Ve státní svátek 28. září mají všechny naše prodejny zavřeno, výjimku tvoří Olomouc DRIVE, který je otevřený dle standardní provozní doby 07:00 - 21:00. Více informací. 
  • TSB Dny



 
 
 
 Na prodejnách
Skladem v eshopu
 
 

Výrobci a parametry

 
 
 
 
 
 

55

položek

 
 
 

Redukce napájení 8 pin F zdroj na P4 4pin M

Redukce napájení 8 pin F zdroj na P4 4pin M

133,-

52,-

43,- bez DPH

redukce napájení MB

Populární produkt
-61%
 
 

Modulární distributor RJ45 na 2 porty, rozdvojka

Modulární distributor RJ45 na 2 porty, rozdvojka

149,-

89,-

74,- bez DPH

- modulární RJ45 distributor; - 2 porty; - stíněný, včetně šroubů; - umožňuje dvě nezávislé linky po jednom kabelu (nutné správné zapojení dle schématu umístěného na zařízení); - např. v budově, kde je stávající kabel a potřebujeme další linku, bez nut......

Populární produkt
-40%
 
 

AKASA kabel AK-CB052 redukce 6pin PCIe na 8pin PCIe 2.0

AKASA kabel AK-CB052 redukce 6pin PCIe na 8pin PCIe 2.0

79,-

65,- bez DPH

kabel AK-CB052 redukce PCIe na PCIe 2.0, 6pin na 8pin

Populární produkt
 
 

AKASA Flexa V8

AKASA Flexa V8

129,-

107,- bez DPH

prodlužovací napájecí kabel 8pin pro grafické karty (6+2pin), délka 40cm

 
 

PremiumCord Kabel napájecí molex HDD 5.25"-2x5.25"

PremiumCord Kabel napájecí molex HDD 5.25"-2x5.25"

69,-

35,-

29,- bez DPH

Popis produktu: Napájecí kabel HDD 5,25" -- 2x5,25"; - rozdvojka napájení; - pro disketovou mechaniku, disk, ventilátor... - Molex 5.25" konektory; - délka 30cm;

-49%
 
 

DATACOM Rozdvojka UTP CAT5E 3xRJ45 (8p8c-1M/2F)

DATACOM Rozdvojka UTP CAT5E 3xRJ45 (8p8c-1M/2F)

69,-

39,-

32,- bez DPH

- modulární RJ45 distributor; - 2 porty; - stíněný, včetně šroubů; - umožňuje dvě nezávislé linky po jednom kabelu (nutné správné zapojení dle schématu umístěného na zařízení); - např. v budově, kde je stávající kabel a potřebujeme další linku, bez nut......

-43%
 
 

Gembird Cablexpert kabel 24pin adaptér pro 2 zdroje, 30cm

Gembird Cablexpert kabel 24pin adaptér pro 2 zdroje, 30cm

90,-

74,- bez DPH

prodlužovací napájecí kabel ATX PSU 24pin pro základní desky a 2 napájecí zdroje, délka 30cm

Dny TSBOHEMIA
 
 

Gembird Cablexpert prodloužení PCI express 6+2pin, 30cm

Gembird Cablexpert prodloužení PCI express 6+2pin, 30cm

48,-

40,- bez DPH

prodlužovací napájecí kabel PCI Express pro grafické karty, 8pin (6+2pin), délka 30cm

Dny TSBOHEMIA
 
 

Gembird Cablexpert PCI express 6 na 6+2pin ke zdroji, 80cm

Gembird Cablexpert PCI express 6 na 6+2pin ke zdroji, 80cm

105,-

87,- bez DPH

napájecí kabel PCI Express ke zdroji pro grafické karty, propojovací, z 6 na 8pin (6+2pin), délka 80cm

Dny TSBOHEMIA
 
 

Kabel napájecí HDD, FDD 5,25"-2x3,5"

Kabel napájecí HDD, FDD 5,25"-2x3,5"

79,-

49,-

41,- bez DPH

Kabel napájecí HDD, FDD 5,25"-2x3,5"

-38%
 
 

Gembird Cablexpert 2x SATA na PCI express 8-pin

Gembird Cablexpert 2x SATA na PCI express 8-pin

49,-

41,- bez DPH

kabelová redukce, interní do PC, 2x SATA na PCI express 8-pin, 15cm

Dny TSBOHEMIA
 
 

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m

359,-

319,-

264,- bez DPH

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m

 
 

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m

359,-

299,-

247,- bez DPH

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m

-17%
 
 

DATACOM "Y" adaptér STP CAT5E PC / PC+TEL

DATACOM "Y" adaptér STP CAT5E PC / PC+TEL

149,-

99,-

82,- bez DPH

DATACOM "Y" adaptér STP CAT5E PC / PC+TEL

-34%
 
 

DATACOM "Y" adaptér STP CAT5E PC / TEL+TEL

DATACOM "Y" adaptér STP CAT5E PC / TEL+TEL

169,-

119,-

98,- bez DPH

DATACOM "Y" adaptér STP CAT5E PC / TEL+TEL

-30%
 
 

AKASA Flexa P8

AKASA Flexa P8

156,-

147,-

121,- bez DPH

prodlužovací napájecí kabel ATX 12V 8pin pro základní desky (4+4pin), délka 40cm, vhodné pro vyšší skříně

 
 

AKASA Flexa P24

AKASA Flexa P24

318,-

289,-

239,- bez DPH

prodlužovací napájecí kabel ATX PSU 24pin pro základní desky (20+4pin), délka 40cm

 
 

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m DK-2532-01

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m DK-2532-01

299,-

247,- bez DPH

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m DK-2532-01

 
 

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m

276,-

219,-

181,- bez DPH

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m

-21%
 
 

AKASA kabel AK-CB051 redukce PCIe na ATX12V 15cm

AKASA kabel AK-CB051 redukce PCIe na ATX12V 15cm

79,-

65,- bez DPH

kabel AK-CB051 redukce z 6pin PCIe na 8pin ATX12V, délka 15cm

 
 

KABEL Prodlužka P4 napájení M/F 37cm

KABEL Prodlužka P4 napájení M/F 37cm

48,-

39,-

32,- bez DPH

redukce napájení MB, prodlouží 4 pin napájení P4 pro desky, délka 37cm

-19%
 
 

Canon kabel AVC-DC400 Stereo

Canon kabel AVC-DC400 Stereo

524,-

503,-

416,- bez DPH

CANON kabel AVC-DC400 Stereo

 
 

Canon kabel AVC-DC400 videokabel

Canon kabel AVC-DC400 videokabel

415,-

403,-

333,- bez DPH

CANON kabel AVC-DC400 videokabel

 
 

Nikon EG-CP14 videokabel

Nikon EG-CP14 videokabel

319,-

264,- bez DPH

videokabel pro fotoaparáty Nikon, vhodný např. pro Nikon V1, D32, D51, P100, S1100pj, S8000, S5100, S2600, L23, L26, S30, S01

Doprodej
 
 

PremiumCord Prodlužovací kabel ATX pro zdroje 24 p

PremiumCord Prodlužovací kabel ATX pro zdroje 24 p

180,-

79,-

65,- bez DPH

PremiumCord Prodlužovací kabel ATX pro zdroje 24 pin

-56%
 
 
161622,147916,119413,119412,111137,204359,194362,194361,194081,194080,339493,338745,334458,315920,314544,308749,293488,290835,290042,289788,287886,105154,194077,204360,52843,101350,
 

55

položek

 
 
 
Další produkty

Ostatní kabely

 
 





0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
TSB Dny
TSB dny
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­