Beurer IL 60

Objednací kód: 130204 Part No.: BEU-IL60 Záruka spotřebitel/ostatní: 36 měsíců / 12 měsíců
 
 
 
 
Beurer IL 60 je extra velká infračervená lampa s řadou funkcí, které ji činí ideálním zařízením pro léčbu nachlazení a svalového napětí. S plynule nastavitelným deštníkem, časovačem s automatickým vypnutím a krytem ze sklokeramiky SCHOTT NEXTREMA.
Ověřit dostupnost

na prodejnách

2 690 Kč

2 223 Kč bez DPH

 
 

Varianty produktu

v prodeji další 4 variant
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Rozbalené zboží (varianty)

2 049 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Popis

 
 
 

Popis produktu:

Beurer IL 60 infračervená lampa je špičkovým zařízením pro terapeutické ozařování při nachlazení a svalovém napětí. S řadou pokročilých funkcí a inovativním designem poskytuje maximální účinnost a pohodlí pro uživatele.

S extra velkým ozařovacím polem o rozměrech cca 30 x 40 cm a výkonem 300 wattů je tato lampa ideální pro cílenou léčbu širokého spektra obtíží. Infračervená lampa je vybavena plynule nastavitelným deštníkem a gumovými rukojeťmi pro pohodlné nastavení sklonu.
To umožňuje uživateli individuálně přizpůsobit ozařování podle konkrétních potřeb.

Zvláštní pozornost byla věnována krytu ze sklokeramiky SCHOTT NEXTREMA®, vyrobenému v Německu. Tento kryt zajišťuje zvláštně náročné aplikace, a díky němu je lampa IL 60 odolná a efektivní i při intenzivnějším využití.

Pro bezpečnost uživatele je lampa vybavena ochranou proti přehřátí s aktivní ventilací a UV-Blockerem. Displej umožňuje individuální nastavení času ošetření v rozmezí 1-15 minut a spolu s časovačem s automatickým vypnutím po uplynutí nastavené doby zajišťuje precizní řízení procesu léčby.

Součástí balení jsou též ochranné brýle, které chrání oči před intenzivním světlem. Díky výměnné žárovce můžete lampa IL 60 poskytovat terapeutické ozařování dlouhou dobu.
S dlouhým dvoumetrovým kabelem a možností nezávislé výměny žárovky představuje tato infračervená lampa ideální řešení pro domácí péči o zdraví a pohodu.

Vlastnosti produktu BEU-IL60
hloubka: 19,5 cm
hmotnost: 1,3 g
typ produktu: infračervená lampa
příkon: 300 W
šířka: 22,5 cm
výška: 28,8 cm
Výrobce: Beurer
Barva: bílá


 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Nikola (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­
    Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?