D-Link DCS-P6000LH
  • D-Link DCS-P6000LH
  • D-Link DCS-P6000LH
Objednací kód: 9894016 Part No.: DCS-P6000LH Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců Základní cena + RP: 817 Kč + 2 
 
 
Populární produkt
 
 
 

D-Link DCS-P6000LH

 
 
 
 
D-Link DCS-P6000LH Diskrétní HD Wi-Fi kamera s úhlem záběru 120°
Zjistit dostupnost na prodejnách
Cena nyní: 990,- Kč 

818 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

Tato diskrétní HD Wi-Fi kamera s úhlem záběru 120° a 4x digitálním zoomem bude střežit váš domov ve dne i v noci, ať už jste kdekoli. Díky funkci vestavěného nočního vidění a detekci zvuku či pohybu dostanete varovné upozornění na váš telefon a sami si zvolíte, co bude následovat. Můžete si pouze prohlédnout živý přenos z kamery nebo zavolat souseda, aby převzal vaši poštu. To vše přímo z displeje vašeho telefonu aniž byste ho museli odemknout nebo se přihlásit k aplikaci mydlink.  Můžete se v klidu věnovat svým aktivitám, protože vše, na čem vám záleží, je s touto nejnovější technologií v bezpečí. Infračervené LED osvětlení umožňuje noční vidění, takže kamera zachytí obraz až na 5 m i v úplné tmě.

Jednoduché nastavení
Stáhněte si do svého telefonu nebo tabletu bezplatnou aplikaci mydlink, která vás krok po kroku provede nastavením kamery. Kamera může být také nainstalována přes Bluetooth.

Nahrávání do cloudu
Přístup odkudkoli a kdykoli díky bezplatné aplikaci mydlink™ s nahráváním do zabezpečeného osobního cloudu.
Bezplatné nahrávání a uchování videa po dobu 24 hod. (pro max. 3 kamery na 1 mydlink účet) s možností dokoupení dalších služeb pro ukládání na delší dobu nebo pro podporu více kamer. Pořízená videa můžete vyhledat podle data, zařízení, místa nebo typu videa. Video můžete sledovat přímo v osobním cloudu nebo si jej stáhnout do svého mobilního zařízení. I v případě násilného vniknutí a odcizení kamery máte stále svůj záznam k dispozici na rozdíl od záznamu pořízeného na SD kartu, kterou může pachatel odcizit spolu s kamerou.  

Podporuje Google asistent a Amazon Alexa
Spolupracuje s  Amazon Alexa ,Google asistent a IFTTT (if this then that).
Ušetřete čas a ovládejte své zařízení pouze hlasem nebo IFTT integrací s ostatními zařízeními ve vaší domácnosti.


 

Fotogalerie D-Link DCS-P6000LH

Stránky výrobce:

www.d-link.com


 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­