Bosch HBA5577S0

 
Bosch HBA5577S0
 
 
-34%
 
 
Splátková kalkulačka již od 21 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
BOSCH HBA5577S0 Vestavná trouba, 71 litrů, 7 programů, Gril, samočisticí systém katalytických desek, Vaření ve vodní lázni a dopékání, Ventilátor rozvádí teplo rovnoměrně po celém prostoru, Osvětlení, Časovač a hodiny na displeji
Objednací kód9781280
Part No.

HBA5577S0

Záruka spotřebitel/ostatní 24 měsíců / 24 měsíců
Základní cena + RP 10 348 Kč + 57 
ověřit dostupnost
­ 18 990,- Kč 
Cena nyní: 12 590,- Kč 

10 405 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

Klíčové vlastnosti Bosch HBA5577S0
3D horký vzduch PLUS
Teleskopický výsuv ClipRail
EcoClean Direct – čištění bez námahy
Unikátní funkce AutoPilot
Teplotní sonda
Bohaté příslušenství

S Bosch HBA5577S0 bude vše perfektně upečené
Upéct koláč, který má zlatavou kůrku a zároveň dokonale propečené těsto, je kolikrát těžký úkol i pro zkušené kuchaře. Trouba Bosch HBA5577S0 však disponuje unikátní funkcí 3D horkého vzduchu PLUS. Díky této funkci horký vzduch rovnoměrně proudí po celém prostoru trouby a veškeré vaše moučníky a pečínky budou perfektně propečené ze všech stran.

Komfortní manipulace
Vyndávání horkého plechu nebo formy může být často velmi nebezpečné. Nejenom, že se může poškodit struktura pokrmu, ale hrozí i nepříjemné popáleniny na rukách. Trouba Bosch HBA5577S0 je vybavená teleskopickým systémem s funkcí STOP, díky které vysunete plechy bez nebezpečí převrhnutí. Teleskopický výsuv ClipRail navíc můžete umístit do jakékoliv úrovně trouby.

Snadná údržba i čištění
Vnitřek každé trouby by se měl udržovat co nejvíce čistý, aby se nepoškodil připečenými mastnotami. Speciální povrch pečícího prostoru trouby Bosch HBA5577S0 absorbuje a redukuje mastnotu i zbytky jídla. Navíc se tento povrch při každém zahřátí sám regeneruje. Pokud se v troubě vyskytne větší množství nečistot, aktivujte čisticí program EcoClean Direct, který se o vše postará.

Bosch HBA5577S0 – záruka nejlepších výsledků
Pokud připravujete opravdu velkého krocana nebo pokrm, který zkoušíte vůbec poprvé a nejste si jisti, jak dlouho a na kolik stupňů jej péct, pomůže vám funkce AutoPilot. Podle druhu jídla vybere jeden z přednastavených programů, zadáte hmotnost a můžete jít v klidu prostřít stůl. Trouba sama nastaví druh ohřevu, teplotu a dobu pečení. Během pečení nemusíte pokrm podlévat ani otáčet.

Řekněte ne vysušenému masu
Šťavnatá pečínka je vždycky lepší než maso suché jako polní cesta. Ale jak poznat, že už je ten správný čas na vytažení masa z trouby? Teplotní sonda PerfectRoast vám pomůže upéct každý pokrm podle vašich představ a aktuální chuti. Dokáže totiž změřit teplotu uprostřed pečené potraviny s dokonalou přesností. To vám zajistí vždy perfektní a šťavnaté výsledky.

Funkce trouby
Rychlý ohřev Rychlé předehřátí trouby
Stupeň pizza Příprava pizzy a pokrmů, které potřebují hodně tepla zespodu
Dolní ohřev Vaření ve vodní lázni a dopékání
Konvenční ohřev Pracuje horní a spodní topné těleso, k pečení moučných jídel a masa na jedné úrovni
Mírný horký vzduch Energeticky úsporný ohřev pro šetrnou přípravu masa, ryb a pečiva
3D horký vzduch Ventilátor rozvádí teplo rovnoměrně po celém prostoru
Gril Ke grilování steaků, klobás nebo zapékání toustů

Důležité informace
Energetická třída A
Objem 71 l
Rozměry 59,5 × 59,4 × 54,8 cm (v × š × h)
Rozměry pro vestavbu 60 × 56 × 55 cm (v × š × h)

Další informace
Funkce rychlého zahřátí trouby
Otočný ovladač
Ukazatel teploty – když spotřebič hřeje, svítí na displeji symbol teploměru
Chladicí ventilátor se během provozu zapíná a vypíná podle potřeby
Pojistka dvířek – při otevření se provoz trouby zastaví
Dětská pojistka – zabrání nechtěné změně nastavení programu
Osvětlení během pečicího programu
3 stupně grilování
Nastavitelná teplota v pečicím prostoru 50–275 °C
Časovač a hodiny na displeji
Možnost volby času ukončení
Teplotní sonda – měří teplotu a automaticky troubu vypne po dosažení navoleného stupně
Barva – nerez

Příslušenství
1× smaltovaný plech
1× kombinovaný rošt
1× univerzální pánev


 

Fotogalerie Bosch HBA5577S0

Poznámka výrobce:

Více než 125 let je jméno „Bosch“ spojeno s inovativními technologiemi a průkopnickými vynálezy, které tvořily historii. Společnost Bosch má zastoupení po celém světě a působí v širokém spektru oblastí.
Svou přítomnost na českém území datuje společnost Robert Bosch od konce 19. století, kdy obchodovala také s firmou Laurin & Klement. První oficiální pobočka Bosch byla založena roku 1920 v Praze a po nucené 44leté přestávce se po roce 1989 vrátila. Od prosince roku 1991 je opět činná.

Bosch Group je vedoucím mezinárodním dodavatelem technologií a služeb. Společnost celosvětově zaměstnává na 375 000 lidí (k 31. 12. 2015). Tržby firmy za rok 2015 dosáhly hodnoty 70,6 miliard eur. Činnost Bosch Group se dělí do čtyř obchodních oblastí: Mobility Solutions, Průmyslová technika, Spotřební zboží a Energetika a technika budov. Bosch Group zahrnuje společnost Robert Bosch GmbH a více než 440 dceřiných a regionálních firem ve více než 60 zemích světa. Po započtení prodejních a servisních partnerů je společnost Bosch zastoupena ve zhruba 150 zemích. Základem pro budoucí růst firmy je její inovační síla. Bosch zaměstnává 55 800 pracovníků v oblasti výzkumu a vývoje ve 115 lokalitách po celém světě. Strategickým cílem Bosch Group je přinášet inovace pro propojený život. Bosch zlepšuje kvalitu života na celém světě díky výrobkům a službám, které jsou inovativní a budí nadšení. Stručně řečeno, Bosch vytváří technologie, které jsou „Stvořené pro život“.
Společnost byla v roce 1886 založena Robertem Boschem (1861-1942) ve Stuttgartu jako „dílna pro jemnou mechaniku a elektrotechniku“. Obchodně-právní struktura společnosti Robert Bosch GmbH zajišťuje podnikatelskou samostatnost Bosch Group. To umožňuje společnosti dlouhodobě plánovat a investovat do důležitých podnikatelských záměrů pro zabezpečení budoucnosti. 92 % majetkových podílů Robert Bosch GmbH patří veřejně prospěšné společnosti Robert Bosch Stiftung GmbH / Nadaci Roberta Bosche. Většinová hlasovací práva má však společnost Robert Bosch Industrietreuhand KG, která má zároveň také právo vykonávat funkci společníků. Ostatní podíly a hlasovací práva má rodina Boschových a Robert Bosch GmbH


Parametry a specifikace:

Napájení a spotřeba

Energetická třída: 
A
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 
 

Související dokumenty

 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Xiaomi slevy
Slevove kupony
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše