Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Severní Moravu, Brno a okolí. Více informací. 
 

Nejprodávanější

 
 
 Na prodejnách
Skladem v eshopu
 
 

Výrobci a parametry

 
 
 
 
 
 

32

položek

 
 
 

Cisco RV110W

Cisco RV110W

2 828,-

1 790,- s DPH

1 479,- bez DPH

porovnat

Cisco RV110W, WiFi N VPN Firewall 802.11b/g/n, 2,4Ghz, 2x1.8dBi, 4xLAN, 5xVPN

-37%
 
 

Cisco PA100 Napájecí zdroj (adaptér) pro VoIP Producty 5V/2A

Cisco PA100 Napájecí zdroj (adaptér) pro VoIP Producty 5V/2A

409,-

279,- s DPH

231,- bez DPH

porovnat

napájecí adaptér k telefonům Linksys, výstupní napětí DC 5V/2A

-32%
 
 

Cisco SG200-26 / SLM2024T

Cisco SG200-26 / SLM2024T

9 075,-

6 999,- s DPH

5 784,- bez DPH

porovnat

Cisco SG200-26 / SLM2024T Gigabit Smart Switch, 24xGLAN 10/100/1000 + 2xGLAN miniGBIC, web management

-23%
 
 

Cisco SG300-52 SRW2048-K9

Cisco SG300-52 SRW2048-K9

24 586,-

19 490,- s DPH

16 107,- bez DPH

porovnat

Cisco SG300-52 SRW2048-K9, Gigabit Switch s WebView, 50xGLAN, 2xSFP/GLAN, VLAN, SNMP, QoS, IPv6 Support

-21%
 
 

Cisco SG200-50, SLM2048T

Cisco SG200-50, SLM2048T

18 150,-

13 690,- s DPH

11 314,- bez DPH

porovnat

Cisco SG200-50, SLM2048T Gigabit Smart Switch, 50xGLAN 10/100/1000, 2xSFP/GLAN

-25%
 
 

Cisco SPA303

Cisco SPA303

2 490,-

1 940,- s DPH

1 603,- bez DPH

porovnat

Cisco SPA303 SIP VoIP Phone/telefon, 3 linky, 2xLAN

-22%
 
 

Cisco RV042G-K9-EU

Cisco RV042G-K9-EU

5 929,-

4 550,- s DPH

3 760,- bez DPH

porovnat

Cisco RV042G, 4xGLAN VPN Router, 2xWAN

-23%
 
 

Cisco SF100D-08

Cisco SF100D-08

1 271,-

949,- s DPH

784,- bez DPH

porovnat

Cisco SF100D-08, Desktop Switch, 8xLAN RJ45

-25%
 
 

Cisco SF 300-24 / SRW224G4-K9

Cisco SF 300-24 / SRW224G4-K9

6 655,-

5 099,- s DPH

4 214,- bez DPH

porovnat

switch, managovatelný, 24x RJ45 10/100Mbps, 2x RJ45 10/100/1000Mbps, 2x Combo SFP/RJ45 1Gbps, desktop, IEEE802.3, 802.3u, 802.1d, 802.1w, 802.1s, 802.3ad, 802.1Q, 802.1X, 802.1p, QoS, VLAN, IGMP, HOL, DoS, TCP/IP, auto MDI/MDIX, kovový design

-23%
 
 

Cisco SRW2016-K9-EU

Cisco SRW2016-K9-EU

8 635,- s DPH

7 136,- bez DPH

porovnat

Cisco SG300-20 / SRW2016-K9-EU Gigabit Smart Switch, 18xGLAN 10/100/1000 + 2xGLAN/SFP, web management

 
 

Cisco SG110D-08HP

Cisco SG110D-08HP

3 329,- s DPH

2 751,- bez DPH

porovnat

Cisco SG110D-08HP 8-Port PoE Gigabit Desktop Switch

 
 

Cisco SG110-16-EU

Cisco SG110-16-EU

3 414,- s DPH

2 821,- bez DPH

porovnat

Cisco SG110-16-EU Switch 16xGLAN,unmanaged

 
 

Cisco SF 100D-16P

Cisco SF 100D-16P

5 069,- s DPH

4 189,- bez DPH

porovnat

Cisco SF 100D-16, rack switch, 16xLAN, unmanaged, PoE

 
 

Cisco SPA122

Cisco SPA122

1 755,- s DPH

1 450,- bez DPH

porovnat

VoIP brána, 2x FXS, 1x LAN, 1x WAN, DHCP, DNS, TCP, QoS, konfigurace přes webové rozhraní

 
 

Cisco SG300-52MP

Cisco SG300-52MP

36 990,- s DPH

30 570,- bez DPH

porovnat

Cisco SG300-52MP 52x Gigabit PoE Managed Switch, PoE 740W

 
 

Cisco napájecí zdroj CP-PWR-CUBE-3 pro telefony 7900

Cisco napájecí zdroj CP-PWR-CUBE-3 pro telefony 7900

1 090,-

919,- s DPH

760,- bez DPH

porovnat

Cisco napájecí zdroj CP-PWR-CUBE-3 pro telefony 7900

-16%
 
 

Cisco SPA301-G2

Cisco SPA301-G2

1 890,-

1 239,- s DPH

1 024,- bez DPH

porovnat

Cisco SPA301 SIP VoIP Phone/telefon, 1 linky, 1xLAN

-34%
 
 

Cisco MGBT1 Gigabit 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver, 550m

Cisco MGBT1 Gigabit 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver, 550m

3 601,-

2 930,- s DPH

2 421,- bez DPH

porovnat

Podporuje připojení rychlostí 1000 Mb/s. Media: Multimode fiber; Application: 1000BASE-SX; Distance: Up to 550 m; Wavelength: 850 nm; Typ vlákna MMF; konektor LC

-19%
 
 

Cisco SG200-08 / SLM2008T

Cisco SG200-08 / SLM2008T

4 356,-

2 850,- s DPH

2 355,- bez DPH

porovnat

Cisco SG200-08 / SLM2008T Gigabit Smart Switch, 8xGLAN 10/100/1000

-35%
 
 

Cisco SPA504G

Cisco SPA504G

2 485,- s DPH

2 054,- bez DPH

porovnat

IP telefon, 2x RJ45 Ethernet Port 10/100 Mbps, SIP, SIP ver. 2 a SPCP, 4 SIP účet, LCD displej, napájecí adaptér není součástí, konfigurace přes webové rozhraní, podpora PoE, 4 programovatelná tlačítka

 
 

Cisco SG 200-18 / SLM2016T

Cisco SG 200-18 / SLM2016T

8 990,-

6 069,- s DPH

5 016,- bez DPH

porovnat

Cisco SG 200-18 / SLM2016T Gigabit Smart Switch, 16xGLAN 10/100/1000 + 2xGLAN miniGBIC, web management

-32%
 
 

Cisco SF100D-16-EU

Cisco SF100D-16-EU

1 690,-

999,- s DPH

826,- bez DPH

porovnat

Cisco SF 100D-16, rack switch, 16xLAN, unmanaged

-41%
 
 

Cisco SF 200-48/SLM248GT-EU

Cisco SF 200-48/SLM248GT-EU

8 999,-

6 990,- s DPH

5 777,- bez DPH

porovnat

Cisco SF 200-48/SLM248GT-EU Ethernet Smart Switch, 48xLAN 10/100 + 2xSFP, management

-22%
 
 

Cisco SPA501G

Cisco SPA501G

2 090,-

1 949,- s DPH

1 611,- bez DPH

porovnat

IP telefon, 2x RJ45 Ethernet Port 10/100 Mbps, SIP, SIP ver. 2 a SPCP, 8 SIP účtů, napájecí adaptér není součástí, konfigurace přes webové rozhraní, podpora PoE

 
 

Cisco SPA502G SIP VoIP Phone/telefon, 1 linka, 1xLAN, PoE a PC Port, displej

Cisco SPA502G SIP VoIP Phone/telefon, 1 linka, 1xLAN, PoE a PC Port, displej

2 590,-

2 469,- s DPH

2 041,- bez DPH

porovnat

Technické detaily; Model IP; Vlastnosti telefonu; Hlasitý telefon Ano; Umístění telefoního číselníku base; Call management; Schopnost konferenčního hovoru Ano; Čekající hovor Ano; Zpětné volání Ano; Rychlé vytáčení Ano; Přesměrování Ano; On-hook dialin......

 
 

Cisco SG200-50P, SLM2048PT

Cisco SG200-50P, SLM2048PT

26 620,-

21 390,- s DPH

17 678,- bez DPH

porovnat

Cisco SG200-50P, SLM2048PT Gigabit Smart Switch, 50xGLAN 10/100/1000, 2xSFP/GLAN, 24xPoE

-20%
 
 
134697,130702,130701,160903,153337,130691,130452,130450,81715,130699,216447,199615,146365,247511,244194,249571,161589,147005,149274,148236,130700,130188,115762,130693,72932,146369,
 

32

položek

 
 
 
dalších 26 ...

Cisco

Cisco
 
 
  • Home Credit
  • RP*
    - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks
    - bodová hodnota produktu v promoakci;
    sestava
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 





 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER6

Zona nula
Zona nula