Na prodejnách
Skladem v eshopu
 
 
 

50

položek

 
 
 

2018 MMR 29" Rakish 50 17"/M - black/red/blue

2018 MMR 29" Rakish 50 17"/M - black/red/blue

45 999,-

29 999,- s DPH

24 793,- bez DPH

Karbonový 29" Hardtail se zdvihem 100mm na vzduchové vidlici RockShox Recon RL, komponenty Shimano SLX/XT a převodování 1x11.

Doporučujeme
Jak vybrat kolo
Sestavení jízdního kola
Splátky bez navýšení
-35%
 
 

2018 MMR 29" Rakish 50 19"/L - black/red/blue

2018 MMR 29" Rakish 50 19"/L - black/red/blue

45 999,-

29 999,- s DPH

24 793,- bez DPH

Karbonový 29" Hardtail se zdvihem 100mm na vzduchové vidlici RockShox Recon RL, komponenty Shimano SLX/XT a převodování 1x11.

Doporučujeme
Jak vybrat kolo
Sestavení jízdního kola
Splátky bez navýšení
-35%
 
 

2019 MMR 29" Rakish 50 19"/L - Team Edition

2019 MMR 29" Rakish 50 19"/L - Team Edition

47 999,-

33 999,- s DPH

28 098,- bez DPH

Karbonový 29" Hardtail, RockShox REBA RL BOOST, SRAM NX EAGLE 1x12, Hydraulické brzdy SHIMANO BRM200, zapletená kola Shimano Alivio TA15/12. Ritchey, Hmotnost 11,2Kg pro vel. L

Jak vybrat kolo
Sestavení jízdního kola
Splátky bez navýšení
-29%
 
 

2019 MMR 29" Rakish 50 21"/XL - Team Edition

2019 MMR 29" Rakish 50 21"/XL - Team Edition

47 999,-

33 999,- s DPH

28 098,- bez DPH

Karbonový 29" Hardtail, RockShox REBA RL BOOST, SRAM NX EAGLE 1x12, Hydraulické brzdy SHIMANO BRM200, zapletená kola Shimano Alivio TA15/12. Ritchey, Hmotnost 11,2Kg pro vel. L

Jak vybrat kolo
Sestavení jízdního kola
Splátky bez navýšení
-29%
 
 

Částečně vyhovuje hledání...

CONCEPT RK-0050

CONCEPT RK-0050

839,-

657,- s DPH

543,- bez DPH

CONCEPT RK-0050 Keramická rychlovarná konvice 1,2l GOLF

-22%
 
 

iiyama ProLite LE5040UHS-B1 50"

iiyama ProLite LE5040UHS-B1 50"

17 990,-

17 690,- s DPH

14 620,- bez DPH

LCD displej, 50" AMVA3, LED podsvícení, 4K 3840x2160, 4000:1, 350cd, 8ms, DVI-D, VGA, HDMI, USB, RS-232, RJ45, repro

Prodloužená záruka
 
 

Guzzanti GSL 50 bílý

Guzzanti GSL 50 bílý

2 190,-

1 656,- s DPH

1 368,- bez DPH

Guzzanti GSL 50 bílý, odsavač par, vestavný, výsuvný, 3 rychlosti, kovový filtr, horní odtah 120mm

-24%
 
 

DVD+R Verbatim 8,5 GB (240min) DL 8x Printable Life series 50-cake

DVD+R Verbatim 8,5 GB (240min) DL 8x Printable Life series 50-cake

1 199,-

1 015,- s DPH

839,- bez DPH

DVD+R Verbatim 8,5 GB (240min) DL 8x Printable Life series 50-cake

-15%
 
 

SIGMA objektiv 50/1.4 DG HSM ART Nikon

SIGMA objektiv 50/1.4 DG HSM ART Nikon

19 490,- s DPH

16 107,- bez DPH

objektiv 50/1.4 DG HSM ART Nikon

Prodloužená záruka
 
 

Epson papír A4 Double Sided Matte - 50 listů, 178g/m2

Epson papír A4 Double Sided Matte - 50 listů, 178g/m2

509,-

478,- s DPH

395,- bez DPH

Velikost papíru: A4; Hmotnost papíru: 178g; Počet listů: 50

 
 

Epson Paper A4 Matte - Heavyweight , 50 listů, 167g/m2

Epson Paper A4 Matte - Heavyweight , 50 listů, 167g/m2

450,-

431,- s DPH

356,- bez DPH

Paper A4 Matte - Heavyweight , 50 listů, 167g/m2

 
 

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m

359,-

319,- s DPH

264,- bez DPH

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m

 
 

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 1m

399,-

299,- s DPH

247,- bez DPH

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 1m

-25%
 
 

CONRAD Mini teploměr, Eurochron ETH 5000

CONRAD Mini teploměr, Eurochron ETH 5000

340,-

297,- s DPH

246,- bez DPH

Teploměr pro měření vnitřní (-10 - 50 °C) a venkovní (-10 °C - do 50 °C) teploty.

 
 

Peach pytlíky do skartovačky, 50 ks

Peach pytlíky do skartovačky, 50 ks

169,-

145,- s DPH

120,- bez DPH

pytlíky do skartovačky, 50 ks

 
 

Braun EB 50-4

Braun EB 50-4

489,-

389,- s DPH

321,- bez DPH

BRAUN EB 50-4 CROSS ACTION Náhradní kartáček pro Oral-B PRO 750,4ks

-20%
 
 

BOSCH GLM 50 C

BOSCH GLM 50 C

3 799,- s DPH

3 140,- bez DPH

Laserový měřič vzdálenosti GLM 50 C

 
 

Virtuos kabel RJ-50 (10P10C)-RJ-12 (6P6C), 24V, černý

Virtuos kabel RJ-50 (10P10C)-RJ-12 (6P6C), 24V, černý

250,-

212,- s DPH

175,- bez DPH

Virtuos kabel RJ-50 (10P10C)-RJ-12 (6P6C), 24V, černý

-15%
 
 

SIGMA objektiv 50-100/1.8 DC HSM ART Nikon (SI 693955)

SIGMA objektiv 50-100/1.8 DC HSM ART Nikon (SI 693955)

29 990,- s DPH

24 785,- bez DPH

SIGMA objektiv 50-100/1.8 DC HSM ART Nikon

Prodloužená záruka
 
 

Digitus montážní šroubky, podložky a matice M6, 50 ks

Digitus montážní šroubky, podložky a matice M6, 50 ks

506,-

460,- s DPH

380,- bez DPH

Digitus montážní šroubky, podložky a matice M6, 50 ks

 
 

Epson Paper Ultra Glossy Photo 13x18 (50 listů), 300g/m2

Epson Paper Ultra Glossy Photo 13x18 (50 listů), 300g/m2

410,- s DPH

339,- bez DPH

Paper Ultra Glossy Photo 13x18 (50 listů), 300g/m2

 
 

Print IT pro HP C9363 color No. 344 - alternativní

Print IT pro HP C9363 color No. 344 - alternativní

394,-

356,- s DPH

294,- bez DPH

cartridge kompatibilní s HP C9363EE, barevná,č. 344, 21ml

 
 

SIGMA objektiv 50/1.4 DG HSM ART Canon

SIGMA objektiv 50/1.4 DG HSM ART Canon

19 490,- s DPH

16 107,- bez DPH

objektiv 50/1.4 DG HSM ART Canon

Prodloužená záruka
 
 

Xerox zobrazovací válec Cyan pro Phaser 6700 (50.000s) - originální

Xerox zobrazovací válec Cyan pro Phaser 6700 (50.000s) - originální

2 667,-

2 372,- s DPH

1 960,- bez DPH

XEROX zobrazovací válec Cyan pro Phaser 6700 (50.000s) - originální

 
 

Xerox zobrazovací válec Yellow pro Phaser 6700 (50.000s) - originální

Xerox zobrazovací válec Yellow pro Phaser 6700 (50.000s) - originální

2 667,-

2 372,- s DPH

1 960,- bez DPH

XEROX zobrazovací válec Yellow pro Phaser 6700 (50.000s) - originální

 
 

Xerox zobrazovací válec Black pro Phaser 6700 (50.000s) - originální

Xerox zobrazovací válec Black pro Phaser 6700 (50.000s) - originální

2 042,-

1 858,- s DPH

1 536,- bez DPH

XEROX zobrazovací válec Black pro Phaser 6700 (50.000s) - originální

 
 
198895,198894,198892,219458,94688,50780,298875,243202,240000,297242,238142,297251,228389,323877,315920,50758,41142,219461,314107,324043,315162,318440,323273,319805,304413,304412,
 

50

položek

 
 
 
Další produkty

 
 

 
 
 






0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Srotovne na mobily
Splatky bez navyseni
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše