Nejprodávanější

 
 
 Na prodejnách
Skladem v eshopu
 
 

Výrobci a parametry

 
 
 
 
 
 

37

položek

 
 
 

Cisco SPA303

Cisco SPA303

2 079,-

1 712,- s DPH

1 415,- bez DPH

porovnat

Cisco SPA303 SIP VoIP Phone/telefon, 3 linky, 2xLAN

-18%
 
 

Cisco SPA501G

Cisco SPA501G

2 140,-

1 805,- s DPH

1 492,- bez DPH

porovnat

IP telefon, 2x RJ45 Ethernet Port 10/100 Mbps, SIP, SIP ver. 2 a SPCP, 8 SIP účtů, napájecí adaptér není součástí, konfigurace přes webové rozhraní, podpora PoE

-16%
 
 

Cisco RV042G-K9-EU

Cisco RV042G-K9-EU

5 990,-

3 406,- s DPH

2 815,- bez DPH

porovnat

Cisco RV042G, 4xGLAN VPN Router, 2xWAN

-43%
 
 

Cisco RV325-K9-G5

Cisco RV325-K9-G5

5 399,- s DPH

4 462,- bez DPH

porovnat

Cisco RV325-K9-G5

 
 

Cisco SG200-10FP-EU

Cisco SG200-10FP-EU

8 314,-

7 560,- s DPH

6 248,- bez DPH

porovnat

Cisco SG200-10FP-EU, 10-port Gigabit Smart Switch, PoE

 
 

Cisco RV110W

Cisco RV110W

1 967,-

1 339,- s DPH

1 107,- bez DPH

porovnat

Cisco RV110W, WiFi N VPN Firewall 802.11b/g/n, 2,4Ghz, 2x1.8dBi, 4xLAN, 5xVPN

-32%
 
 

Cisco SPA112

Cisco SPA112

1 546,-

1 381,- s DPH

1 141,- bez DPH

porovnat

VoIP, analogový telefonní adaptér, 2x FXS, 1x LAN, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, konfigurace přes webové rozhraní

 
 

Cisco SF 300-24 / SRW224G4-K9

Cisco SF 300-24 / SRW224G4-K9

5 923,-

4 709,- s DPH

3 892,- bez DPH

porovnat

switch, managovatelný, 24x RJ45 10/100Mbps, 2x RJ45 10/100/1000Mbps, 2x Combo SFP/RJ45 1Gbps, desktop, IEEE802.3, 802.3u, 802.1d, 802.1w, 802.1s, 802.3ad, 802.1Q, 802.1X, 802.1p, QoS, VLAN, IGMP, HOL, DoS, TCP/IP, auto MDI/MDIX, kovový design

-20%
 
 

Cisco SPA301-G2

Cisco SPA301-G2

1 359,-

1 198,- s DPH

990,- bez DPH

porovnat

Cisco SPA301 SIP VoIP Phone/telefon, 1 linky, 1xLAN

 
 

Cisco SPA122

Cisco SPA122

1 924,-

1 647,- s DPH

1 361,- bez DPH

porovnat

VoIP brána, 2x FXS, 1x LAN, 1x WAN, DHCP, DNS, TCP, QoS, konfigurace přes webové rozhraní

 
 

Cisco SPA502G SIP VoIP Phone/telefon, 1 linka, 1xLAN, PoE a PC Port, displej

Cisco SPA502G SIP VoIP Phone/telefon, 1 linka, 1xLAN, PoE a PC Port, displej

2 420,-

2 220,- s DPH

1 835,- bez DPH

porovnat

Technické detaily; Model IP; Vlastnosti telefonu; Hlasitý telefon Ano; Umístění telefoního číselníku base; Call management; Schopnost konferenčního hovoru Ano; Čekající hovor Ano; Zpětné volání Ano; Rychlé vytáčení Ano; Přesměrování Ano; On-hook dialin......

Splátky bez navýšení
 
 

Cisco SG200-08 / SLM2008T

Cisco SG200-08 / SLM2008T

3 133,-

1 963,- s DPH

1 622,- bez DPH

porovnat

Cisco SG200-08 / SLM2008T Gigabit Smart Switch, 8xGLAN 10/100/1000

-37%
 
 

Cisco SG 200-18 / SLM2016T

Cisco SG 200-18 / SLM2016T

4 890,-

4 660,- s DPH

3 851,- bez DPH

porovnat

Cisco SG 200-18 / SLM2016T Gigabit Smart Switch, 16xGLAN 10/100/1000 + 2xGLAN miniGBIC, web management

 
 

Cisco SG110-16-EU

Cisco SG110-16-EU

3 753,-

2 603,- s DPH

2 151,- bez DPH

porovnat

Cisco SG110-16-EU Switch 16xGLAN,unmanaged

-31%
 
 

Cisco SG110D-08HP

Cisco SG110D-08HP

3 660,-

2 845,- s DPH

2 351,- bez DPH

porovnat

Cisco SG110D-08HP 8-Port PoE Gigabit Desktop Switch

-22%
 
 

Cisco SF300-24PP

Cisco SF300-24PP

11 620,-

10 565,- s DPH

8 731,- bez DPH

porovnat

Cisco SF300-24PP, 24x10/100 PoE+,2xGig+2xSFP Switch,PoE+ 180W/24port

 
 

Cisco MGBT1 Gigabit 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver, 550m

Cisco MGBT1 Gigabit 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver, 550m

3 007,-

2 290,- s DPH

1 893,- bez DPH

porovnat

Podporuje připojení rychlostí 1000 Mb/s. Media: Multimode fiber; Application: 1000BASE-SX; Distance: Up to 550 m; Wavelength: 850 nm; Typ vlákna MMF; konektor LC

-24%
 
 

Cisco SG200-50, SLM2048T

Cisco SG200-50, SLM2048T

13 788,-

11 086,- s DPH

9 162,- bez DPH

porovnat

Cisco SG200-50, SLM2048T Gigabit Smart Switch, 50xGLAN 10/100/1000, 2xSFP/GLAN

-20%
 
 

Cisco PA100 Napájecí zdroj (adaptér) pro VoIP Producty 5V/2A

Cisco PA100 Napájecí zdroj (adaptér) pro VoIP Producty 5V/2A

296,-

273,- s DPH

226,- bez DPH

porovnat

napájecí adaptér k telefonům Linksys, výstupní napětí DC 5V/2A

 
 

Cisco MGBLH1 Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver, 1300 nm

Cisco MGBLH1 Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver, 1300 nm

4 890,-

4 709,- s DPH

3 892,- bez DPH

porovnat

Rozměry (š x h x v) 85 x 134 x 56 mm; Vlnová délka 1310 nm; Max Range 40 km; Connector LC; Media Type SMF

 
 

Cisco SG300-52 SRW2048-K9

Cisco SG300-52 SRW2048-K9

20 677,-

17 728,- s DPH

14 651,- bez DPH

porovnat

Cisco SG300-52 SRW2048-K9, Gigabit Switch s WebView, 50xGLAN, 2xSFP/GLAN, VLAN, SNMP, QoS, IPv6 Support

 
 

Cisco SG200-26 / SLM2024T

Cisco SG200-26 / SLM2024T

7 345,-

5 471,- s DPH

4 521,- bez DPH

porovnat

Cisco SG200-26 / SLM2024T Gigabit Smart Switch, 24xGLAN 10/100/1000 + 2xGLAN miniGBIC, web management

-26%
 
 

Cisco SPA504G

Cisco SPA504G

2 990,-

2 547,- s DPH

2 105,- bez DPH

porovnat

IP telefon, 2x RJ45 Ethernet Port 10/100 Mbps, SIP, SIP ver. 2 a SPCP, 4 SIP účet, LCD displej, napájecí adaptér není součástí, konfigurace přes webové rozhraní, podpora PoE, 4 programovatelná tlačítka

Splátky bez navýšení
 
 

Cisco SG200-50P, SLM2048PT

Cisco SG200-50P, SLM2048PT

21 056,-

15 623,- s DPH

12 912,- bez DPH

porovnat

Cisco SG200-50P, SLM2048PT Gigabit Smart Switch, 50xGLAN 10/100/1000, 2xSFP/GLAN, 24xPoE

-26%
 
 

Cisco SF110D-08-EU

Cisco SF110D-08-EU

800,-

729,- s DPH

602,- bez DPH

porovnat

Cisco SF110D-08-EU,8xLAN desktop switch

 
 

Cisco SG110-24

Cisco SG110-24

3 390,- s DPH

2 802,- bez DPH

porovnat

Cisco SG110-24 switch,22xGLAN,2xGLAN/SFP combo,bez managementu

 
 
277031,268218,134697,130452,130693,115762,108732,72932,130188,81715,253829,249571,244194,130691,130450,130702,146365,130699,147005,147140,146369,200044,280663,148236,130701,130700,
 

37

položek

 
 
 
dalších 26 ...

Cisco

Cisco
 
 
  • Home Credit
  • RP*
    - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks
    - bodová hodnota produktu v promoakci;
    sestava
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 





 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER6

Splatky bez navyseni
Black Friday