DJI MAVIC Mini Fly More Combo
Objednací kód: 8975621 Part No.: DJIM0240C Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců Základní cena + RP: 11 561 Kč + 1 
 
Doporučujeme
 
Populární produkt
 
 
 

DJI MAVIC Mini Fly More Combo

 
 
 
 
DJI MAVIC Mini Fly More Combo
Zjistit dostupnost na prodejnách
Cena nyní: 13 990,- Kč 

11 562 Kč bez DPH

Splátky již od 699 Kč za měsíc!Splátková kalkulačka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Doporučený

1 290 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

DJI MAVIC Mini Fly More Combo

MENŠÍ - LEHČÍ - LEPŠÍ


Kompaktní a přenosný

Mavic Mini váží méně než 250 gramů, je tedy téměř stejně lehký jako průměrný smartphone. Díky tomu je výjimečně přenosný a řadí se do nejnižší a nejbezpečnější hmotnostní třídy dronů, což pro mnoho zemí znamená létat bez potřebných povolení a restrikcí. Například ve Spojených státech a Kanadě můžete létat s Mavic Mini, aniž byste museli registrovat dron u vlády. [1]


Snadné použití

Nová aplikace DJI Fly nabízí jednoduchý a intuitivní uživatelský způsob jak efektivně vytvářet filmové záběry pomocí několika klepnutí na displej. Aplikace nabízí také výuku letu, funkci, která vám pomůže začít létat s Mavic Mini rychle a bezpečně.


Bezpečné létání

Mavic Mini je vybaven 360° ochranou vrtulí, která plně chrání vrtule a zvyšuje tak bezpečnost letu. [5] Díky svému systému snímání obrazu a GPS modulu může Mavic Mini létat i stát na místě [4] jak uvnitř, tak i venku.


Snadno použitelné šablony

Aplikace DJI Fly nabízí celou řadu střihových šablon, které vytvářejí úžasná videa pouhým klepnutím. Dokonce i začátečníci, kteří nemají žádné střihové zkušenosti, se z kteréhokoli okamžiku mohou stát známým filmařem na sociálních médií.


Vytvářejte hladké a živé snímky

Proměňte každou chvíli v umělecké dílo. Mavic Mini podporuje 12MP letecké fotografie a 2,7K Quad HD video. Tří-osá stabilizace vyrovná veškeré chvění dronu a kamery a zajišťuje jasné a velmi plynulé záběry.


Dálkový ovladač

Dálkový ovladač s vyhrazenou frekvencí udržuje přenos videa s nízkou odezvou a ve vysokém rozlišení až do vzdálenosti 4 km.[3] Odnímatelné řídící páky lze snadno uložit do dálkového ovladače pro větší přenositelnost.


Prodloužená doba letu

Právě díky hmotnosti lze zůstat ve vzduchu mnohem déle než jiné konkurenční drony. Užijte si až 30 minut letu s plně nabitou baterií. [2]


Filmování je jednoduché


QuickShots

Složité záběry jsou snadnější než kdy jindy. Záběry, které vypadají, jako by pocházely z hollywoodského filmového plátna, jsou vytvořeny jen díky režimu QuickShot Mavic Mini, mezi něž patří Dronie, Circle, Helix a Rocket. Stačí si vybrat váš QuickShot a Mavic Mini provede během nahrávání propracovaný přednastavený pohyb. Vezměte si Vaše automaticky vygenerované krátké video a okamžitě jej sdílejte s přáteli na sociálních sítích.


Režim CineSmooth

Zpomalte letovou rychlost a pohyby Mavic Mini a zvyšte tak úroveň přesnosti a stability. Tento režim je užitečný zejména při létání v úzkých nebo složitých prostorách.


Objevte oblíbená místa

Najděte scénická místa pro fotografování ve vašem okolí. Aplikace DJI Fly poskytuje uživatelům integrovaný přístup k SkyPixel, platformě sociálních médií , aby mohli sdílet své letecké fotografie a videa. Prohlížejte si fotografie a videa ostatních a sdílejte své vlastní, nebo objevujte oblíbená místa pro zajímavou leteckou fotografii ve vaší oblasti. [6]


Příslušenství


Nabíjecí HUB [7]

Nabíjecí rozbočovač může nabíjet postupně až tři baterie. Lze jej také použít k ukládání a přepravě baterií a dokonce i jako power banku pro nabíjení mobilních zařízení.


DIY Creative Kit [8]

Sada obsahuje nálepky a barevné značky díky kterým bude váš Mavic Mini jedinečným.


Nabíjecí základna [8]

Při nabíjení pomocí této pohodlné základny nabíjení předvést zařízení Mavic Mini.


DJI Mini Bag

Sbalte si Mavic Mini a nabíjecí HUB do tašky přes rameno, která je ideální pro každodenní použití.


Snap adaptér [8]

Díky tomuto adaptéru můžete na Mavic Mini zavěsit celou řadu dalšího kompatibilního příslušenství. [9]


Držák vrtulí [8]

Tento lehký držák vrtulí chrání vrtule Mavic Mini před poškozením během přepravy. Může být také použit k připevnění zařízení Mavic Mini k vašemu baťohu nebo opasku.


Obsah balení

 • DJI Mavic Mini
 • Dálkový ovladač
 • 3x akumulátor
 • 16x vrtule
 • 3x kabel pro připojení mobilního telefonu (Lightning, Micro USB, USB Type-C)
 • Kryt stabilizátoru
 • Komunikační kabel micro USB
 • Přepravní pouzdro
 • Ovladací kniply (2x pár)
 • Náhradní šrouby
 • Šroubovák
 • DJI připravní batoh
 • 360st ochranná klec vrtulí
 • Obousměrný nabíjecí Hub
 • 18W USB nabíječ

Poznámky:

1. Vzletová hmotnost zahrnuje dron i baterii. Před použitím zkontrolujte všechna příslušná pravidla a předpisy a vždy létejte bezpečně v blízkosti ostatních.

2. Měřeno při konstantní rychlosti 14 km/h za ideálních podmínek bez větru.

3. 4 km pro model vyhovující FCC (MT1SS5) a 2 km pro model vyhovující CE (MT1SD25). Měření byla prováděna v prostředí bez rušení.

4. vyžaduje nereflexní, rozeznatelné povrchy a odpovídající osvětlení. K dispozici ve výškách od 0,5 do 30 m. Svislá a vodorovná přesnost polohování je v rozmezí ± 0,1 m.

5. Fly More Combo sada zahrnuje 360??° ochranu vrtulí.

6. Všechna místa letu zobrazená funkcí Fly Spots jsou založena na dobrovolně sdílených značkách polohy od uživatelů SkyPixel. DJI nikdy neshromažďuje ani nesdílí uživatelská data bez souhlasu uživatele. Další informace o zásadách ochrany osobních údajů společnosti DJI naleznete na této webové stránce. Vždy, když létáte, zkontrolujte a dodržujte příslušná pravidla.

7. Fly More Combo sada obsahuje univerzální nabíjecí HUB.

8. Příslušenství je prodáváno samostatně.

9. Příslušenství musí být lehčí než 15 gramů. Před vzletem se ujistěte, že je SNAP adaptér a na něj připojená zařízení správně zapojeny.


 

Fotogalerie DJI MAVIC Mini Fly More Combo

 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 
DJI Care Refresh (Mavic Mini)
Jaroslav, 4.12.2019 14:30:00

Dobrý den, ještě jeden dotaz na možnost dodání https://www.djitelink.cz/cs/prislusenstvi-a-nahradni-dily-mavic-mini/9177-dji-care-refresh-mavic-mini-8595241303000.html

RM - T.S.Bohemia a.s. (produktový manažer), 4.12.2019 15:43:00

Dobrý den, bohužel tuto službu neumíme nabídnout.

Náhradní baterie DJI Mavic Mini
Jaroslav, 15.11.2019 12:27:00

Dobrý den, dokážete dodat i náhradní baterii https://www.djitelink.cz/cs/prislusenstvi-a-nahradni-dily-mavic-mini/9118-mavic-mini-battery.html ?

RM - T.S.Bohemia a.s. (produktový manažer), 15.11.2019 13:23:00

Dobrý den, ano, umíme nabídnout. Dostupnost cca polovina měsíce prosince 2019. https://www.tsbohemia.cz/dji-mavic-mini-nahradni-baterie_d338808.html?fulltextword=djim0240-01

 

Přidat nové téma

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
TSB Dny
TSB dny
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

  Přihlaste se

   
  ­