Eaton UPS 5PX 2200i RT2U NetPack, 8-zásuvek, 2200VA, Line-interactive, černá, tower/rack2U, USB/RS232
BONUS! Kempingová svítilna LED, 2v1, na 3x AAAEATON 5PX 2200i RT2U NetPack, 8-zásuvek, 2200VA, Line-interactive, černá, tower/rack2U, USB/RS232 | ||
---|---|---|
Objednací kód | 3180243 | |
Part No. | 5PX2200iRTN | |
Záruka spotřebitel/ostatní | 24 měsíců / 24 měsíců | |
Základní cena + RP | 23 355 Kč + 25 Kč |
ověřit dostupnost |
30 866,- Kč | ||
Cena nyní: | 28 290,- Kč 23 380 Kč bez DPH |
|
Splátková kalkulačka
již od 47 Kč za den!
SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
jak uzavřít smlouvu během několika minut.

Malá kompaktní svítilna, napájení 3xAAA mikrotužka,1 W LED (60 lm),doba svícení 120hodin
Dárek v hodnotě:
199,- Kč
Zákaznické dotazy & odpovědi
Zaslat info
Záruka
-
Body/ks- bodová hodnota produktu v promoakci;- sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)- hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
Naposledy navštívené
Kód | Název produktu | Vaše cena |
---|
Zákaznické centrum
Informace a objednávky:
Technická podpora:
Provozní doba
Po–So, 9.00–19.00
Partneři:

Podrobnosti
Popis produktu:
Parametry a energetická účinnost
• Díky optimalizaci elektrického návrhu má UPS 5PX energetickou účinnost až 99%, čímž snižuje náklady na klimatizaci a spotřebu elektrické energie.
• Účiník má hodnotu 0,9 a UPS 5PX tak dává vyšší reálný výkon na výstupu. Je schopna napájet více serverů než jiné UPS se stejným zdánlivým výkonem ve VA, ale nižším účiníkem. UPS 5PX je kompatibilní se všemi moderními IT zařízeními.
• Při chodu na baterie (režim zálohování) poskytuje UPS 5PX velmi kvalitní průběh výstupního napětí, který je nutný pro všechna citlivá zařízení, připojená na její výstup, jako jsou servery vybavené PFC (korekcí účiníku).
Univerzálnost
UPS 5PX se dodává v konvertibilním provedení pro zástavbu jak do stojanu, tak jako tower. Podstavce a sestavy lyžin jsou bez příplatku součástí dodávky všech modelů.
• UPS má výkonnější baterie s delší životností: technologie správy baterie Eaton ABM® využívá moderní techniku třístupňového nabíjení, která dobíjí baterie pouze tehdy, je-li to třeba, takže baterie méně korodují a jejich životnost se prodlužuje až o 50%.
• Baterie lze vyměnit za chodu, aniž by bylo nutné odstavovat připojená zařízení. Při použití modulu údržbového bypassu dodávaného na objednávku lze za chodu dokonce vyměnit celou UPS.
• Přidáním až čtyř externích, za chodu vyměnitelných, modulů externí baterie je rovněž možné prodloužit dobu zálohování až na jednotky hodin. UPS přídavné externí moduly baterie automaticky detekuje.
Přehledný LCD displej pro snadnou konfiguraci a správu UPS
Pokročilá ochrana pro:
• Servery
• LAN přepínače
• Routery
• Datová úložiště
5PX. Technická specifikace
Typ 2200 VA
Výkon (VA/Watts) 2200/1980
Rozměry šxhxv (mm) 86.2 x 441 x 522
Hmotnost (kg) 28,5 kg
Připojení vstupu IEC C14-10A
Připojení výstupu 8 x IEC C14-10A
Dálkově ovládané zásuvky 2 skupiny po 2 x IEC C13 (10 A)
Další výstupy s HS MBP 4 zásuvky FR/Schuko nebo 3 zásuvky BS nebo 6 zásuvek IEC 10 A nebo svorkovnice (verze HW)
Další výstupy s FlexPDU 8 zásuvek FR/Schuko nebo 6 zásuvek BS nebo 12 zásuvek IEC 10 A
Typická doba zálohovani
70% zatíženi - 15min
50% zatíženi - 8min
Správa baterie ABM® a teplotně kompenzovaná metoda nabíjení (volitelná uživatelem), automatický test baterie,
ochrana proti hlubokému vybití, automatická detekce jednotek vnějších baterií
V Netpack verzích je karta NMC (Network Management Card) standardně součástí dodávky
Záruční doba 3 roky na elektroniku, 2 roky na baterie
* Doby zálohování jsou uvedeny pro účiník 0,7 doby zálohování jsou přibližné a mohou se měnit podle připojených zařízení, konfigurace, stáří baterie, teploty, atd.
Fotogalerie Eaton UPS 5PX 2200i RT2U NetPack, 8-zásuvek, 2200VA, Line-interactive, černá, tower/rack2U, USB/RS232
Parametry a specifikace:
Baterie
Funkce
Fyzické charakteristiky
Rozhraní
Zdroj
Ostatní
Zákaznické centrum pro Vás:
585 157 488
obchod@tsbohemia.cz585 157 405
podpora@tsbohemia.cz585 157 507
reklamace@tsbohemia.cz