Vánoce bez rizika Víkendová otevírací doba na vybraných pobočkách, kurýrní služby ZDARMA i v soboty a neděle, osobní odběr na pobočce ZDARMA a mnoho dalšího. Více informací. 
 

Nejprodávanější

 
 
 Na prodejnách
Skladem v eshopu
 
 

Výrobci a parametry

 
 
 
 
 
 

45

položek

 
 
 

Cisco RV110W

Cisco RV110W

1 967,-

1 429,- s DPH

1 181,- bez DPH

Cisco RV110W, WiFi N VPN Firewall 802.11b/g/n, 2,4Ghz, 2x1.8dBi, 4xLAN, 5xVPN

Prodloužená záruka
-27%
 
 

Cisco RV042G-K9-EU

Cisco RV042G-K9-EU

5 990,-

3 612,- s DPH

2 985,- bez DPH

Cisco RV042G, 4xGLAN VPN Router, 2xWAN

Splátky bez navýšení
-40%
 
 

Cisco PA100 Napájecí zdroj (adaptér) pro VoIP Producty 5V/2A

Cisco PA100 Napájecí zdroj (adaptér) pro VoIP Producty 5V/2A

296,-

219,- s DPH

181,- bez DPH

napájecí adaptér k telefonům Linksys, výstupní napětí DC 5V/2A

-26%
 
 

Cisco SG200-26 / SLM2024T

Cisco SG200-26 / SLM2024T

8 016,-

7 690,- s DPH

6 355,- bez DPH

Cisco SG200-26 / SLM2024T Gigabit Smart Switch, 24xGLAN 10/100/1000 + 2xGLAN miniGBIC, web management

Splátky bez navýšení
Prodloužená záruka
 
 

Cisco RV130 (RV130-K9-G5)

Cisco RV130 (RV130-K9-G5)

2 180,- s DPH

1 802,- bez DPH

Cisco RV130, 1x Gigabit WAN,4xGLAN VPN Router

Splátky bez navýšení
Prodloužená záruka
 
 

Cisco RV325-WB-K9-G5

Cisco RV325-WB-K9-G5

10 238,- s DPH

8 461,- bez DPH

Cisco RV325-WB-K9-G5

Splátky bez navýšení
Prodloužená záruka
 
 

Cisco SPA301-G2

Cisco SPA301-G2

1 217,-

1 159,- s DPH

958,- bez DPH

Cisco SPA301 SIP VoIP Phone/telefon, 1 linky, 1xLAN

 
 

Cisco SPA501G

Cisco SPA501G

2 140,-

1 756,- s DPH

1 451,- bez DPH

IP telefon, 2x RJ45 Ethernet Port 10/100 Mbps, SIP, SIP ver. 2 a SPCP, 8 SIP účtů, napájecí adaptér není součástí, konfigurace přes webové rozhraní, podpora PoE

-18%
 
 

Cisco MGBT1 Gigabit 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver, 550m

Cisco MGBT1 Gigabit 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver, 550m

3 007,-

2 603,- s DPH

2 151,- bez DPH

Podporuje připojení rychlostí 1000 Mb/s. Media: Multimode fiber; Application: 1000BASE-SX; Distance: Up to 550 m; Wavelength: 850 nm; Typ vlákna MMF; konektor LC

Splátky bez navýšení
 
 

Cisco SG300-52 SRW2048-K9

Cisco SG300-52 SRW2048-K9

23 599,- s DPH

19 503,- bez DPH

Cisco SG300-52 SRW2048-K9, Gigabit Switch s WebView, 50xGLAN, 2xSFP/GLAN, VLAN, SNMP, QoS, IPv6 Support

Splátky bez navýšení
Prodloužená záruka
 
 

Cisco SG200-08 / SLM2008T

Cisco SG200-08 / SLM2008T

3 133,-

3 100,- s DPH

2 562,- bez DPH

Cisco SG200-08 / SLM2008T Gigabit Smart Switch, 8xGLAN 10/100/1000

Splátky bez navýšení
Prodloužená záruka
 
 

Cisco SRW2016-K9-EU

Cisco SRW2016-K9-EU

9 699,- s DPH

8 016,- bez DPH

Cisco SG300-20 / SRW2016-K9-EU Gigabit Smart Switch, 18xGLAN 10/100/1000 + 2xGLAN/SFP, web management

Splátky bez navýšení
Prodloužená záruka
 
 

Cisco SG300-52MP

Cisco SG300-52MP

40 687,-

36 990,- s DPH

30 570,- bez DPH

Cisco SG300-52MP 52x Gigabit PoE Managed Switch, PoE 740W

Splátky bez navýšení
Prodloužená záruka
 
 

Cisco SG200-10FP-EU

Cisco SG200-10FP-EU

7 999,- s DPH

6 611,- bez DPH

Cisco SG200-10FP-EU, 10-port Gigabit Smart Switch, PoE

Splátky bez navýšení
Prodloužená záruka
 
 

Cisco SG110-16-EU

Cisco SG110-16-EU

3 753,-

3 632,- s DPH

3 002,- bez DPH

Cisco SG110-16-EU Switch 16xGLAN,unmanaged

Splátky bez navýšení
Prodloužená záruka
 
 

Cisco SG110D-08HP

Cisco SG110D-08HP

3 239,- s DPH

2 677,- bez DPH

Cisco SG110D-08HP 8-Port PoE Gigabit Desktop Switch

Splátky bez navýšení
Prodloužená záruka
 
 

Cisco SF110D-16HP-EU

Cisco SF110D-16HP-EU

4 721,- s DPH

3 902,- bez DPH

Cisco SF110D-16HP-EU, PoE, 16x10/100 Desktop Switch

Splátky bez navýšení
Prodloužená záruka
 
 

Cisco SG300-52P-K9-EU

Cisco SG300-52P-K9-EU

37 599,- s DPH

31 074,- bez DPH

Cisco SG300-52P-K9-EU

Splátky bez navýšení
Prodloužená záruka
 
 

Cisco SG300-28PP

Cisco SG300-28PP

20 063,-

19 096,- s DPH

15 782,- bez DPH

NE Cisco SG300-28PP,switch,26x1000BaseT+2xGE/SFP sdílené,VLAN,SNMP,QoS,PoE+

Splátky bez navýšení
Prodloužená záruka
 
 

Cisco SF 200-48/SLM248GT-EU

Cisco SF 200-48/SLM248GT-EU

7 599,- s DPH

6 280,- bez DPH

Cisco SF 200-48/SLM248GT-EU Ethernet Smart Switch, 48xLAN 10/100 + 2xSFP, management

Splátky bez navýšení
Prodloužená záruka
 
 

Cisco MGBLH1 Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver, 1300 nm

Cisco MGBLH1 Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver, 1300 nm

4 890,-

4 709,- s DPH

3 892,- bez DPH

Rozměry (š x h x v) 85 x 134 x 56 mm; Vlnová délka 1310 nm; Max Range 40 km; Connector LC; Media Type SMF

Splátky bez navýšení
 
 

Cisco AIR-PWR-B=

Cisco AIR-PWR-B=

1 259,- s DPH

1 041,- bez DPH

Cisco AIR-PWR-B=, Zdroj pro: AP1130,1140,1240,1300

 
 

Cisco SG110D-08

Cisco SG110D-08

1 389,- s DPH

1 148,- bez DPH

Cisco SG110D-08 8xGLAN,Unmanaged Switch

Prodloužená záruka
 
 

Cisco SG350-28P-K9-EU

Cisco SG350-28P-K9-EU

14 199,- s DPH

11 735,- bez DPH

Cisco SG350-28P-K9-EU

Splátky bez navýšení
Prodloužená záruka
 
 

Cisco SG350-10P

Cisco SG350-10P

6 754,- s DPH

5 582,- bez DPH

Cisco SG350-10P 10-port Gigabit POE Managed Switch PoE 62W/8ports

Splátky bez navýšení
Prodloužená záruka
 
 

Cisco RV130 (RV130-K9-G5)

Cisco RV130 (RV130-K9-G5)

1 958,- s DPH

1 619,- bez DPH

Cisco RV130, 1x Gigabit WAN,4xGLAN VPN Router

Rozbaleno zlevněno
Prodloužená záruka
 
 
311534,307963,298509,289447,286808,108732,160903,226266,283983,282884,249571,244194,200044,199615,161589,130450,115762,81715,130701,130699,298354,288295,130693,72932,148236,146369,
 

45

položek

 
 
 
Další produkty

Cisco

Cisco
 
 





0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Souhlasím
Splatky bez navyseni
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše