ESET Smart Security Premium 4 lic. 1 rok update (ESSP004U1) elektronická
Objednací kód: 8800572 Part No.: ESSP004U1 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 6 měsíců Základní cena: 2 554 Kč
 
 
Elektronická licence
 
 
 

ESET Smart Security Premium 4 lic. 1 rok update (ESSP004U1) elektronická

 
 
 
 
Prodloužení bezpečnostního softwaru Eset Smart Security Premium, 4 licence, 1 rok
Zjistit dostupnost na prodejnách
Cena nyní: 3 090,- Kč 

2 554 Kč bez DPH

Splátky již od 155 Kč za měsíc!Splátková kalkulačka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

ESET Smart Security Premium

Užijte si váš bezpečný digitální světs maximální ochranou počítače a internetu.ESET Smart Security® Premium je vlajkovoulodí společnosti ESET. Jde tedy nejeno klasickou antivirovou ochranu, ale obsahujei velké množství dalších bezpečnostníchfunkcí, které chrání před všemi typymoderních hrozeb na internetu. Produkt jepostaven na unikátní technologii detekceESET NOD32®, která je nejen velmi přesná,ale také velmi rychlá. Jako první na světězískala 100 ocenění VB100 prestižní testovacíorganizace Virus Bulletin. Navíc přidává dalšífunkce v podobě šifrování souborů a správcehesel. V nejnovější verzi přibyl UEFI Skenera správce licencí, který umožňuje spravovatvšechny licence na my.eset.com.

Pro objednání prodloužení je nutné uvést EAV číslo původní licence

Elektronická licence. Vygenerování během jednoho dne s odesláním do mailu zákazníka. Pro objednání je nutné uvést jméno, email, popř. IČ.

 • Antivirus • Antispyware • Firewall • Antispam

Licenční politika

 • 50% sleva pro školství (Adresář škol a školských zařízení, www.uiv.cz)
 • EDU Free licence (za každých 10 licencí pro školy, 1 licence pro zaměstnance zdarma)
 • 50% sleva pro zdravotnictví (Adresář zdravotnických zařízení, www.uzis.cz)
 • 50% sleva pro držitele průkazu TP, ZTP a ZTP/P (sleva pro max 2 PC, nutno předložit kopii průkazu)
 • 50% sleva pro studenty (pouze pro držitele ISIC karet, nutno předložit kopii ISIC karty), sleva se vztahuje POUZE na licenci pro 1 PC s prodloužením licence na 1 rok
 • 50% sleva pro neziskové organizace (Informační systémy NNO, http://www.isnno.cz/)
 • 20% sleva pro subjekty veřejné správy

Prodejní model licencí ESET :

 • K požadovaným slevám je nutné dodat kopie dokladů prokazjícící požadovanou slevu ( ZTP, ISIC)
 • Licence se fakturují na stejnou registraci, jaká je v registraci licence ESET,
 • Poviná položka v registraci je e-mailová adresa.

K prodloužení licencí zadejte do poznámky EAV - číslo původní licence


Užijte si bezpečnější internet

S unikátní technologií, které věří více než 110 miliónů uživatelů po celém světě, můžete bezpečně prozkoumávat online světy. Pomáhá najíta odstranit všechny typy hrozeb, od virů, červů, rootkitů až po spyware. Chrání vaši digitální identitu před škodlivým kódem, který se jinak účinně maskuje.Integrovaný modul Anti-Phishing odhalí podvodné internetové stránky, jež se snaží získat citlivá data, jako jsou hesla, údaje o kreditních kartách apod.

Antivirus a Antispyware: Poskytuje proaktivní ochranu před všemi typy online i offline hrozeb a brání šíření škodlivého kódu.

Exploit Blocker: Chrání před útoky na webové prohlížeče, PDF čtečky a další aplikace.

Pokročilá kontrola paměti: Blokuje hrozby, které se jinak úspěšně vyhýbají detekci. Eliminuje malware, který zamyká obrazovku a brání přístupu do systému.

Kontrola s využitím cloudových technologií: Pomáhá blokovat neznámý malware na základě „chování“ porovnáním s reputačním systémem v cloudu.

Kontrola souborů v průběhu stažení: Snižuje čas kontroly tím, že skenuje určité typy souborů, například komprimované archivy, rovnou při stahování.

Kontrola při nečinnosti systému: Efektivně využívá výkonu systému tím, že hloubkové kontroly probíhají jen při nečinnosti počítače. Pomáhá najít potenciálně neaktivní hrozby před tím, než poškodí systém.

HIPS (Host-based Intrusion Prevention System): Nabízí lepší nastavení a kontrolu chování systému. Umožňuje definovat pravidla pro systémové registry, procesy, aplikace a soubory a detekuje hrozby na základě chování systému.

Ochrana před útoky pomocí skriptů: Detekuje skripty, které se snaží k útoku zneužít Windows PowerShell. Detekuje také škodlivé JavaScriptové útoky v prohlížečích Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Internet Explorer a Microsoft Edge.

UEFI Skener: Chrání počítač před útoky již před startem Windows – na systémech s rozhraním UEFI.


Využijte plný výkon počítače

Díky nízkým systémovým nárokům můžete v pohodě pracovat, prohlížet internet nebo hrát počítačové hry bez rušivých informačních oken.

Nízké systémové nároky: Přispívají k vysokému výkonu počítače. Hodí se do jakéhokoli systémového prostředí. Nezatěžují zbytečně síťový provoz.

Herní režim: V případě používání aplikace na celou obrazovku se program přepne do tichého režimu. Všechna upozornění o aktualizacích, systémových nebo jiných aktivitách jsou odložena po dobu činnosti celoobrazovkové aplikace (video, fotografie, prezentace, hry).

Optimalizovaný provoz: V případě potřeby odkládá aktualizace a jiné systémové aktivity, aby došlo k lepšímu využití systémových prostředků.


Ochrana před krádeží identity

Zabraňte hackerům v kopírování a zneužití citlivých dat (internetové bankovnictví, fotografie, video atd.) a zůstaňte v bezpečí při používáníveřejného wi-fi připojení.

Šifrování dat: Umožňuje na pevném disku vytvořit virtuální šifrovaný disk a na výměnném médiu (USB disky) šifrovaný adresář.

Správce hesel: eneruje silná hesla. Stačí si pamatovat pouze jedno hlavní heslo. Využívá silné šifrování AES-256, které je standardem v bezpečnostní oblasti, k ukládání a předvyplnění hesel.

Ochrana proti ransomwaru: Blokuje speciální druh malwaru, který „zamyká“ počítač (šifruje data) a požaduje za odemčení (odšifrování) značné finanční částky.

Ochrana webové kamery: Monitoruje všechny procesy a aplikace běžící na počítači a upozorní uživatele na nevyžádané použití webové kamery.

Monitorování domácí sítě: Umožňuje otestovat domácí router na různé zranitelnosti, jako jsou slabá hesla nebo neaktuální firmware. Nabízí seznam aktuálně připojených zařízení a uživatel je může pro lepší přehlednost řadit do různých kategorií (např. smartphony). Umožňuje zkontrolovat, zda připojená chytrá zařízení neobsahují zranitelnosti, a případně doporučí, jak napravit nalezené problémy.

Personální firewall: Brání neautorizovaným uživatelům v přístupu na zařízení a zároveň umožňuje nastavit pravidla (povolit/blokovat) příchozí a odchozí komunikace.

Ochrana před síťovými útoky: Hlídá síťovou komunikaci a blokuje pokusy o zneužití chyb v síti.

Ochrana bankovnictví a plateb: Automaticky chrání finanční transakce při používání platebních bran na internetu. Šifruje komunikaci mezi klávesnicí a prohlížečem, aby specifický malware (keylogger) nemohl získat citlivá data typu hesel a podrobností o kreditních kartách.

Ochrana proti zapojení do botnetu: Zcela nová technologie chrání počítač před připojením do škodlivé sítě, která může zneužít nakažené zařízení k rozesílání spamu a útokům na další počítače. Díky novému typu detekce (síťové signatury) rychleji blokuje škodlivou komunikaci.

Anti-Phishing: Zabraňuje podvodným internetovým stránkám získat citlivá data (uživatelské jméno, heslo k e-mailovým účtům a online bankovnictví, detaily o kreditní kartě atd.).

Ochrana mimo domácí síť: Při připojení do neznámé sítě budete vyzváni k přepnutí do režimu přísné ochrany, který „zneviditelní“ zařízení pro ostatní počítače v síti.

Kontrola výměnných médií: Umožňuje blokovat nebo povolit konkrétní výměnná média, jako jsou CD, DVD, USB a bluetooth zařízení, a tím snižuje riziko neautorizovaného kopírování dat na minimum.

Antispam: Obsahuje nejmodernější technologie ochrany před spamem.


Kontrolujte své licence na my.eset.com

Na my.eset.com si můžete vytvořit účet zdarma, který propojuje informace ze všech vašich zařízení, včetně licencí.

Správce licencí: My.eset.com je místo, kde najdete všechny podrobnosti o nainstalovaných produktech a licencích.


Anti-Theft: vyhledá a lokalizuje ztracený či ukradený notebook

Modul Anti-Theft zvyšuje šanci na nalezení notebooku v případě ztráty nebo odcizení.

Lokalizace: Při ztrátě či odcizení lze notebook označit na my.eset.com jako ztracený, tím se spustí automatické sledování. Na my.eset.com se zobrazují informace o pozici na mapě, které se získávají přes Wi-Fi sítě v dosahu zařízení. Veškeré další informace o zařízení jsou dostupné na již zmíněném rozhraní.

Sledování aktivity: Pomocí zabudované webkamery můžete vzdáleně sledovat aktivitu „majitele“ na počítači a ukládat snímky obrazovky, které se ukládají na my.eset.com.

Anti-Theft diagnostika: Po jednoduché instalaci a konfiguraci můžete upravit klíčová systémová nastavení, jako je přístup do Windows a hesla k účtům. Umožňuje zvýšit zabezpečení změnou klíčových nastavení systému.

Vzdálené odesílání zpráv: Na chybějící zařízení můžete odeslat zprávu s informacemi, které mohou pomoci notebook či počítač vrátit.


Bezpečný internet pro děti

Ukažte dětem jen pozitivní stránku internetu. Rodičovská kontrola umožňuje zablokovat potenciálně nevhodný či nebezpečný obsah na internetu a v případě potřeby jej manuálně přidatdo seznamu blokovaných stránek.

Rodičovská kontrola: Program obsahuje již připravené okruhy stránek přístupných podle věku dítěte. Přístup do nastavení rodičovské kontroly a odinstalace je chráněn heslem.


Jednoduchá instalace a nastavení

ESET Smart Security Premium nabízí maximální ochranu již v základním nastavení po instalaci. O potenciálních bezpečnostních rizicích jste informováni ihned na hlavní obrazovceprogramu. Uživatelské rozhraní je navrženo s ohledem na přehlednost a rychlou orientaci v položkách.

Intuitivní uživatelské rozhraní: Stav ochrany a často používané akce a nástroje jsou přístupné ze všech obrazovek. Nabízí jednoduché řešení potenciálních potíží.

Snadná aktualizace produktu: Nové technologie ochrany je možné instalovat ihned po vydání, což přispívá k vysoké úrovni zabezpečení počítače.

Nastavení pro pokročilé uživatele:Detailní nastavení bezpečnosti podle individuálních potřeb. Mimo jiné také umožňuje definovat hloubku kontroly, její čas, velikost skenovaných souborů, archivů a podobně.

ESET SysInspector®: Je moderní diagnostický nástroj, který shromažďuje veškeré kritické informace o počítači potřebné k řešení široké škály potíží.


 

Parametry a specifikace:

Certifikace

Délka licence [roků]: 
1

Obecné vlastnosti

Počet licencí: 
4
Stránky výrobce:
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
mistrovska nabidka
Nutrend World
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

  Přihlaste se

   
  ­