Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

David Šimůnek
dsimunek@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

Duux "Solair" Air Purifier

 
Duux "Solair" Air Purifier
 
 
 
 
Splátková kalkulačka již od 13 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
Duux "Solair" Air Purifier Čistička vzduchu Chytrá čistička vzduchu, trojstupňová filtrace, barevné uklidňující osvětlení, indikátor okamžité kvality vzduchu, účinné na ploše - až 40 m2, 3 provozní režimy, indikátor výměny filtru.
 
Objednací kód9780427
Part No.

Duux DXPU01

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

Solair Designová čistička vzduchu

Částice, pyl, pachy, kouř - nejsme si toho obvykle vědomi, ale vzduch, který dýcháme, je jich plný! Ještě horší je, že vzduch uvnitř uzavřených prostor je třikrát až pětkrát více znečištěný než venku. A pokud ještě zohledníme, že trávíme 90 % našeho času uvnitř, čistička vzduchu pak dbá o naše zdraví více, než bychom řekli.

Inspirován slunečnicemi
Proč si nevybrat opravdu jedinečný a krásný kousek do našeho domova, když už jsme u toho? Ačkoli má přístroj Solair moderní organický design, vyzařuje z něj také tradiční nizozemská chuť, inspirovaná slunečnicemi Vincenta van Gogha. Jedinečný vzhled přístroje Solair znamená, že ho můžete skutečně využít jako výstavní kus ve svém obývacím pokoji. A protože nasává vzduch ze všech stran, je mnohem efektivnější než čistička, která je skrytá v rohu!

Čistý vzduch a osvětlení
Solair se stará o dvě základní potřeby: čistý vzduch a světlo. Výrobek funguje nejen jako čistička vzduchu, ale také vydává barevné uklidňující osvětlení. Nastavte barvu a intenzitu světla podle vlastního vkusu. Nekonečná paleta barev umožňuje naladit skutečně libovolnou atmosféru.
Chytré uspořádání je v malých prostorách nezbytné. Pokud si Solaire přinesete domů, je to skvělý způsob, jak efektivně využívat prostor. S plochou ne větší než A4 nabízí jak čistý vzduch, tak útulné osvětlení.

99,97% čištění vzduchu
Vrstvy filtrů (předfiltr, HEPA filtr a filtr s aktivním uhlím) vyčistí ze vzduchu až 99,97 % částic a nebezpečných látek. A to znamená čerstvý vzduch - příjemný na dýchání a dobrý pro vaše zdraví. Jeho výkonný motor umožňuje vyčistit až 270 m3 vzduchu za hodinu.

Indikátor kvality vzduchu
Vestavěné snímače měří množství částic, kouře a nebezpečných látek ve vzduchu. LED pásek na základně přístroje Solair pak přesně ukáže, jaká je kvalita vzduchu u vás doma. Zelená znamená čistý vzduch, zatímco červená znamená, že vzduch je třeba vyčistit.

SPECIFIKACE

Výkon – 13–54 W
Hlučnost – 40 - 62dBa
CADR 270 m3 / hod
Velikost plochy – až 40 m2

(založeno na 3 ACH)

Průtok vzduchu – 160CFM
90-99,9% míra filtrace
Dálkové ovládání
Předfiltr, HEPA filtr a filtr s aktivním uhlím
3 režimy
1, 2, 5 hodinový režim časovače
Indikátor výměny filtru
LED indikátor kvality vzduchu
Snímač PM2.5 a VOC
Barevné uklidňující osvětlení


 

Fotogalerie Duux "Solair" Air Purifier

Stránky výrobce:

https://www.duux-air.cz/


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Srotovne na mobily
Cashback notebooky
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše