• Norton 1 1
  • Barbone Logitech



 

Servery - příslušenství

 
 
 
 Na prodejnách
 
 

Výrobci a parametry

 
 

12

položek

 
 
 
 

TRITON 19" Police A1 s perforací 1U 550mm (40kg) černá

TRITON 19" Police A1 s perforací 1U 550mm (40kg) černá

TRITON 19" Police A1 s perforací 1U 550mm (40kg) černá
 
 

10" Rozvodný panel 4x230V. 2m kabel 1U černý

10"rozvodný panel; RAB-PD-X90-C1; - 4x zásuvka podle ČSN, max. 16A; - kabel 3x1.5mm 2m + zástrčka univerzál CZ-DE max 16A; - kontrolka; - RAL 9005 (černá); PŘÍBAL; - 2x Šroub M6 x 16 s podložkou; - 2x Plovoucí matice M6;

10" Rozvodný panel 4x230V. 2m kabel 1U černý
ISIC/VIP/EGOCARD - cena D
 
 

HD IBM Ultrium LTO čistící páska 50x použití max.

HD IBM Ultrium LTO čistící páska 50x použití max.

HD IBM Ultrium LTO čistící páska 50x použití max.
 
 

HD IBM LTO6 Ultrium 2,5/6,25TB

HD IBM LTO6 Ultrium 2,5/6,25TB

HD IBM LTO6 Ultrium 2,5/6,25TB
 
 

HPE JD061A_OEM - X125 1G SFP LC LH40 1310nm Transceiver

HPE JD061A_OEM - X125 1G SFP LC LH40 1310nm Transceiver

HPE JD061A_OEM - X125 1G SFP LC LH40 1310nm Transceiver

 Poslední kusy 

Prodloužená záruka
 
 

HD IBM Ultrium LTO7 Ultrium 6TB/15TB

HD IBM Ultrium LTO7 Ultrium 6TB/15TB

HD IBM Ultrium LTO7 Ultrium 6TB/15TB
 
 

1stCOOL Universal Rackmount Rails 18" / 450mm

Ližiny univerzální délka 18" / 450mm, pro rackové serverové skříně, po vysunutí 900mm

1stCOOL Universal Rackmount Rails 18" / 450mm
 
 

Fortron Rack Mount Slider for 1 - 3 kVA UPS

ližiny pro montáž UPS (pouze 1 - 3 kVA) série Galleon, Knight, Champ, Custos 9X+ nebo Clippers do racku.

Fortron Rack Mount Slider for 1 - 3 kVA UPS
 
 

DELL disk 480GB SSD SATA Read Int. 6Gbps 512e/ Hot-Plug/ 3.5"/ pro PowerEdge R450,R540,R550,R650,R6515,R6525,R250,R350

SSD disk, interní, pro servery, 480GB, SATA, 3,5", 512e, Hot-Plug, Read Intensive, pro PowerEdge R450, R540, R550, R650, R6515, R6525, R250, R350

DELL disk 480GB SSD SATA Read Int. 6Gbps 512e/ Hot-Plug/ 3.5"/ pro PowerEdge R450,R540,R550,R650,R6515,R6525,R250,R350
 
 

HP Ethernet 1Gb 4-port 331T Adapter (647594-B21)

HP Ethernet 1Gb 4-port 331T Adapter

HP Ethernet 1Gb 4-port 331T Adapter (647594-B21)
 
 

DELL hotplug zdroj 1+0 600W pro PowerEdge T350,T550, R350, R450, R550, R650XS, R750XS

Zdroj, pro servery, 600W, Hot-plug, pro PowerEdge T350, T550, R350, R450, R550, R650XS, R750XS

DELL hotplug zdroj 1+0 600W pro PowerEdge T350,T550, R350, R450, R550, R650XS, R750XS
 
 
485708,492501,477888,471846,449845,395089,370456,319992,281505,281503,159230,86382,
 







0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­
    Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?