Vánoce bez rizika Víkendová otevírací doba na vybraných pobočkách, kurýrní služby ZDARMA i v soboty a neděle, osobní odběr na pobočce ZDARMA a mnoho dalšího. Více informací. 

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m DK-2532-01

 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m DK-2532-01
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m DK-2532-01
Objednací kód6322545
Part No.

DK-2532-01

Základní cena 228 Kč
ověřit dostupnost
Cena nyní: 276,- Kč 

228 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

Popis produktu:
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC
Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m

Article number:  DK-2532-01
EAN:   4016032249399  
   
Description:  
   
• LC / SC Connector
• Connector with ceramic ferrule
• Multimode
• Duplex
• I-VH 2G50/125µ
• Halogen free cable
• 50/125µm fiber
• Fiber class OM 2
• Cable diameter 3mm
• SC connector with two color Boot
• Cable color orange
• Single packed, with test report
• Up to 1 Gbit Ethernet


 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

Toto zboží je v záruce měněno pokud je skladem.

 
 
 
 
 
 





0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Souhlasím
Kaprici
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše