DJI Phantom 4 ADVANCED

 
DJI Phantom 4 ADVANCED
 
 
Sandisk - drony
Zona nula
 
 
Splátková kalkulačka již od 53 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
Kvadrokoptéra Phantom 4 Advanced s 4K Ultra HD kamerou umístěnou na 3-osém stabilizovaném závěsu, s integrovaným systémem Lightbridge pro přenos obrazu, s video pozičním systémem, anti-kolizními čidly a moha dalšími funkcemi
Objednací kód5123531
Part No.

DJI0426

Záruka spotřebitel/ostatní 24 měsíců / 24 měsíců
Základní cena + RP 26 436 Kč + 3 
ověřit dostupnost
­ 35 990,- Kč 
Cena nyní: 31 990,- Kč 

26 438 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

Popis produktu

Nová kamera je osazena 1-palcovým 20-megapixelovým snímačem, který je schopný natáčet 4K/60fps video a pořizovat sekvenční fotografie při 14 snímcích za vteřinu.
Konstrukce ze slitin titanu a hořčíku zvyšuje tuhost trupu a snižuje hmotnost.
• 1-palcový Snímač
• 60fps
• Mechanická Závěrka
• Dvojí Kódování
• 7km dosah ovládání
• 29-minutový Letový Čas

KAMERA S 1-PALCOVÝM 20MP SNÍMAČEM
Palubní kamera byla přestavěna pro použití 1-palcového 20-megapixelového CMOS snímače. Kamera je osazena na míru zkonstruovaným objektivem s osmi členy sestavenými v sedmi skupinách je první kamerou DJI s mechanickou závěrkou, která odstraňuje zkreslení "rolling shutter", které se může objevit na záznamu rychle se pohybujícího předmětu, nebo při rychlém letu.
Je stejně výkonná, jako mnoho tradičních "pozemních" kamer.
Výkonnější zpracování videa podporuje H.264 4K videa při 60fps, nebo H.265 4K při 30fps, obojí s datovým tokem 100Mb/s.
Pokročilé snímače a procesory zajišťují, že je vše zachyceno s více detaily a obr. daty, která jsou potřeba pro postprodukci.

DÁLKOVÝ OVLADAČ
Ovladač umožňuje pořizovat snímky téměř tak snadno, jako kdybyste kameru drželi v ruce, díky citlivým ovládacím pákám, dedikovaným tlačítkům a dosahu až 5 km.
Nabízí dedikovaná tlačítka pro:
• uvolnění závěrky
• start/stop pro natáčení
• tlačítko pro zastavení Phantoma ve vzduchu během autonomních letových režimů
• otočné ovladače pro klopení stabilizovaného závěsu a nastavení kamery
• Dále má dvě programovatelná tlačítka, takže si můžete upravit ovladač dle svých potřeb

Systém pro přenos HD obrazu Lightbridge využívá TDM (Time Division Multiplexing – mutiplex s časovým dělením) pro přenos signálu, což umožňuje odesílat řídící signály a přijímat video signál na stejné frekvenci.
V zástavbě je pásmo 2.4GHz často ovlivněno Wi-Fi, 4G vysílači a dalšími typy rušení. Po zapnutí Phantom 4 Advanced zhodnotí úroveň okolního rušení a automaticky vybere přenosový kanál s nejmenším rušením. Toto zajišťuje optimální dosah přenosu videa až 7km.*

Integrovaný HDMI port, slot pro Micro-SD kartu, mikrofon, reproduktor a Wi-Fi připojení umožňuje editaci fotografií uvnitř aplikace DJI GO, které pak můžete sdílet téměř okamžitě.
Akumulátor dálkového ovládání s výdrží pět hodin, děla z Phantoma 4 Advanced kompletní řešení pro leteckou fotografii a video.
*Bez překážek, rušení, v souladu s FCC.

INTELIGENTNÍ LET
Draw

Draw je zcela nová technologie pro zadávání trasy.
Jednoduše nakreslete trasu na obrazovce a Phantom poletí daným směrem a bude udržovat výšku. To pilotovi umožňuje soustředit se na práci s kamerou a tvorbu komplexních záběrů.
K dispozici jsou dva režimy Draw, které lze použít v různých případech.
• Standard: Letoun následuje trasu při stálé rychlosti, kamera je natočena po směru letu.
Free: Letoun následuje trasu pouze na pokyn. V tomto režimu lze kameru natočit jakýmkoliv směrem.

ActiveTrack
Phantom automaticky rozezná předměty, následuje je a natáčí je v pohybu, to usnadňuje tvorbu komplexních záběrů.
Následování rychle se pohybujícího předmětu může být náročné, ale pokročilé algoritmy pro rozeznání obrazu použité Phantomem 4 Advanced mu umožňují rozeznat a sledovat předmět a zároveň jej udržet v záběru.
Tento nový algoritmus také rozeznává více předmětů, od lidí a vozů po zvířata. Díky tomu upraví dynamiku letu pro dosažení plynulého záběru.
Pilot nyní může volit mezi:
• Trace – Sledování za, nebo před předmětem, automatické vyhýbání se překážkám.
• Profile – Let souběžně s předmětem pod různým úhlem pro získání záběru z profilu.
• Spotlight – Kamera udržuje předmět v záběru, zatímco letoun může letět téměř kamkoliv.

TapFly
Leťte kamkoliv na obrazovce, stačí jednoduché poklepání. Klepněte kamkoliv na obrazovce pro plynulou změnu směru letu s automatickým vyhýbáním se překážkám* a klepněte znovu pro použití ovládacích pák ke změně směru.
Nová funkce AR trasa zobrazuje směr letu v reálném čase pro srovnání, jakmile se trasa upraví. Ovládat pákami výšku, směr, rychlost a klopení kamery zároveň může být složité, ale TapFly Free umožňuje pilotovi nastavit směr letu a pak pouze měnit natočení a naklonění kamery dle potřeby, aniž by docházelo ke změně směru letu.
TypFly režimy:
• TapFly Forward – Klepněte pro let daným směrem.
• TapFly Free – Uzamkněte let Phantoma vpřed a ovládejte otáčení během letu.
*Vyhýbání se překážkám není dostupné s funkcí TapFly Free.

Návrat Domů
Ve vylepšeném režimu pro návrat domů, Phantom 4 Advanced automaticky vybírá nejvhodnější trasu pro návrat podle okolních podmínek.
Během letu zaznamenává trasu a umožní návrat po stejné trase a vyhne se překážkám v případě, že dojde k přerušení řídicího signálu.
Podle výšky v momentě ztráty signálu je také schopen upravit trasu letu tak, aby se vyhnul překážkám, které zaznamenal během letu.
Po vzlétnutí si zaznamenává scénu pod sebou a záznam poté porovnává s tím co vidí na cestě zpět, aby dosáhl přesnějšího přistání.
Dále může detekovat zem pro vyhodnocení vhodného místa pro přistání. Pokud narazí na jakékoliv překážky, nebo pokud je na zemi voda, upozorní pilota a zůstane viset ve vhodné výšce pro bezpečné přistání.

Režim gest
Použití režimu pro gesta umožňuje snadno pořizovat "selfie" za pomocí pár gest, bez dálkového ovládání. Pokročilá technologie pro zpracování obrazu umožňuje Phantom 4 Advanced přijímat instrukce pomocí gest.
Stačí jednoduše zvednout ruce a dívat se na kameru a letoun rozezná tento pohyb a uzamkne tak kameru na osobu ve středu záběru.
Jakmile je vše připraveno pro fotografii, stačí roztáhnout ruce pro udělení pokynu. Spustí se třívteřinová samospoušť, je čas zapózovat, to umožňuje zachytit momentky bez dálkového ovládání v rukou.

LETOVÉ VLASTNOSTI
Letové režimy
Phantom 4 Advanced nabízí tři letové režimy: P, A a S.
Přepínání mezi jednotlivými režimy umožňuje pilotovi získat tu správnou kontrolu nad letounem, ať už hledá plynulost záběru, jednoduchost ovládání, inteligentní navigování, nebo rychlost.
V pozičním režimu TapFly, ActiveTrack, vnímání překážek a poziční funkce jsou aktivní.
Sport režim dodává extra hbitost a vyšší rychlost dosahující 72km/h.
Atti režim vypne stabilizaci pomocí satelitů a udržuje výšku Phantoma 4 Advanced. Je ideální pro zkušené piloty, kteří vyžadují plynulejší záznam.
Režim Stativ, který omezuje rychlost na 7km/h, dodává extra preciznost ovládání pro jemné doladění záběru, nebo let ve vnitřních prostorách. Jak infračervené, tak obrazové senzory jsou v těchto režimech aktivní, pro bezpečný let.

7km dosah
Použití zcela nové technologie pro přenos HD obrazu Lightbridge umožňuje přenos obrazu na maximální vzdálenost 7km.* Před každým letem projde rozsah dostupných frekvencí a vybere tu s nejmenším rušením. Podpora dvou pásem, 2.4GHz a 5.8GHz, umožňuje spolehlivější kontrolu.
Integrace technologie pro přenos obrazu Lightbridge s aplikací DJI GO umožňuje také přenos


 

Fotogalerie DJI Phantom 4 ADVANCED

 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Letni tipy 2019
Splatky bez navyseni
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše