Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 

Cisco MGBLH1 Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver, 1300 nm

 
Cisco MGBLH1 Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver, 1300 nm
 
 
Zona nula
 
 
Splátková kalkulačka již od 8 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
Rozměry (š x h x v) 85 x 134 x 56 mm; Vlnová délka 1310 nm; Max Range 40 km; Connector LC; Media Type SMF
Objednací kód1045848
Part No.

MGBLH1

Záruka spotřebitel/ostatní 24 měsíců / 24 měsíců
Základní cena + RP 3 890 Kč + 2 
ověřit dostupnost
4 890,- Kč 
Cena nyní: 4 709,- Kč 

3 892 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

Rozměry (š x h x v) 85 x 134 x 56 mm
Vlnová délka 1310 nm
Max Range              40 km
Connector                LC
Media Type SMF


 

Stránky o produktu:

www.cisco.com


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 
  • Home Credit
  • Body/ks
    - bodová hodnota produktu v promoakci;
    sestava
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 





 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER4

54.80.93.19

Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Kross 1000
Kross 1000