Cowon Plenue D2 64GB Silver/Black

Objednací kód: 9900482 Part No.: Plenue D2 64GB Silver/Black Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců
 
Cowon Plenue D2 64GB Silver/Black
 • Cowon Plenue D2 64GB Silver/Black
 • Cowon Plenue D2 64GB Silver/Black
 • Cowon Plenue D2 64GB Silver/Black
 • Cowon Plenue D2 64GB Silver/Black
 
 
Služba výměna dárku
 
 
 
 

Je nám líto,

 
 
 

ale tento produkt je beznadějně vyprodán.

Vyberte si prosím ze související nabídky níže.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
MP3 přehrávač, dotykový displej 2,8", interní paměť 64GB, čtečka SD, optický výstup, zvuk ve vysoké kvalitě 24 bit/192 kHz, odstup signál/šum 125dB, THD + N: 0,004%, dvojitý DAC CS43131
Zobrazit na prodejnách
Koupit na splátkyjiž od 449 Kč měsíčně
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis

 
 
 

Popis produktu:

Hi-Fi s dvojitým DAC
Malý, a přesto výkonný
PLENUE D2

Zvuk s vysokým rozlišením 24 bitů/192 kHz | dvojitý DAC | špičkové vyvážení | nativní DSD | nejnovější vysoce výkonný DAC CS43131 | SNR 130 dB, THD+N 0,0004 %, vyvážení 4,0 Vrms | prvotřídní zvukový DAC filtr | přehrávání hudby 45 hodin | JetEffect 5 s BBE+ | DSD (DFF, DSF, ISO)/FLAC/WAV/AIFF/ALAC/APE/MP3/WMA/OGG | širokoúhlý dotykový displej | design s izometrickými hranami | štěrbina pro microSD kartu | průzkumník Matrix

Úžasný výkon, nenápadná velikost PLENUE D2
Kráčí ve šlépějích kritikami příznivě přijímaného přehrávače PLENUE D. Nový PLENUE D2 dostal do vínku ještě lepší technické parametry a vyšší výkon. Je vybavený dvěma DAC CIRRUS LOGIC CS43131, které zajišťují jedinečný vyvážený výstup a nativní DSD přehrávání s ještě vyšší úrovní hudebního zážitku. Pódium je připraveno pro dokonalý výkon malého, a přesto výkonného přehrávače PLENUE D2, aby si znovu získal srdce a uši milovníků hudby.

Nová generace prvotřídního DAC
Nový vysoce výkonný CS43131
Prvotřídní DAC v řadě zvukových hi-fi výrobků MasterHIFI™ firmy Cirrus Logic nabízí nevídaný výkon. CS43131 je výjimečný DAC s vestavěným zesilovačem s vysokým rozlišením speciálně pro sluchátka. Nová řada prvotřídních DAC je ohleduplná k akumulátorům, a přesto podává nejlepší zvukový výkon.

Konstrukce s dvojitým DAC zajišťujícím čistou hudbu bez rušení
Přehrávač PLENUE D2 je vybaven dvěma prvotřídními DAC C43131, které umožňují dostat se ještě blíže analogovému zvuku. Digitální vstupní signál je převáděn každým samostatným DAC, což posluchači zajistí dokonalý zvuk tak blízký originální nahrávce, jak je to jen možné, a přitom s nulovým šumem.

Prvotřídně vyvážený výstup
Maximální výstup 4,0 Vrms
Vyvážený výstup účinně brání vzniku šumu tak, že signály přenáší s přídavkem signálů na ‚výstupní fázi‘ k nevyváženým výstupním signálům. Protože se přenáší dva typy signálů současně, posiluje přehrávač PLENUE D2 výstupní signál a zajišťuje čistší a jasnější reprodukci původního zvuku.

Přehrávač PLENUE D2 používá 2,5mm vyvážený výstup, aby zajistil výraznou reprodukci původního zvuku.

Podpora nativního DSD zajišťující ještě přirozenější zvuk
DSD (přímý digitální proud) je velice kvalitní formát Super Audio CD, který zpracovává signály rychlostí 2,8224 MHz na bit. Tato technologie přenáší maximum zvukové informace, díky níž umožňuje reprodukovat příjemný a zřetelný zvuk podobný analogu.

Aby bylo možné poskytnout tu nejvyšší možnou kvalitu zvuku, přehrává PLENUE D2 formát DSD nativně a podporuje DSD128.

Skutečně originální zvuk
Zvuk s vysokým rozlišením 24 bitů/192 kHz
Zvuk s kvalitou 24 bitů/192 kHz nahraný ve studiu poskytuje ty nejlepší výsledky, netrpí ztrátou signálu a má jedinečné rozlišení.
Vychutnejte si opravdový HD zvuk díky přehrávači PLENUE D2, který zvládne reprodukci zvuku bez ztráty jediného detailu přesně tak, jak to zamýšleli umělci a zvukaři.

Nejlepší výkon při přehrávání zvuku v HD kvalitě
SNR 130 dB, THD+N 0,0004 %, vyvážený výstup 4,0 Vrms

Úžasné technické parametry přehrávače PLENUE D2 obsahují SNR 130 dB, THD+N 0,0004 %, stereofonní přeslech –143 dB a vyvážený výstup 4,0 Vrms – to vše jsou výsledky desetiletí našich zkušeností se zvukem a záliba v dokonalosti.

"Přehrávač PLENUE D2 byl vytvořen díky našemu neutuchajícímu úsilí zajistit posluchačům dokonalou kvalitu zvuku kdykoliv a kdekoliv."

SNR
(odstup signálu od šumu)
SNR neboli odstup signálu od šumu udává, kolik šumu je přimícháno ke zvukovému signálu. Vysoká hodnota SNR značí jasnější původní studiový zvuk bez šumu.

THD+N
(celkové harmonické zkreslení + šum)
THD+N je měřítkem zkreslení signálu, který je způsoben různými faktory, včetně harmonických frekvencí. Nízká hodnota THD+N popisuje snížený výskyt harmonického zkreslení zvukového zařízení.

Stereofonní přeslech
Stereofonní přeslech udává stupeň rušení levého a pravého kanálu, který je způsobený elektromagnetickou indukcí. Nízká hodnota stereofonního přeslechu znamená méně mezikanálového rušení a jasnější oddělení levého a pravého kanálu.

Vysoká hodnota SNR – nepostradatelná kvalita HD zvuku
Když posloucháme hudbu, zvukový signál nevyhnutelně přibírá šum tím, jak je zpracováván na výstupu. Celý tento proces vede ke zkreslení původního signálu. Tento jev bývá popisován číselnou hodnotou SNR (odstup signálu od šumu). SNR porovnává úroveň požadovaného signálu k úrovni šumu na pozadí. Je jedním se zásadních měřitelných kritérií, kterými lze porovnávat výkon zvukových systémů. Je-li mezi dvěma zařízeními rozdíl 6 dB, znamená to rozdíl 1 bitu ve vyjádření digitálního signálu. Zařízení s 118 dB ztrácí na digitálním signálu už více než dva bity, což vede ke čtyřnásobné výchylce rozlišení při porovnání s přehrávačem PLENUE D2 s hodnotou 130 dB. Abyste si tedy mohli plně vychutnat zvuk v HD kvalitě, musí mít přehrávač výjimečné hodnoty SNR. Se slabými SNR nebo THD nedokáže zařízení dokonale reprodukovat 24bitové zdroje zvuku, takže pak nelze rozeznat rozdíl mezi přehráváním 24bitového a 16bitového zvuku. Firma COWON se intenzivně věnuje výzkumu a vývoji proto, aby její přístroje dosahovaly co nejlepších hodnot SNR, THD a dalších. Přehrávač PLENUE D2 při pohledu na základní i pokročilé technické parametry splňuje všechna kritéria, která požadují uživatelé při poslechu HD zvuku.

Za hranicemi slyšitelnosti
Prvotřídní zvukový DAC filtr
Pět digitálních filtrů (Fast/Low-latency, Fast/Phase-comp, Slow/Low-latency, Slow/Phase-comp, Non-oversampling) se postará o jemné vyladění poslechu. Posluchač si tak připraví zvuk takovým způsobem, jaký přesahuje dokonce i hranice slyšitelnosti z téhož zvukového zdroje.

45 hodin
Nepřetržité přehrávání hudby
Přehrávač PLENUE D2 používá energeticky úsporný DAC, který minimalizuje spotřebu, a ve spojení s vysoce výkonným akumulátorem zajišťuje na jedno nabití až 45 hodin přehrávání hudby ve formátu MP3 nebo 30 hodin přehrávání hudby v kvalitě HD.

Režim výkonného výstupu pro uživatele s vysokoimpedančními sluchátky
Novinkou u přístroje PLENUE D2 je režim výkonného výstupu určeného k přehrávání zvuku prostřednictvím vysokoimpedančních sluchátek.

Špičková, vysokoimpedanční sluchátka tak lze používat bez nutnosti speciálního sluchátkového zesilovače, takže získáváte větší flexibilitu, používáte-li současně různé přehrávače.

Další kritérium dokonalého zvuku
JetEffect 5 a BBE+
JetEffect 5 a BBE+ umožňují současně úpravu zkreslení zvuku a fáze zapříčiněnou buď fyzickými omezeními přijímače nebo prostředí a zvuk je tak přehráván v kvalitě co možná nejbližší studiové nahrávce. Kromě toho si uživatelé mohou připravit vlastní, jim vyhovující zvuk prostřednictvím filtrů BBE+ a EQ.

5pásmový EQ filtr Nastavení upravující frekvenci a šířku každého pásma.
BBE Špičkové efekty pro zostření zvuku. (fázová korekce)
Mach3Bass Zesilovač basů, který upravuje velice hluboké tóny.
3D Surround Třírozměrný zvuk zlepšující dojem z vnímání prostoru.
MP Enhance Kompen


Více informací

Stránky výrobce:http://www.cowonglobal.com

 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Martin (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 

0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Black Friday
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

  Přihlaste se

   
  ­
  Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?