Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací.  
 

Nejprodávanější

 
 
 Na prodejnách
Skladem v eshopu
 
 

Výrobci a parametry

 
 
 
 
 
 

46

položek

 
 
 

Cisco RV110W

Cisco RV110W

1 967,-

1 339,- s DPH

1 107,- bez DPH

porovnat

Cisco RV110W, WiFi N VPN Firewall 802.11b/g/n, 2,4Ghz, 2x1.8dBi, 4xLAN, 5xVPN

Prodloužená záruka
-32%
 
 

Cisco SPA112

Cisco SPA112

1 546,-

1 269,- s DPH

1 049,- bez DPH

porovnat

VoIP, analogový telefonní adaptér, 2x FXS, 1x LAN, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, konfigurace přes webové rozhraní

-18%
 
 

Cisco RV042G-K9-EU

Cisco RV042G-K9-EU

5 990,-

3 503,- s DPH

2 895,- bez DPH

porovnat

Cisco RV042G, 4xGLAN VPN Router, 2xWAN

Zona nula
-42%
 
 

Cisco SG200-50P, SLM2048PT

Cisco SG200-50P, SLM2048PT

23 294,- s DPH

19 251,- bez DPH

porovnat

Cisco SG200-50P, SLM2048PT Gigabit Smart Switch, 50xGLAN 10/100/1000, 2xSFP/GLAN, 24xPoE

Zona nula
Prodloužená záruka
 
 

Cisco SG110-16HP-EU

Cisco SG110-16HP-EU

6 442,-

5 169,- s DPH

4 272,- bez DPH

porovnat

Cisco SG110-16HP-EU switch 16x 10/100/1000, 8x PoE 802.3af 64W, unmanaged, Lifetime

Zona nula
Prodloužená záruka
-20%
 
 

Cisco RV130 (RV130-K9-G5)

Cisco RV130 (RV130-K9-G5)

2 434,- s DPH

2 012,- bez DPH

porovnat

Cisco RV130, 1x Gigabit WAN,4xGLAN VPN Router

Prodloužená záruka
 
 

Cisco 891F-K9

Cisco 891F-K9

16 349,- s DPH

13 512,- bez DPH

porovnat

Cisco 891F-K9 ISDN/Mdm router

Zona nula
 
 

Cisco SG110D-05-EU

Cisco SG110D-05-EU

999,- s DPH

826,- bez DPH

porovnat

Cisco SG110D-05-EU,5xGLAN,Desktop Switch

Prodloužená záruka
 
 

Cisco RV320-K9-G5

Cisco RV320-K9-G5

5 374,- s DPH

4 441,- bez DPH

porovnat

Cisco RV320-K9-G5 router

Zona nula
 
 

Cisco SRW2016-K9-EU

Cisco SRW2016-K9-EU

9 699,- s DPH

8 016,- bez DPH

porovnat

Cisco SG300-20 / SRW2016-K9-EU Gigabit Smart Switch, 18xGLAN 10/100/1000 + 2xGLAN/SFP, web management

Zona nula
Prodloužená záruka
 
 

Cisco SG300-52MP

Cisco SG300-52MP

40 687,-

36 990,- s DPH

30 570,- bez DPH

porovnat

Cisco SG300-52MP 52x Gigabit PoE Managed Switch, PoE 740W

Zona nula
Prodloužená záruka
 
 

Cisco SG200-10FP-EU

Cisco SG200-10FP-EU

8 048,- s DPH

6 651,- bez DPH

porovnat

Cisco SG200-10FP-EU, 10-port Gigabit Smart Switch, PoE

Zona nula
Prodloužená záruka
 
 

Cisco SG110D-08HP

Cisco SG110D-08HP

3 029,- s DPH

2 503,- bez DPH

porovnat

Cisco SG110D-08HP 8-Port PoE Gigabit Desktop Switch

Zona nula
Prodloužená záruka
 
 

Cisco SF110D-08-EU

Cisco SF110D-08-EU

689,- s DPH

569,- bez DPH

porovnat

Cisco SF110D-08-EU,8xLAN desktop switch

Prodloužená záruka
 
 

Cisco SG220-26-K9-EU

Cisco SG220-26-K9-EU

6 778,- s DPH

5 602,- bez DPH

porovnat

Cisco SG220-26-K9-EU 26xGigabit Smart+ Switch

Zona nula
Prodloužená záruka
 
 

Cisco RV325-K9-G5

Cisco RV325-K9-G5

7 964,- s DPH

6 582,- bez DPH

porovnat

Cisco RV325-K9-G5

Zona nula
Prodloužená záruka
 
 

Cisco SPA122

Cisco SPA122

1 924,-

1 478,- s DPH

1 221,- bez DPH

porovnat

VoIP brána, 2x FXS, 1x LAN, 1x WAN, DHCP, DNS, TCP, QoS, konfigurace přes webové rozhraní

-23%
 
 

Cisco SPA303

Cisco SPA303

2 079,-

1 699,- s DPH

1 404,- bez DPH

porovnat

Cisco SPA303 SIP VoIP Phone/telefon, 3 linky, 2xLAN

-18%
 
 

Cisco SPA501G

Cisco SPA501G

2 140,-

1 749,- s DPH

1 445,- bez DPH

porovnat

IP telefon, 2x RJ45 Ethernet Port 10/100 Mbps, SIP, SIP ver. 2 a SPCP, 8 SIP účtů, napájecí adaptér není součástí, konfigurace přes webové rozhraní, podpora PoE

-18%
 
 

Cisco PA100 Napájecí zdroj (adaptér) pro VoIP Producty 5V/2A

Cisco PA100 Napájecí zdroj (adaptér) pro VoIP Producty 5V/2A

296,-

279,- s DPH

231,- bez DPH

porovnat

napájecí adaptér k telefonům Linksys, výstupní napětí DC 5V/2A

 
 

Cisco MGBT1 Gigabit 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver, 550m

Cisco MGBT1 Gigabit 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver, 550m

3 007,-

2 386,- s DPH

1 972,- bez DPH

porovnat

Podporuje připojení rychlostí 1000 Mb/s. Media: Multimode fiber; Application: 1000BASE-SX; Distance: Up to 550 m; Wavelength: 850 nm; Typ vlákna MMF; konektor LC

Zona nula
-21%
 
 

Cisco MGBLH1 Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver, 1300 nm

Cisco MGBLH1 Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver, 1300 nm

4 890,-

4 709,- s DPH

3 892,- bez DPH

porovnat

Rozměry (š x h x v) 85 x 134 x 56 mm; Vlnová délka 1310 nm; Max Range 40 km; Connector LC; Media Type SMF

Zona nula
 
 

Cisco SG200-50, SLM2048T

Cisco SG200-50, SLM2048T

15 890,- s DPH

13 132,- bez DPH

porovnat

Cisco SG200-50, SLM2048T Gigabit Smart Switch, 50xGLAN 10/100/1000, 2xSFP/GLAN

Zona nula
Prodloužená záruka
 
 

Cisco SG200-08 / SLM2008T

Cisco SG200-08 / SLM2008T

3 133,-

2 819,- s DPH

2 330,- bez DPH

porovnat

Cisco SG200-08 / SLM2008T Gigabit Smart Switch, 8xGLAN 10/100/1000

Zona nula
Prodloužená záruka
 
 

Cisco SPA504G

Cisco SPA504G

2 990,-

2 523,- s DPH

2 085,- bez DPH

porovnat

IP telefon, 2x RJ45 Ethernet Port 10/100 Mbps, SIP, SIP ver. 2 a SPCP, 4 SIP účet, LCD displej, napájecí adaptér není součástí, konfigurace přes webové rozhraní, podpora PoE, 4 programovatelná tlačítka

Zona nula
-16%
 
 

Cisco SG200-26 / SLM2024T

Cisco SG200-26 / SLM2024T

8 016,-

7 690,- s DPH

6 355,- bez DPH

porovnat

Cisco SG200-26 / SLM2024T Gigabit Smart Switch, 24xGLAN 10/100/1000 + 2xGLAN miniGBIC, web management

Zona nula
Prodloužená záruka
 
 
130693,130452,130450,130188,108732,81715,72932,130701,130700,146365,280663,280246,268218,249571,200044,199615,161589,217430,285697,283949,288295,232822,134697,148236,147140,146369,
 

46

položek

 
 
 
dalších 26 ...

Cisco

Cisco
 
 
  • Home Credit
  • RP*
    - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks
    - bodová hodnota produktu v promoakci;
    sestava
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 

Online letak Rozbaleno zlevněno hledame partnera Prodlouzena zaruka Homecredit - elektronicky podpis
 

Naposledy navštívené

 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 



Zákaznické centrum

Informace a objednávky:

585 157 488

obchod@tsbohemia.cz

Technická podpora:

585 157 405

podpora@tsbohemia.cz

Provozní doba

Po–So, 9.00–19.00




Partneři:








 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER8

54.196.73.22

Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Uroky zpet
Uroky zpet