům. Nemusíte doma čekat, technik bude ve zvolený čas a na vybraném místě, aby Vám pomohl vyřešit jakýkoliv problém. Předběžnou cenu Vám sdělíme, budete mít přehled, kolik bude výjezd stát a kolik zaplatíte.

Kdy nás můžete potřebovat?

Kdykoliv, máte-li problém s instalací, s nastavením, s používáním nebo s přestěhováním výpočetní techniky, digitálního zařízení, domácího kina, televize, DVD recorderu apod. Máte problém s počítačem? Nejde Vám tisk nebo si nevíte rady s nastavením internetu či připojením k síti? Ať už budete řešit jakýkoliv problém a dostanete se do úzkých, obraťte se na náš servis, který přijede až k Vám a profesionálně se o Vaše digitální kamarády postará.

Náš cíl je maximální péče o každého zákazníka! Jak to realizujeme a na čem nám záleží?

Každý zákazník je pro nás důležitý, na každém spokojeném zákazníkovi nám záleží. Náš cíl je transparentní služba za co nejnižší možnou cenu na trhu, přičemž důrazně dodržujeme vysokou úroveň kvality služeb dané normou ČSN EN ISO 9001:2001, při zachování všech ekologických zásad dle normy ČSN EN ISO 14001. Řídíme se pravidlem transparentního a férového jednání a maximální spokojenost zákazníka je pro nás prioritou. V tomto směru se výrazně odlišujeme od běžných servisních organizací a poskytuje profesionální služby na nejvyšší úrovni v ČR.

Ceny:

Naše ceny jsou přijatelné pro každého. Za výjezd technika zaplatíte po Olomouci a do vzdálenosti 20km od Olomouce (Přerov, Prostějov, Šternberk, atd.) jen 588,- Kč bez DPH (705,60 Kč s DPH) s tím, že již máte započítanou práci technika po celých 45 minut. Pokud bude úkon složitější a bude zapotřebí více času, zaplatíte za každých dalších ukončených 15 minut práce technika jen 125,- Kč bez DPH (150,-Kč s DPH). Neúčtujeme Vám tedy započatých x minut, které pak nevyužijete. U nás máte jistotu, že zaplatíte jen za čas, který technik bude opravdu potřebovat k vyřešení problému. A pokud technik nevyužije celých patnáct minut, tak za ně neplatíte a máte je od nás zdarma.

V případě, že nebydlíte v Olomouci nebo v okolí do 20km, nevadí, můžete si službu objednat za stejných podmínek, jen si připlatíte za rozdíl kilometrické vzdálenosti nad uvedenou oblast Olomouc + 20km. Účtujeme minimální částku 5,-Kč bez DPH (6,-Kč s DPH) za kilometr, přičemž se účtuje cesta tam i zpět.

Příklad servisních výjezdů:

Zakoupili jste nový počítač s monitorem, tiskárnou a s dalšími periferiemi? Rádi Vám vše dovezeme, zapojíme a předvedeme. I přesto, že se bude jednat o složitější herní PC, pak technik, který Vám PC zapojí a nainstaluje včetně tiskárny, monitoru a provede základní školení, určitě nepřesáhne dobu 45 minut. Pokud máte PC umístěný v Olomouci nebo v okolí do 20km, pak zaplatíte částku jen 588,- Kč bez DPH (705,60 Kč s DPH). Pokud mimo tuto oblast, připočtěte si ještě náklady na dopravné nad 20 km směrem k Vám i zpět - 5,-Kč bez DPH (6,-Kč s DPH)/km.

Zjistili jste, že máte nefunkční notebook díky virům získaných z internetu a hrozí Vám ztráta důležitých souborů? Navíc, potřebujete přeinstalovat operační systém a s tím spojenou konfiguraci bezdrátového internetu? Vyřešení těchto problémů si určitě vyžádá dobu delší než 45 minut. Samozřejmě čas záleží na konkrétním případě, odhadněme, že průměrně tyto problémy zaberou 100 minut. V tomto případě zaplatíte částku: 588,- Kč bez DPH (705,60 Kč s DPH) za 45 minut, 3x 125,- Kč bez DPH (150,-Kč s DPH) za 3x15 minut, a čas 10 minut budete mít od nás zdarma!

Přibližné ceny vybraných servisních výjezdů:

Služba čas (min) cena s DPH
Nefunkční tiskárna
(zaseknutý papír, chyba systému nebo ovladače tiskárny, výměna cartridge atd…)
15-30 705,60 Kč
Zapojení nového počítače, konfigurace a nastavení 30-50 705,60 Kč
Instalace operačního systému včetně ovladačů a zprovoznění periférií 55-100 700-1100 Kč
Zapojení a instalace přídavných karet nebo periferií
(TV karta, tiskárna, skener, externí disk nebo DVD, LCD, WiFi karta …)
30-50 705,60 Kč
Instalace, zapojení a konfigurace malé domácí wifi sítě
(instalace wifi zařízení, konfigurace sítě …)
50-100 700-1100 Kč
Instalace a konfigurace software nebo antiviru
(Office, vypalovací software, antiviry …)
30-50 705,60 Kč
Diagnostika a oprava počítače na místě u zákazníka
(po předchozí konzultaci s technikem mimo složité a časově náročné opravy …)
30-100 700-1100 Kč

Objednávkový formulář servisní pohotovosti
0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­
    Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?