Bezdrátový USB adaptér QUICK 2,0A (10W) max.

Objednací kód: 9970050 Part No.: V0121 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců
 
Bezdrátový USB adaptér QUICK 2,0A (10W) max.
 

 Poslední kusy 

 
ISIC/VIP/EGOCARD - cena D
 
 
 
 
 
 
 
Bezdrátový USB adaptér QUICK 2,0A (10W) max.
Ověřit dostupnost

na prodejnách

599 Kč

495 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Popis

 
 
 

Popis produktu:

Nabíjecí USB adaptér pro smartphony a další zařízení, které podporují bezdrátové nabíjení. Maximální vybavenost bezpečnostními a ochrannými elektronickými prvky.

Žádná obyčejná podložka, ale bezdrátová nabíječka
Jestliže kancelář je vaším druhým domovem a mobilní telefon nepostradatelnou součástí každého dne, pořiďte si k němu i dostatek nabíječek. Ideálně jednu na doma, jednu do auta a poslední na pracovní stůl. Ušetříte si tak zbytečné nervy z vybité baterie, se kterou se u moderních výkonných mobilů potýkáme téměř denně. USB nabíjecí adaptér EMOS V0121 je tou pravou volbou zejména pro jeho úžasně pohodlný způsob nabíjení. Od teď už se nemusíte plazit pod stolem a ve spleti dalších drátů hledat koncovku od nabíječky. Stačí svůj telefon položit na nabíjecí podložku a víc už neřešíte.

Bude si rozumět s vaším mobilem?
Nutnou podmínkou k bezdrátovému nabíjení je, aby váš mobilní telefon podporoval technologii Qi. Většina nejnovějších smartphonů už je takto vybavená automaticky (jejich kompletní seznam najdete tady), starším modelům musíme trochu pomoct. U telefonů se snadno snímatelným zadním krytem váš problém vyřeší Qi samolepka nalepená přímo na baterii. V opačném případě pomůže speciální kryt, díky kterému se V0121 promění na ideální nabíječku i pro iPhone.

Pro mobily i tablety
Využíváte ke své práci kromě mobilního telefonu také tablet? I s ním si bude V0121 rozumět (opět za předpokladu, že váš tablet podporuje bezdrátové nabíjení)… Neztrácejte už víc čas hledáním té správné nabíječky. Vyberte pro svůj nový USB adaptér EMOS strategické místo na stole, kde vám nebude překážet, a zároveň na něj pohodlně dosáhnete, a nechte ho permanentně připojený do sítě. Jakmile na vás baterie v mobilu nebo tabletu výstražně zabliká, jednoduše zařízení položíte na to správné místo, a než se prokoušete novou dávkou přijatých e-mailů, budete mít nabito.

USB koncovka
K této nabíječce na mobil je zezadu napevno přidělaný 1m kabel zakončený USB konektorem. Vzhledem k tomu máte více možností, jak V0121 oživit. Nejrychlejšího nabíjení docílíte, když ji zapojíte do USB adaptéru do sítě (není součástí balení), který strčíte přímo do zásuvky. Nabízí se ale i možnost připojit ji do USB portu notebooku, což je jednoduché a elegantní řešení, které navíc vyřeší váš problém s nedostatkem zásuvek poblíž stolu. Z nepřetržitého přísunu elektřiny, když se rozhodnete nabíječku pokaždé nevypojovat, nemusíte mít vůbec strach. Je maximálně chráněná proti přetížení, přepětí i zkratu.

Polohovatelný stojánek
Potřebujete mít neustálý přehled o každém zavibrování a zablikání vašeho mobilního telefonu? Abyste ho nemuseli pokaždé brát do ruky, a tím ho neustále odpojovat a zase připojovat k nabíjení, udělejte si z nabíječky zároveň šikovný stojánek. Vyklopením zadního dílu a zvednutím nabíjecí podložky o 80° dostanete zařízení snadno do polohy, ze které ho budete moci pohodlně používat i v průběhu nabíjení.

Stylový doplněk domů i do kanceláře
Svým zaobleným bílým tělem (o rozměrech 125 × 125 × 9 mm) dodá šmrnc každé pracovně, obýváku i ložnici. Zejména při ukládání ke spánku oceníte, že se potmě a rozespalí nemusíte strefovat koncem nabíječky do miniaturní dírky na mobilu.


 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Michal (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­
    Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?