D-Link DEM-311GT

 
D-Link DEM-311GT
 
Doprodej
 
-38%
 
 
 
 
 
 
 
D-Link DEM-311GT, 1000BaseSX Mini-GBIC SFP, 550 m
Objednací kód176958
Part No.

DEM-311GT

Záruka spotřebitel/ostatní 24 měsíců / 24 měsíců
Základní cena + RP 741 Kč + 2 
ověřit dostupnost
1 456,- Kč 
Cena nyní: 899,- Kč 

743 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

1-Port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m
- Mini GBIC to 1000BaseSX Multi-mode Fiber Transceiver
- Distance up to 550m
- Suitable for all D-Link switches with Mini GBIC slots

Multi-mode Fiber Transceiver (550 m)
DEM-311GT
- 1000BASE-SX port (IEEE 802.3z standard)
- Duplex LC connector
- Full duplex operation
- 802.3x flow control support
- Fiber type: 50um or 62.5um multi-mode fiber up to 550 m
- Wave length: 850nm
- Power support: 3.3V
- Hot pluggable
- Class 1 laser product complies with EN 60825-1
- TTL signal detect indicator


 

Stránky výrobce:

www.d-link.com


Stránky o produktu:

www.dlink.cz


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 
  • Home Credit
  • Body/ks
    - bodová hodnota produktu v promoakci;
    sestava
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 

Online letak Rozbaleno zlevněno hledame partnera Prodlouzena zaruka Homecredit - elektronicky podpis
 

Naposledy navštívené

 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 



Zákaznické centrum

Informace a objednávky:

585 157 488

obchod@tsbohemia.cz

Technická podpora:

585 157 405

podpora@tsbohemia.cz

Provozní doba

Po–So, 9.00–19.00




Partneři:








 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER7

54.224.247.42

Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Elektrodotace
Srotovne na mobily