Candy ROW41494DWMCT-S

Objednací kód: 112223 Part No.: ROW41494DWMCT-S Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 6 měsíců
 
Candy ROW41494DWMCT-S
 

 Poslední kusy 

 
 
 
 
 
 
 
 
Volně stojící předem plněná pračka se sušičkou • kapacita praní 14 kg / sušení 9 kg • energetická třída F • 1 351 ot./min • český panel • parní funkce • Wi-Fi, komunikace s mobilem • technologie Quick & Clean.
Ověřit dostupnost

na prodejnách

17 990 Kč

14 868 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Doporučený

649 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

76 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

549 Kč  
 
 
 
 

Související produkt

349 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

230 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

132 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

294 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

221 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Popis

 
 
 

Popis produktu:

Volně stojící pračka se sušičkou Candy ROW41494DWMCT-S

pračka se sušičkou • kapacita praní 14 kg / sušení 9 kg • energetická třída F • 1 351 ot./min • český panel • parní funkce • Wi-Fi, komunikace s mobilem • technologie Quick & Clean – smísení vody a detergentu • aplikace Snap&Wash – vyfoť prádlo a aplikace pozná množství a barvu • buben Shiatsu – šetrná péče o tkaniny s masážními body • funkce Antioverflow – ochrana proti úniku vody a přepěnění • bílá barva s chromovanou hranou dvířek • V × Š × H: 85 × 60 × 67 cm

Předem plněná pračka se sušičkou Candy ROW41494DWMCT-S s hloubkou 67 cm je nejen úsporná, ale také rychlá. Dokáže vyprat až 14 kg prádla, usušit až 9 kg. Na výběr je ze 7 pečujících programů, které dokážou vyprat a usušit prádlo do jedné hodiny. S inovativním motorem Speed-Drive v kombinaci se systémem Quick&Clean umí vyprat a usušit vaše prádlo za 39 minut, bez ztráty výkonu a kvality. Spotřebič pohání invertorový motor Speed Drive s velmi tichým chodem, který i při těch nejvyšších otáčkách dosahuje hlučnosti 80 dB. Navíc oproti běžnému motoru je jeho efektivita sušení a praní až o 50 % větší, tím je dosažení perfektních výsledků zaručeno i v případě výběru jedním z rychlých cyklů. Spotřebič můžete ovládat pomocí Wi-Fi a chytrého telefonu s aplikací hOn i když jste zrovna mimo domov.

Nabízí také řadu praktických funkcí, jako jsou odložený start až o 24 hodin, Předpírka, Extra máchání, Snadné žehlení, Parní funkce, Rychlý, 3 nastavení míry znečištění prádla, nastavení sušení (senzorové nebo časované), nastavení teploty praní, nastavení otáček odstřeďování. Mezi další výhody pračky se sušičkou patří funkce Snap&Wash - stačí pomocí chytrého telefonu vyfotit prádlo, aplikace hOn pozná barvu a množství prádla a podle toho nastaví ideální program. Spotřebič disponuje ochranou proti úniku vody Antioverflow, ochranou proti přepěnění a bezpečnostním zámkem dveří s možností zablokování tlačítek. Ovládání je velmi snadné a intuitivní díky horizontálnímu dotykovému displeji na hraně dvířek a otočnému kolečku.

Klíčové vlastnosti:

Vypere 14 kg prádla, usuší až 9 kg prádla
Efektivní invertorový motor Speed Drive
Možnost vzdáleně ovládat pračku přes aplikaci hOn
Aplikace Snap&Wash vám pomůže s výběrem správného nastavení
7 rychlých programů do 1 hodiny
Technologie Quick&Clean – smísení vody a detergentu pro efektivní praní
Parní funkce Easy Iron usnadňující žehlení

Invertorový motor Speed Drive
Invertorový motor Speed Drive je inovativní a odolný motor. Dokáže zvýšit výkon praní a sušení až o 50 % oproti běžným motorům. Dosáhnete perfektních výsledků i v případě volby jednoho z rychlých programů, motor Speed Drive snižuje spotřebu energie i vibrace. I při nejvyšších otáčkách jeho hlučnost dosahuje 80 dB. Pračku se sušičkou proto můžete používat v jakékoliv domácnosti, a to včetně panelových bytů.

7 rychlých programů
Spotřebič disponuje nabídkou 7 speciálních pečujících programů, které zvládnou rychle a efektivně vyprat a usušit prádlo do 1 hodiny. Můžete si vybrat z programů jako jsou: Rychlý speciální 39 min, Snadné žehlení plus – Parní program 39 min, Rychlé smíšené a barevné 20° 59 min, Rychlá perfektní bavlna 59 min, Rychlý 14, 30, 44 min.

Připojení pomocí Wi-Fi a Bluetooth
Pračku se sušičkou lze snadno spárovat pomocí Wi-Fi a Bluetooth připojení. Spotřebič můžete ovládat přes aplikaci hOn se širokou škálou dodatečných informací a funkcí. Aplikace také umožní sledovat efektivitu a spotřebu, případně vám nabídne řešení jak praní více optimalizovat. Navíc získáte dalších více jak 60 cyklů, které byly navrženy pro každý typ tkaniny. Spotřebič je plně kompatibilní s hlasovými asistenty Alexa Amazon a Google v angličtině

Jedinečná technologie Quick&Clean
Technologie Quick&Clean smíchá prací prostředek s vodou do vysoce koncentrovaného roztoku. Tento roztok následně nanáší vysokotlakým proudem na prádlo, kde dochází k lepšímu proniknutí pracího prostředku do vláken tkanin, a tím následně k lepšímu odstranění nečistot i v případě nízké teploty praní.

Komfort při praní a sušení
S ergonomickým designem je plnicí otvor umístěn výše, než je obvyklé a zároveň je otvor širší. Již se nebudete muset tolik ohýbat a manipulace s prádlem pro vás bude snadnější a pohodlnější. Šířka dvířek je 35 cm a úhel pro otevírání dvířek až 180°.

Funkce Snap&Wash
Díky revoluční funkci Snap&Wash stačí špinavé prádlo jednoduše vyfotit a aplikace následně sama pozná jeho množství i barvu a vybere nejvhodnější cyklus, případné další nastavení optimálního programu.

Výjimečný buben Shiatsu
Pračka se sušičkou disponuje bubnem Shiatsu s masážními body, které jsou umístěny po celém povrchu bubnu pro šetrnější péči o látky.

Ovládací panel
V horní části spotřebiče se nachází přehledný digitální displej s možností nastavení do češtiny. Nastavit si dle aktuálních požadavků můžete jeden z mnoha účinných programů, výši otáček i další speciální programy a funkce. Na hraně dvířek se nachází ergonomické ovládání v podobě horizontálního dotykového displeje.

Bezpečnost provozu
Spotřebič zajišťuje maximální bezpečnost během provozu díky bezpečnostnímu zámku dveří, ochraně proti úniku vody Antioverflow a proti přepěnění.

Parní funkce Easy Iron
Pračka se sušičkou navíc disponuje funkcí Easy Iron, se kterým se bude prádlo lépe žehlit a zbaví se nechtěných záhybů. Ošetřením párou odstraníte z vláken nežádoucí zápachy a zároveň je osvěžíte a regenerujete. Na výběr je ze tří úrovní: Bavlna, Syntetika, Jemné.

Technické parametry
Konstrukce
Typ volně stojící
Provedení pračky pračka se sušičkou
Provedení sušičky kondenzační
Konstrukce pračky / sušičky plněná zepředu
Hloubka pračky / sušičky 67 cm
Hloubka s přesahem 72 cm
Šířka pračky / sušičky 60 cm
Výška pračky / sušičky 85 cm
Otevírání dveří levé
Praní/sušení
Kapacita prádla pro praní 14 kg
Kapacita prádla pro sušení 9 kg
Index účinnosti praní 1.031
Třída hlučnosti C
Odstřeďování
Max. počet otáček za minutu 1351 ot./min.
Třída účinnosti odstřeďování B
Hlučnost při odstřeďování 80 dB
Spotřeba
Vážená spotřeba energie za 100 cyklů 56 kWh
Vážená spotřeba vody pro praní a sušení 99 l
Vážená spotřeba energie praní a sušení pro 100 cyklů 586 kWh
Vážená spotřeba vody za cyklus 56 l
Energetická třída 2021 F
Programy
Doba trvání EKO programu 4:00 hod.
Počet programů 17
Program pro alergiky Ne
Funkce
Odložený start Ano
Regulace spotřeby vody množstevní automatika
Ukazatel zbytkového času Ano
Volba otáček na odstředění nastavení otáček
Parní pračka Ano
Systém automatického dávkování Ne
Displej ano
Český panel Ano
Ochrana proti úniku vody Ano
AquaStop Ne
Další parametry
Záruka 24 měsíců
Rozšířená záruka Candy 11 let záruka na invertorový motor
Smart funkce Ano
SMART diagnostika Ano
Rozšířená záruka značky Ano
Vhodné pro kuchyně IKEA METOD Ne
Úzká Ne
Přívodní a odpadní hadice v balení Ano
Značka kvality dTest Ne
Značky Candy


Parametry

Funkce

Dětská pojistka: 
Dětská pojistka zamezuje nechtěnému otevření dvířek při zapnutém přístroji, a deaktivuje všechny ovládací prvky.
ano
Odložený start: 
Díky této funkci můžete odložit začátek cyklu (např. praní, mytí, pečení...), u některých přístrojů až o 23 hodin.
ano
Displej: 
ano, ano

Fyzické charakteristiky

Barva: 
bílá
Hmotnost [kg]: 
75
Výška [mm]: 
850
Šířka [mm]: 
600
Hloubka [mm]: 
670

Napájení a spotřeba

Energetická třída: 
Třída energetické účinnosti udává, jak náročný je spotřebič na množství spotřebovávané elektrické energie při svém provozu. Měří se za stanovenou normou předepsaných podmínek a na základě výsledků testů je pak měřený spotřebič zařazen do příslušné třídy energetické účinnosti.
F
Třída odstřeďovacího výkonu: 
Určuje účinnost odstřeďování, které je zařazeno do kategorií A až G, přičemž písmeno A určije nejvyšší účinnost odstředění. Čím lepší účinnost odtředění, tím sušší prádlo máme po vyprání.
B
Třída pracího výkonu: 
Třída pracího výkonu určuje účinnost praní, která je rozdělena do kategorií pomocí písmem A až G, přičemž A označuje nejlepší účinnost praní.
A
Hlučnost při odstřeďovaní [dB]: 
80
Spotřeba vody [litrů]: 
Udává roční spotřebu vody. Udávaná hodnota je pro určitý počet cyklů. Spotřeba vody se může lišit podle zvoleného programu a četnosti užívání přístroje. Pro pračky je počet cyklů roven 220. U myček je toto číslo rovno 280.
56
Spotřeba el.energie [kWh]: 
586

Programy

Program do skříně: 
Program k sušení slabých tkanin, které se nežehlí, např. košil se snadnou údržbou, stolního prádla, dětského oblečení, ponožek, dámského prádla s kosticemi nebo dráty.
ano
Program na vlnu: 
Šetrný program k praní a sušení oblečení z vlněných tkanin.
ano
Program pro snadné žehlení: 
Pračka nebo sušička používá speciální pohyby bubnu a šetrnější odstředění či sušení, díky tomu bude Vaše prádlo méně pomačkané a snadněji se bude žehlit.
ano

Základní parametry

Způsob plnění: 
přední
Počet programů: 
17
Displej: 
ano, ano
Invertorový motor: 
Invertorový motor, který svým elektromagnetickým způsobem fungování zaručuje nehlučný provoz, dlouho životnost a nízkou spotřebu.
ano
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Barbora (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

Opravy spotřební elektroniky Candy zajišťuje přímo výrobce, více na:

V případě problémů s řešením servisu nás kontaktujte na mailu [email protected]

 
 
 
 
 
 0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­
    Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?