Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací.
Nově jsme rozšířili trasu o Nový Jičín, Kopřivnici, Příbor, Frenštát pod Radhoštěm a přilehlé okolí.  

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 5m

 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 5m
 
 
-33%
 
 
 
 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 5m
Objednací kód9225562
Part No.

DK-2531-05

Základní cena 280 Kč
ověřit dostupnost
­ 506,- Kč 
Cena nyní: 339,- Kč 

280 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to STMultimode 50/125 µ, Duplex Length 5m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST
Multimode 50/125 µ, Duplex Length 5m

Vlastnosti:
  • LC / ST Connector
  • Connector with ceramic ferrule
  • Multimode
  • Duplex
  • I-VH 2G50/125µ
  • Halogen free cable
  • 50/125µm fiber
  • Fiber class OM 2
  • Cable diameter 3mm
  • ST connector with two color Boot
  • Cable color orange
  • Single packed, with test report
  • Up to 1 Gbit Ethernet
 

Stránky o produktu:

http://www.digitus.info/en/products/professional-network/fiber-optic/duplex-patch-cords/lc


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

Toto zboží je v záruce měněno pokud je skladem.

 
 
 
 
 
 





0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Velikonocni nadilka
Slevove kupony
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše