Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 

Electrolux EHG46341FK

 
Electrolux EHG46341FK
 
 
Česká distribuce
Splátky bez navýšení
 
 
Splátková kalkulačka již od 16 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
ELECTROLUX EHG46341FK Sklokeramická varná deska,dvojitá zóna,Booster,časovač,dětský zámek,Automatické vypnutí
Objednací kód9179101
Part No.

EHG46341FK

Záruka spotřebitel/ostatní 24 měsíců / 24 měsíců
Základní cena + RP 7 830 Kč + 13 
ověřit dostupnost
­ 9 499,- Kč 
Cena nyní: 9 490,- Kč 

7 843 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Sklokeramická varná deska se speciálními funkcemi

Varná deska s moderními funkcemi, díky nimž si indukci opravdu oblíbíte. Vaření s ní je snadné, rychlé, pohodlné a bezpečné.

Indukce a elektrický ohřev nadosah

S touto kombinovanou varnou deskou máte k dispozici jak indukční tak elektrické varné zóny, a můžete si tak volně vybírat mezi různými zdroje energie.

Přímý přístup ke všem ovládacím prvkům – díky panelu na varné desce

Ovládací prvky této varné desky jsou navržené tak, aby k nim byl vždy okamžitý a jednoduchý přístup. Stačí se natáhnout a provést úpravy.

Ušetřete čas okamžitým dosažením vysokých teplot

Začněte díky funkci posílení výkonu této varné desky vařit rychleji. Poskytuje vám extra výkon, díky kterému okamžitě dosáhnete nejvyšších teplot.

Pozastavte vaření – a znovu v něm pokračujte – jediným dotykem

Někdy se od vaření potřebujete odvrátit. Pomocí funkce Stop+Go se proces vaření pozastaví jedním dotykem – a opět se spustí se stejnými nastaveními.

Varná zóna, která se ohřeje pouze, když je na ní umístěna nádoba

Díky důmyslné indukční technologii se varné zóny teto varné desky zahřejí pouze, když je na nich postavena varná nádoba. Jakmile tuto nádobu odstraníte, zóna se vypne.

Intuitivní ovládání konce přípravy jídel

Pro intuitivní kontrolu je tu časovač. Automaticky vypne varnou desky po uplynutí doby přípravy jídla a zároveň vás na to upozorní pomocí zvukové signalizace.

 

Parametry a specifikace:

Funkce

Časovač: 
ano
Dětská pojistka: 
ano
Ukazatel zbytkového tepla: 
ano

Fyzické charakteristiky

Počet varných zón: 
4
Barva: 
černá
Výška [mm]: 
55
Šířka [mm]: 
590
Hloubka [mm]: 
520
Hmotnost [kg]: 
9,72
Ovládání: 
dotykové
Typ desky: 
indukční, sklo-keramická

Napájení a spotřeba

Příkon [W]: 
6600

Ostatní

Distribuce: 
CZ
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 
 

Dokumenty

 
 
 
Popis pro alfa.cz
<h3>Sklokeramická varná deska se speciálními funkcemi </h3> <p>Varná deska s moderními funkcemi, díky nimž si indukci opravdu oblíbíte. Vaření s ní je snadné, rychlé, pohodlné a bezpečné. </p> <h3>Indukce a elektrický ohřev nadosah</h3> <p>S touto kombinovanou varnou deskou máte k dispozici jak indukční tak elektrické varné zóny, a můžete si tak volně vybírat mezi různými zdroje energie.</p> <h3>Přímý přístup ke všem ovládacím prvkům – díky panelu na varné desce</h3> <p>Ovládací prvky této varné desky jsou navržené tak, aby k nim byl vždy okamžitý a jednoduchý přístup. Stačí se natáhnout a provést úpravy.</p> <h3>Ušetřete čas okamžitým dosažením vysokých teplot</h3> <p>Začněte díky funkci posílení výkonu této varné desky vařit rychleji. Poskytuje vám extra výkon, díky kterému okamžitě dosáhnete nejvyšších teplot.</p> <h3>Pozastavte vaření – a znovu v něm pokračujte – jediným dotykem</h3> <p>Někdy se od vaření potřebujete odvrátit. Pomocí funkce Stop+Go se proces vaření pozastaví jedním dotykem – a opět se spustí se stejnými nastaveními.</p> <h3>Varná zóna, která se ohřeje pouze, když je na ní umístěna nádoba</h3> <p>Díky důmyslné indukční technologii se varné zóny teto varné desky zahřejí pouze, když je na nich postavena varná nádoba. Jakmile tuto nádobu odstraníte, zóna se vypne.</p> <h3>Intuitivní ovládání konce přípravy jídel</h3> <p>Pro intuitivní kontrolu je tu časovač. Automaticky vypne varnou desky po uplynutí doby přípravy jídla a zároveň vás na to upozorní pomocí zvukové signalizace.<br /> </p> </div>
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Souhlasím
Splatky bez navyseni
XXL vyprodej
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše