Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Radomír Mlčoch
rmlcoch@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

DELL Server 2012 Standard R2 (638-BBBD)

 
DELL Server 2012 Standard R2 (638-BBBD)
 
 
 
 
Splátková kalkulačka již od 30 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
DELL Server 2012 Standard R2 DOEM ENG. 0 CAL - pro servery DELL
 
Objednací kód771280
Part No.

638-BBBD

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

DELL Server 2012 Standard R2 (638-BBBD)

Při zakoupení tohoto software a instalaci na hardware DELL získáte u DELLu automaticky technickou podporu nejen na hardware, ale i na tento software.

Windows Server 2012 Standard pro lehce nebo zcela nevirtualizovaná prostředí.

Windows Server® běží v mnoha velkých světových datacentrech, umožňuje provoz malých společností na celém světě a přináší hodnotu organizacím všech velikostí. Vydání operačního systému Windows Server 2012 nově definuje kategorii serverů, přináší stovky nových funkcí a vylepšení v oblastech virtualizace, sítí, ukládání, uživatelského prostředí, cloud computingu, automatizace a dalších. Jednoduše řečeno, Windows Server 2012 vám pomůže transformovat provoz IT tak, abyste snížili náklady, a zároveň nabídne zcela novou úroveň obchodní hodnoty.

Se systémem Windows Server 2012 přináší společnost Microsoft na trh serverovou platformu, při jejímž vývoji využila své zkušenosti s vytvářením a provozováním řady největších cloudových služeb a datacenter na světě. Ať již nastavujete jeden server pro svou menší firmu, nebo plánujete architekturu prostředí nového hlavního datacentra, systém Windows Server 2012 vám pomůže optimalizovat vaše informační technologie z hlediska využívání cloudových služeb, abyste dokázali dosáhnout plnění jedinečných potřeb své organizace v plném rozsahu.

Nákladově efektivní infrastruktura

Technologie Windows Server 2012 Hyper-V přináší lepší škálovatelnost i výkon. Umožňuje vytvořit plně izolované multiklientské prostředí zahrnující nástroje, které pomáhají zajistit dodržování smluv SLA, umožňují zpětné účtování a podporují samoobslužné služby. Edice Windows Server 2012 Datacenter dovoluje průběžně zvyšovat hustotu virtuálních počítačů bez vynaložení dalších licenčních nákladů na virtualizaci infrastruktury a aplikací.

Moderní aplikační platforma

Windows Server 2012 je široká, škálovatelná a pružná serverová platforma, která poskytuje flexibilitu potřebnou pro vytváření, nasazování a správu aplikací a webů uvnitř firmy, v cloudu nebo v hybridním prostředí s použitím konzistentní sady nástrojů a rozhraní.

Přístup odkudkoli

Moderní styl práce stojí na tom, že uživatelé mají flexibilní přístup ke svým datům a aplikacím nezávisle na místě a způsobu, který zvolí. Windows Server 2012 usnadňuje nasazování a správu centralizovaných řešení pro klientské počítače a vzdálený přístup, což uživatelům zajišťuje bezpečnější přístup k firemní infrastruktuře.

 

Parametry a specifikace:

Obecné vlastnosti

Lokalizace: 
anglická

Operační systém

Operační systém: 
Windows Server 2012
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Letni tipy 2019
Splatky bez navyseni
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše