Electrolux 700 AirDry MaxiFlex FLEX EES48200L

Objednací kód: 9906865 Part No.: EES48200L Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců
 
Electrolux 700 AirDry MaxiFlex FLEX EES48200L
 

 Novinka 

 
 
 
 
 
 
 
 
ELECTROLUX EES48200L Vestavná myčka nádobí série 700 AirDry MaxiFlex FLEX, A++, 14 sad nádobí, Satelitní sprchovací rameno, Myčka s MaxiFlex zásuvkou, QuickSelect
Zobrazit na prodejnách
Cena nyní: 11 990,- Kč 

9 909 Kč bez DPH

Koupit na splátkyjiž od 599 Kč měsíčně
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 
Přípravky do myčky

Příslušenství

239 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

749 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

299 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

340 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

249 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

249 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

109 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

329 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

666 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

99 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

249 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

269 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

299 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

159 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

200 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

139 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

340 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

69 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

559 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

69 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Popis

 
 
 

Popis produktu:

Myčka s MaxiFlex zásuvkou
Plně integrovaná myčka nádobí Electrolux EEG48300L na jeden mycí cyklus dokáže umýt až 14 jídelních souprav nádobí. Vestavná myčka nádobí využívá k sušení přirozenou cirkulaci vzduchu. Před koncem programu se dvířka automaticky pootevřou, aby mohl vzduch proudit dovnitř a nádobí mohlo být dokonale usušené. Tato myčka QuickSelect nabízí jednoduchý způsob jak upravovat a spouštět mycí programy. Posuvným tahem zvolíte délku trvání programu a poklepem přidáte různé volitelné funkce. Ovládání je velmi inovativní a přitom jednoduché. Myčka ze série 700 vám při vaření umožní používat jakékoliv kuchyňské nářadí. Díky zásuvce MaxiFlex se pro jejich mytí vždy najde místo. Při jejich ukládání si prostor flexibilně přizpůsobíte. Oceníte odložený start o 1-24 hodin. Je zařazena do úsporné energetické třídy A ++.

Všechny příbory budou umyté najednou
V zásuvce MaxiFlex umyjete najednou všechny příbory a drobné kuchyňské pomůcky různých rozměrů a tvarů. Zásuvka nabízí flexibilní nastavení různých dělících příček a a přitom zajistí důkladné umytí.

Satelitní sprchovací rameno
Díky satelitnímu sprchovému ramenu bude vaše nádobí dokonale umyté a třpytivé. 5 sprchových úrovní zajistí maximální pokrytí vodou a to pro celou dávku nádobí na mytí, i když bude myčka kompletně plná. Satelit má dvojitý rotační pohyb s neustále se měnícím úhlem sprchování, aby se voda dostala opravdu všude.

Tichá zpětná vazba, paprsek na podlaze
Osvětlený systém zpětné vazby Beam on Floor udrží vaši kuchyni klidnou. Namísto hlasitého pípnutí, které může přehlušit hluk v pozadí, vám vaše myčka jasně řekne svůj stav tak, že na podlahu promítne tečku. Červená, když je v provozu, a zelená, když je dokončena.

Rychlé ovládání programů pomocí QuickSelect
Ovládání pomocí funkce QuickSelect přináší snadný a rychlý způsob nastavování a spouštění mycích programů. Posuvným tahem zvolíte délku trvání programu a poklepem přidáte různé volitelné funkce. Ovládání je velmi inovativní a přitom jednoduché.

Systém vnitřních košů
Užijte si více volného času díky myčce. Tato myčka s velkou kapacitou umyje nevídané množství nádobí najednou. Horní koš je výškově nastavitelný a to dokonce, i když ho plně naložíte. Jeho výbavu tvoří sklopné držáky na šálky. Výbava dolního koše sestává ze 2 sklopných držáků na talíře a plastového držadla. Zásuvka MaxiFlex slouží pro ukládání příborů a kuchyňského náčiní.

Teploty: 3
Mycí programy jsou: 160 minut, 60 minut, 90 minut, AUTO Sense, Eco, Péče o stroj, Rychlých 30 minut, Opláchnutí a zadržení


 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Martin (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 

0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­
    Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?