Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Severní Moravu, Brno a okolí. Více informací.
Otevřeli jsme pro vás nové pobočky v Hranicích a České Lípě. Více informací. 

Cisco MGBT1 Gigabit 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver, 550m

 
Cisco MGBT1 Gigabit 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver, 550m
 
 
-19%
 
 
 
 
 
 
 
Podporuje připojení rychlostí 1000 Mb/s. Media: Multimode fiber; Application: 1000BASE-SX; Distance: Up to 550 m; Wavelength: 850 nm; Typ vlákna MMF; konektor LC
Objednací kód1045849
Part No.

MGBSX1

Záruka spotřebitel/ostatní 24 měsíců / 24 měsíců
Základní cena + RP 2 420 Kč + 2 
ověřit dostupnost
3 601,- Kč 
Cena nyní: 2 930,- Kč 

2 421 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
Splátková kalkulačka již od 5 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
  •  
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

Podporuje připojení rychlostí 1000 Mb/s.

Media: Multimode fiber
Application: 1000BASE-SX
Distance: Up to 550 m
Wavelength: 850 nm
Typ vlákna MMF
konektor                  LC


 

Stránky o produktu:

www.cisco.com


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 
  • Home Credit
  • Body/ks
    - bodová hodnota produktu v promoakci;
    sestava
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 





 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER7

Mikulasske slevy
PPL sobota