Během velikonočních svátků 19.4. a 22.4. jsou všechny naše prodejny zavřené. Zároveň přepravní služba PPL nebude v sobotu 20.4. doručovat zboží. Děkujeme za pochopení.  
 

Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Radomír Mlčoch
rmlcoch@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

DJI kvadrokoptéra - dron, Phantom 3 SE, 4K kamera

 
DJI kvadrokoptéra - dron, Phantom 3 SE, 4K kamera
 
Doprodej
 
Sandisk - drony
-25%
 
 
Splátková kalkulačka již od 25 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
Perfektní pro začátečníky nebo zkušené operátory, Phantom 3 SE je vybaven spolehlivostí, intuitivním ovládáním, vynikající kvalitou obrazu, a skvělými letovými schopnostmi, které dělají DJI Phantom řadu tak kultovní.
 
Objednací kód5141235
Part No.

Phantom 3 SE

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

Popis produktu

Perfektní pro začátečníky nebo zkušené operátory, Phantom 3 SE je vybaven spolehlivostí, intuitivním ovládáním, vynikající kvalitou obrazu, a skvělými letovými schopnostmi, které dělají DJI Phantom řadu tak kultovní. Díky své 4K kamerě, 500m regulačnímu rozsahu, systém určování polohy vidění a 25 minut letu, mohou uživatelé zažít vzrušující létání s neuvěřitelnou lehkostí.

Staňte se režisérem a kameramanem svých vlastních zážitků, dejte kameře křídla a vstupte s námi do budoucnosti.
Vezměte do ruky vysílač, přidejte plyn a začněte vytvářet svůj svět, svůj film...
Phantom 3SE  je navržený k vysokému výkonu ale přitom je lehký a flexibilní, aby mohl poskytnout stabilitu, kterou potřebujete pro vytvoření dokonalých záběrů a fotografií. Všechny nejnovější letecké technologie zahrnuté do jediného systému připraveného k letu, který vás dostane do nebe během několika minut.  

Phantom 3 SE je kompletní platforma
Pro leteckou fotografii a video, která je „připravená k letu rovnou z krabice“. Je vybavena palubní kamerou s objektivem o ohniskové délce 20 mm s tříosým stabilizovaným závěsem, pořizuje ostré 12 mp snímky a stabilní videozáznam až 4K.

Pokročilý systém řízení, činí Phantom 3 stabilním a snadno ovladatelným při létání pod střechou i širou oblohou.

Downward Vision Systém
Umožňuje přesné visení v požadované pozici v nízké výšce dokonce i bez GPS. Stejně jako všechny řídící letové systémy DJI umožňuje automatický návrat na místo vzletu, pokud dojde ke ztrátě řídícího signálu, nebo poklesu napětí napájecího akumulátoru.


Phantom 3 SE umožňuje
Maximální rychlost letu až 57 km/h a maximální dobu letu až 25 minut při použití plně nabitého Inteligentního pohonného akumulátoru 4480 mAh.


PHANTOM 3 SE
Základem je kompaktní skořepinový výlisek z odolného plastu, který nese motory, řídící elektroniku a pohonný akumulátor.
Model je poháněn čtyřmi novými střídavými motory, pro napájení slouží čtyřčlánkový Li-Po akumulátor 4480 mAh s integrovaným indikátorem zbývající kapacity, který se ukládá do schránky ve středu modelu.
Pro signalizaci provozních stavů slouží tříbarevný LED indikátor s vysokou svítivostí. Výbornou "čitelnost" polohy modelu zajišťují LED světla s vysokou svítivostí na spodní straně ramen - zadní ramena blikají zeleně, nebo žlutě (dle vybraného letového režimu).
Přistávací zařízení tvoří dvojice plastových profilů, která nese také přijímačovou anténu.
Kamera DJI je již z výroby zabudovaná a ke zprovoznění modelu je nutné pouze stáhnou do chytrého telefonu aplikaci DJI GO.
Phantom 3 SE, je vybavený Downward Vision Systémem, přesně sedí a letí plynule, a to i bez signálu GPS. Ultrazvukové a zrakové senzory měří nadmořskou výšku a rychlost a poskytují uživatelům informace, které potřebují k bezpečnému letu. *
* Umístění vize funguje pouze při letu 3 metry nad, nebo pod vhodně osvětlenými a jasně vytesanými plochami.Řídící jednotka může pracovat ve třech letových režimech, které umožňují plně přizpůsobit chování modelu vašim požadavkům:

P-režim
Bezpečný pro létání. V tomto režimu má Phantom 3 silný GPS signál a může používat Downward Vision System umožňující přesné visení v požadované poloze pod střechou i venku. Při
létání venku to také znamená, že byla zaznamenána poloha Místa vzletu, takže je možný automatický návrat v případě ztráty řídícího signálu.
Poloha na základě GPS
Výška pro Downward Vision Systém system 3 m
V P režimu jsou možné tři stavy:

P-GPS: GPS pracuje nejlépe pod širou oblohou na otevřeném prostranství; Phantom 3 používá GPS pro přesné visení na místě, je-li GPS signál dostatečně silný.
P-OPTI: Není-li GPS signál dostatečný, model může pro přesné visení použít optický Vision Positioning System (VPS).
P-ATTI: není-li k dispozici GPS ani DVS, model používá pro udržení polohy pouze barometrický výškoměr, takže přesně stabilizována je pouze výška.
Mějte na paměti, že DVS nemusí pracovat správně, pokud Phantom 3 letí nad vodou, nad nerovným terénem, nebo při nízké intenzitě osvětlení.


A-režim
Režim, ve kterém není funkční GPS, ani DVS. Model využívá pouze barometrického čidla pro udržování výšky.
Pokud je správně zapsán bod vzletu, model se při ztrátě řídícího signálu vrátí na místo vzletu.


F-režim
Režim IOC,ve kterém je využíváno pět letových funkcí
Course Lock (CL)
Home Lock (HL)
Bod zájmu (POI)
Follow Me
Waypoints
Samozřejmostí u Phantom 3SE je návrat na místo vzletu, který nastane v těchto případech:
stisknutí tlačítka pro automatický návrat
nízké napětí baterie
ztráta řídícího signálu

Mobilní aplikace
S mobilní aplikací můžete převzít kontrolu nad kamerou a letovými systémy.
Vše od manuálního nastavení parametrů kamery po letovou telemetrii i automatický vzlet a přistání je jen otázkou dotyku prstem.
Brzy také s více funkcemi a aktualizacemi. Aplikace je určena pro zařízení s operačním systémem OS, nebo Android.
Pomocí chytrého zařízení s nainstalovanou aplikací máte možnost ovládat Váš model, nastavovat jednotlivé parametry, upgradovat firmware. Je k dispozici online náhled v reálném čase v HD kvalitě (rozlišení 720p).4K Kamera a závěs
Phantom 3 SE zaznamenává detailní a živé video 4k 30 fps.
Zároveň snímá fotografie ve formátu JPEG nebo DNG 12 MP, které poskytují flexibilitu při postprocesingu.
Speciální objektiv s pevným fokusem 94 ° FOV Phantom 3 SE výrazně snižuje zkreslení.
Fotografujte úžasné širokoúhlé fotografie se živými barvami a zachyťte svět ve své kráse.
3-osý kardanový kamerový fotoaparát účinně snižuje efekt chvění a rolovacích efektů, takže jeho záběry jsou hladké a stabilní. Kardanové motory působí proti nežádoucímu pohybu fotoaparátu v reálném čase a udržují fotoaparát rovnoměrný a stabilní, aby natáčel filmové záběry.
Záznam může být ukládán na 16Gb micro SD kartu, která není součástí balení (max. velikost micro SD karty je 64Gb, rychlost zápisu Class 10 nebo UHS-1)


Vysílač
S mobilním zařízením namontovaným na dálkovém ovladači mohou uživatelé sledovat živé vysílání HD v reálném čase při úpravě nastavení fotoaparátu a letadla.
Pokročilá rozšíření rozsahu Wi-Fi je integrována do regulátoru, takže přenos videa a připojení zůstávají spolehlivé v rozmezí 500 m. *
* Maximální rozsah řízení se může lišit v závislosti na vašem prostředí a místních předpisech.


Obsah balení:
Phantom 3
3-osý závěs se 4K kamerou
Vysílač vč. držáku pro mobilní telefon/tablet (max. výška 17cm)
1x pohonný akumulátor 4480 mAh
4x sada vrtulí
Síťový nabíječ pro pohonnou baterii a vysílač
Drobné příslušenství
Český manuál 

Fotogalerie DJI kvadrokoptéra - dron, Phantom 3 SE, 4K kamera

 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Velikonocni nadilka
Splatky bez navyseni
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše