Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 

D-Link DGS-1210-52

 
D-Link DGS-1210-52
 
Doprodej
 
Prodloužená záruka
-26%
 
 
Splátková kalkulačka již od 12 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
D-Link DGS-1210-52, 48-port Gigabit Smart Switch, 48xGLAN, 4xGLAN/SFP, web management, QoS
Objednací kód176883
Part No.

DGS-1210-52

Záruka Doživotně
Základní cena + RP 5 899 Kč + 2 
ověřit dostupnost
­ 9 684,- Kč 
Cena nyní: 7 139,- Kč 

5 900 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Klíčové vlastnosti

Jednoduchá správa

Intuitivní Web uživatelské rozhraní, kompaktní sada CLI příkazů a další funkce pro správu umožňují integraci přepínače do vaší stávající sítě

IPv6 podpora

Přepínače jsou připraveny ve shodě pro provoz se standardy IPv6 adresování. Jsou kompatibilní s oběma IPv4 a IPv6 sítěmi.

Napájení Power over Ethernet

Zýšený výkon PoE a podpora IEEE 802.3af/at umožňuje PoE modelům napájet více zařízení s vyšší hustotou portů

DGS-1210 série

Smart Plus řízené přepínače

Funkce

Zelená technologie

 • Detekte stavu linky
 • Vypnutí portů
 • Hibernace systému
 • Časové nastavitelné PoE (pouze PoE modely)

Bezpečnostní funkce

 • Řízení přístupu pomocí ACL
 • D-Link Safeguard Engine chrání CPU před broadcast/multicast/unicast útoky
 • Funkce Port Security podporuje až 64 mac adres na port
 • Ochrana před ARP Spoofing
 • Smart Binding

Intuitivní správa

 • D-Link Network Assistant (DNA) utilita nebo webové uživatelské rozhraní
 • Vestavěné SNMP MIB pro vzdálený NMS (D-View 7.0)
 • Kompaktní rozhraní příkazové řádky (CLI) přes Telnet

Pokročilé funkce

 • Statický routing
 • Surveillance režim
 • Auto Voice VLAN
 • Duální software
 • Duální konfigurační soubory

D-Link DGS-1210 série Smart Plus řízených přepínačů je nejnovější generace přepínačůposkytující vysoký výkon Power over Ethernet (PoE), různé typy fyzických rozhraní, několikrozhraní pro správu, pokročilé L2 funkce a L3 statický routing. Kombinací všech těchto funkcí poskytuje série DGS-1210 cenově efektivní a flexibilní řešení pro rozšíření vaší firemní sítě.

Bezproblémová integrace

Řada DGS-1210 nabízí širokou škálu typů portů a rozhraní, zahrnuje porty 10/100/1000BASE-TRJ-45, kombinovné port1y0 0/1000 Mb/s SFP/RJ-45 a 100/100M0b /s SFP porty pro optickýuplink. Modely DGS-1210-10, DGS-1210-26, DGS-1210-10P a DGS-1210-10MP disponují dvěma100/1000 Mb/s SFP porty, zatímco všechny další modely řady DGS-1210 mají 4x1 00/1000 Mb/sCombo SFP/RJ-45 porty, což vám umožňuje vybrat nejvhodnější typ rozhraní pro vaše potřeby.Všechny PoE přepínače řady DGS-1210 podporují napájení IEEE 802.3af/at (až 30W na port)a vyšší PoE výkon umožňuje napájet z přepínače více PozaEř ízení a koncová zařízení tak mohoubýt instalovaná bez přímého přístupu k elektrickým zásuvkám.

Pokročilé funkce

Řada DGS-1210 je vybavena kompletní sadou L2 funkcí,v četně IGMP snooping, zrcadleníportů, Spanning Tree protokolů (STP, RSTP, MSTP) a agregace linek (LACP). Funcke řízení tokuIEEE 802.3x Flow Control umožňuje serverům přímé připojení k přepínači pro rychléa spolehlivé datové přenosy. Řada DGS-1210 podporuje také pokročilé funkce, jako jestatický routing, který umožňuje správcům sítě rozdělit síť na virtuální sítě VLAN a říditsměrování mezi nimi pro vysšší efektivitu sítě. Funkce údrsžíbtěy obsahuje detekci smyček adiagnostiku kabelů. Detekce smyček výrazně zrychluje řešepnrío blémů pomocí automatickédetekce smyček a odpojení příslušných portů. Funkce diagnokstaibkye lů, navržená primárněpro správce sítí a zátupce zákaznického servisu , určuje kvalitu kabelu a rychle zjišť uje chyby,což umožňuje bezproblémovou diagnostiku a údržbu.

Automatická konfigurace

Řada DGS-1210 podporuje Au tVooice VLAN a S urveillance Mode, kteréumožňují automatickou identifikaci hlasového a video provozu a jejich odděleníod běžného síťového provozu . Auto Voice VLAN detekuje Voice over IP(VoIP) provoz a automaticky jeojd děluje od ostatního síťového provozu,čímž se zvyšuje bezpečnost a umožńuje aplikfaucnek cí kvality služeb (QSo).Surveillance Mode detekuje kompatibilní ONVIF kamery a umisťuje je do tzv.surveillance VLAN. Jeden přepínač tak lze použít pro provoz dat, hlasu a videa,bez potřeby oděleného hardwaru. Snižují se tak náklady na správu a údržbu.Režim Surveillance Mode obsahuje také vlastní Web rozhraní pro jednoduchýpřístup k funkcím určených pro kamerové systémy, zjednodušujesp rávukamerové sítě.

Zabezpečte svou síť

Inovativní Safegurad Engine společnosti D-Link chránpíř epínače před záplavoudat způsobenou škodlivými útoky. ŘadaD GS-1210 podporuje Port-based802.1X autentizaci pro ověřování uživatelů přes externí RsAerDvIeUrSy .Funkce Access Control List (ACL) zvyšuje síťovou bezpečnost a pomáháchránit vnitřní IT síť. Řada DGS-1210 nabízí také funkci Address ResolutionProtocol (ARP) Spoofing Prevention, která poskytuje ochranu před útok yna síť, které by moly útočníkovi umožnit odchytit datové rámce, změnitprovoz nebo úplně zastavit provoz zasláním falešnýchA RP zpráv. Proochranu před ARP Spoofing útoky přepínač používá ACL kontrolup aketůa blokuje neplatné pakety, které obsahují falešné ARP zprávy.Bezpečnost zvyšuje také funkce DHCP Server Screening, která filtruje DHCPodpovědi na neautorizovaných portech a zabraňuje tak přiřazení IP adresz neoprávněných DHCP serverů.

Všestranné možnosti správy

Řada DGS-1210 je dodávaná se SW nástrojem D-Link Network Assistant (DNA),který umožňuje správcům sítě vzdáleně řídit jejich síť až na úrovni portů.Nástroj D-Link Network Assistant dále umožňuje zákazníkům jednoduševyhledat více D-Link Smart řízených přepínačů v rámci stejného L2 síťovéhosegmentu a zobrazit je na obrazovce pro okamžitý přístup. S tímto nástrojemuživatelé nemusí měnit IP adresu na svém PC. To umožňuje současnoukonfiguraci a základní nastavení všech nalezených přepína, čvůčetně změnyhesla a aktualizace firmwaru. Řada DGS-1210 podporuje také NMS platformuD-View 7.0 a kompaktní sadu CLI (Command Line Interface) příkazů přesTelnet. D-View 7.0 je síťový management systém, který poskytuje centrálnísprávu kritických síťových charakteristik, jako je spolehlivost, dostupnost,odolnost a zabezpečení.


Snímek obrazovky z webového rozhraní s topologií kamerového systému


D-Link Network Assistant (DNA) snímek obrazovky


 

Fotogalerie D-Link DGS-1210-52

Parametry a specifikace:

Funkce

Flow Control (řízení toku): 
ano
Podpora IPv6: 
ano
QoS (Quality of Service): 
ano
Nastavitelný (říditelný): 
ano
VLAN: 
ano
L2: 
ano
L3: 
ano

Fyzické charakteristiky

Rack: 
ano
Barva: 
černá
Výška [mm]: 
44
Šířka [mm]: 
440
Hloubka [mm]: 
250
Hmotnost [g]: 
4100

Napájení a spotřeba

Spotřeba [W]: 
38

Připojení k síti

Tabulka Mac adres: 
16000
Přepínací kapacita [Gbps]: 
104
Počet portů RJ-45: 
48
Počet portů SFP: 
4
Rychlost přenosu (RJ45 port) [Mb/s]: 
1000
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Souhlasím
Elektrodotace
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše