Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací.
Nově jsme otevřeli prodejnu ve Žďáru nad Sázavou. Více informací. 
 

Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Martin Poloch
mpoloch@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

BenQ W1080ST+ (9H.J9J77.17E)

 
 
BenQ W1080ST+ (9H.J9J77.17E)
 
 
Zona nula
-17%
3Doid  
 
Splátková kalkulačka již od 36 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
projektor, DLP, 1080p 1920x1080, max. WUXGA 1920x1200, 2200 ANSI Lum, 10000:1, obraz 40-300", lampa 240W až 6000 hod, D-Sub, RS232, 2x HDMI, S-Video, USB, repro 1x 10W, dálkové ovládání, hmotnost 2,85kg
 
Objednací kód7701165
Part No.

9H.J9J77.17E

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Projektor BenQ W1080ST+ (9H.J9J77.17E)

Maximální bezdrátová Full HD zábava na malém prostoru

S projektorem W1080ST+ může neuvěřitelná 1080p Full HD domácí zábava začít pouhým klepnutím! Tento projektor do obývacího pokoje, vybavený novou generací bezdrátové konektivity, boční projekcí a technologií pro projekci na krátkou projekční vzdálenost, nabízí flexibilitu při instalaci a umístění, abyste mohli změnit váš oblíbený multimediální obsah na 100” filmovou zábavu ze vzdálenosti pouhého 1,5 metru; vaše obytné prostory tak můžete proměnit na zábavní centrum pro hraní her na konzole, sledování filmů a videí bez obav z nedostatku prostoru nebo problémů s kabely či rekonstrukcí.

Sada Wireless Full HD Kit nové generace

Navržen pro větší volnost a méně problémů

Díky nové generaci sady BenQ Wireless Full HD Kit vás W1080ST+ zbaví problémů se zapojováním kabelů, umístěním, stejně jako dalšími náklady na rekonstrukci. Tato výkonná sada, dostupná jako volitelné příslušenství, umožňuje projektoru W1080ST+ bezdrátově streamovat nekomprimovaný fantastický 1080p Full HD obsah – včetně podpory 3D. Takže můžete vypnout, relaxovat a užívat si své oblíbené filmy a hry!

Absolutní pohodlí | Jednorázové nastavení

Pro jednorázové nastavení této sady je potřeba pouze několik kroků a pak budete mít k dispozici bezkonkurenční pohodlí připojení plug&play. Jakmile je vše správně připojeno, vysílač a přijímač se po svém prvním zapnutí automaticky spárují s W1080ST+ – a kdykoli poté zůstanou aktivní pro opětovné spojení s projektorem. Abyste nemuseli řešit problémy s kabely, můžete na pravou stranu W1080ST+ snadno namontovat nastavitelný box přijímače a elektronicky jej nabíjet z projektoru; nebudete tak muset používat další napájecí zásuvku. Jednodušeji to už nejde.

Jedinečná přenosová technologie | Plynulé streamování napříč místností

W1080ST+ nabízí bezdrátové pokrytí až do vzdálenosti 30 metrů (100 stop) v linii pohledu a obsahuje čtyři vestavěné antény pro zajištění nejlepší kvality streamování prostřednictvím dvířek skříňky a z jedné místnosti do další. Tento domácí projektor rovněž poskytuje výkon bez zpoždění ideální pro přehrávání rychlých akcí a her s detekcí pohybu. Nastal čas připravit se na vysoce kvalitní audiovizuální zábavu a nejplynulejší herní zážitky v obývacím pokoji nebo v soukromí vaší ložnice.

*Přenosová vzdálenost závisí na provozním prostředí. Uvedená vzdálenost je založená na měření v linii pohledu. Stavby z oceli, dřeva, betonu nebo cihel mohou přenosovou vzdálenost snižovat.

Nulové rušení | Výkonné potlačení rušení DFS

Díky mechanismu Dynamic Frequency Selection (DFS) pro automatické přepínání mezi kanály při výskytu rušení signálu získáte neuvěřitelně stabilní kvalitu streamování HD obsahu.

Pohlcující zvukový výkon 10 W

Vestavěný 10W zvučný komorový reproduktor je odborně naladěn pro zvýšení kvality přehrávání zvuku v W1080ST+ s hlubšími basovými tóny – produkuje skutečně pohlcující zvukový výkon, aniž byste museli řešit problémy s kabeláží stereo reproduktoru. Navíc jsou k dispozici čtyři přednastavené zvukové režimy a jedno nastavení ekvalizéru je dostupné i pro vás, abyste nastavili vámi vybranou hudbu na nejoptimálnější zvukové zážitky.

Flexibilita instalace projektoru

Boční projekce s vodorovnou korekcí lichoběžníkového zkreslení

Funkce vodorovné korekce lichoběžníkového zkreslení (ze strany na stranu) je užitečná v případě, že máte problémy s úklidem stolu v obývacím pokoji nebo hledáním ideálního umístění W1080ST+.Díky možnosti korekce lichoběžníkového efektu, který nastává při umístění projektoru mimo střed, zajišťuje tato funkce flexibilitu potřebnou pro proměnu nepoužívaných rohů nebo prostoru, jako například stolku, na perfektní místo pro W1080ST+.

Projekce na velmi krátkou projekční vzdálenost se zábavou na 100” ploše ze vzdálenosti 1,5 metru

W1080ST+, používající globálně nejlepší technologii BenQ pro projekci na krátkou vzdálenost, nabízí domácí zábavu na velké 100” projekční ploše ze vzdálenosti pouhého 1,5 metru – což eliminuje prostorová omezení, rušivé stíny a oslnění projekčním světlem při vyšší flexibilitě instalace! Díky prostoru navíc můžete dokonce vytvořit místo pro hraní videoher citlivých na pohyb s přáteli či rodinou!

Flexibilní zoom pro větší volnost při instalaci

Zapomeňte na změny vybavení vaší domácnosti kvůli umístění projektoru! W1080ST+ je navržen pro uvolnění vašeho životního prostoru prostřednictvím 1,2x flexibilního zoomu, který podporuje instalaci projektoru bez rekonstrukce s flexibilním rozsahem projekčních vzdáleností.

Působivý obrazový výkon Full HD 1080p

W1080ST+ rozmazluje zrak věrnou kvalitou obrazu přinášeného prostřednictvím 1080p Full HD optimalizovaného optického systému BenQ, který je tvořen projekčním objektivem složeným z pouze skleněných prvků. Proto si můžete vychutnávat váš oblíbený multimediální obsah ve vysokém rozlišení s nejlepší čistotou a ostrostí – od Blu-ray DVD po videohry a HD vysílání.

RGBRGB barevné kolečko s šestinásobnou rychlostí

Šestisegmentové barevné kolečko (RGBRGB) s šestinásobnou rychlostí je přizpůsobeno pro produkci neuvěřitelně reálné hloubky a rozsahu barev – a technologie BrilliantColor™ dále zesiluje každou barvu pro skutečně pohlcující realistický barevný výkon. Můžete si tak užívat show s ryzí a živou nádherou.

Nezávislá správa barev

Exkluzivní nástroj BenQ pro správu barev zajišťuje 100% nekompromisní přizpůsobení barev s volností a flexibilitou pro nezávislé jemné doladění úrovní odstínu a sytosti každého z šesti tónů barevného kolečka.

ISFccc® certifikace pro profesionální kalibraci projekce

Dosažení profesionálních výsledků je díky vysoce renomované kalibrační službě ISFccc® nadace Imaging Science Foundation velmi snadné. V kalibrační nabídce ISF projektoru W1080ST+ mohou technici ISF uživatelsky zkalibrovat kvalitu obrazu projektoru s optimalizovanými barevnými výkony pro vaše domácí prostředí, společně s dvěma speciálními režimy – ISF Den a Noc – přinášejícími skutečné potěšení pro oči po celý den.

Vynikající kontrastní výkon díky technologii DarkChip3™

W1080ST+ je vybaven pokročilou technologií Texas Instrument DarkChip3 DLP®, která zajišťuje projekci s vyšším jasem a hlubšími úrovněmi černé vyplněním oblasti, kde se digitální mikrozrcátko spojuje se svým závěsem, pro produkci plynulého obrazu téměř filmové kvality.

Zážitek z 3D kina v pohodlí domova

W1080ST+ podporuje několik forem 3D s úžasnou kvalitou 1080p Full HD, včetně HDMI 1.4a 3D, Blu-ray, 3D vysílání, videoher a NVIDIA 3DTV PC konektivity – bez přeslechů. Můžete tak snadno maximalizovat kvalitu vaší 3D zábavy.

Vysoký přirozený ANSI kontrastní poměr

Přirozený kontrast, známý také jako ANSI kontrast, je faktorem ovlivňujícím vnímání kvality obrazu. Jak je demonstrováno na níže uvedených vzorech, ANSI (American National Standards Institute) měří a porovnává jas černých a bílých segmentů, což nabízí přesnější reprezentaci kontrastního výkonu projektoru než FOFO (Full On/Full Off - plně zapnuto/plně vypnuto), které měří a porovnává jas plně černých a plně bílých ploch. Protože ve skutečnosti není většina promítaného obrazu striktně 100% černá a bílá, ale představuje mix černých a bílých segmentů. Díky vysokému ANSI kontrastnímu poměru 500 : 1 je W1080ST+ předurčen pro zobrazení i těch nejjemnějších detailů nejhlubší a nejskutečnější černou.

Vysoká citlivost pro hraní her v rychlém tempu

Díky krátké době odezvy a nízké míře zpoždění představuje W1080ST+ ideální prostředek pro hraní videoher pro vás i vaše blízké. Extrémně plynulá projekce znamená, že si můžete užívat nerušené pohlcující zážitky z rychlých her, ať už závodíte v pruzích s PS4 nebo se kymácíte při zápasu v boxu s vaším X-Box Kinect.

Snadné a jednoduché ovládání

Ještě chytřejší design intuitivního uživatelského rozhraní W1080ST+ je vyroben naprosto jednoduše pro ovládání pomocí zcela nového samovysvětlujícího designu uživatelského rozhraní, který každý snadno pochopí.

Navíc je k dispozici pokročilá funkce Auto Source Detection, která nyní detekuje vstupní zdroj s polovinou původní rychlosti a dokonce zvýrazňuje detekovaný zdroj zelenou barvou pro signalizaci „spustit“ u tohoto zdroje.

Průvodce nastavením pochopitelný i pro začátečníky

Při úplně prvním nastavení W1080ST+ jednoduše postupujte krok za krokem podle vizuálních pokynů poskytovaných prostřednictvím přátelského uživatelského rozhraní průvodce nastavením. Proces nastavení bude hotov dříve, než si to uvědomíte.

Mobilní zábava s připojením Plug&Play a technologií High-Definition Link (MHL)

Díky podpoře MHL konektivity umožňuje W1080ST+bezchybné kabelové nebo bezdrátové streamování digitálního obsahu z jakéhokoli chytrého zařízení vybaveného technologií MHL prostřednictvím MHL kabelu nebo MHL hardwarového klíče (dongle) třetí strany, jako je například hardwarový klíč Roku. To nejen rozšiřuje mobilní zábavu na velkou plochu pomocí jednoduchého připojení plug&play, ale rovněž usnadňuje sdílení zábavy s rodinou a přáteli. Kromě toho můžete procházet webové stránky, sledovat videa a hrát hry, aniž byste museli zapínat váš počítač. Navíc můžete přistupovat k funkcím pro přehrávání ve vašem mobilním zařízení pomocí dálkového ovladače W1080ST+!


 

Fotogalerie BenQ W1080ST+ (9H.J9J77.17E)

Parametry a specifikace:

Funkce

3D zobrazení: 
ano

Fyzické charakteristiky

Barva: 
stříbrná
Výška [mm]: 
104
Šířka [mm]: 
312
Hloubka [mm]: 
244
Hmotnost [kg]: 
2,85

Lampa

Životnost lampy [h]: 
3500
Životnost lampy eco. režim [h]: 
5000
Max. velikost uhlopříčky [palců]: 
300
Technologie: 
DLP
Kontrast: 
10000:1
Světelný výkon [lumen]: 
2200
Výkon lampy [W]: 
240

Napájení a spotřeba

Spotřeba v pohotovost. režimu [W]: 
0,5
Příkon [W]: 
353

Reproduktory

Integrované reproduktory: 
ano
Konfigurace reproduktorů: 
1.0
Výkon reproduktorů [W]: 
10

Rozhraní

MHL: 
ano
mini USB port: 
ano
Počet portů USB 2.0: 
1
VGA vstup: 
ano
Počet VGA vstupů: 
1
HDMI vstup: 
ano
Počet HDMI vstupů: 
2
Audio vstup: 
ano
Audio výstup: 
ano
Sériový port: 
ano
Kompozitní vstup: 
ano
Komponentní vstup: 
ano

Video

Poměr stran: 
16:9
Rozlišení [px]: 
FullHD (1920 x 1080)
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

Máte problém se zakoupeným výrobkem v záruční lhůtě? S reklamací se můžete obrátit přímo na autorizovaný servis. Vyřízení reklamace může být o několik dnů rychlejší, protože se zboží nemusí přepravovat mezi servisem a obchodem, jste v přímém kontaktu s reklamačním technikem a váš problém můžete konzultovat přímo s kompetentní osobou.

V žádném případě se nezříkáme odpovědnosti reklamovat zboží, pouze nabízíme možnost rychlejšího vyřízení.

Informace o autorizovaném servisu

 • Servis: asupport s.r.o.
 • WWW: https://www.asupport.cz
 • E-mail: praha@asupport.cz
 • Tel.: +420 272 188 300
 • Adresa: asupport s.r.o.
 • Ulice: Poděbradská 61
 • Město: Praha 9
 • PSČ: 19800
 • Způsob uplatnění: ONLINE požadavek (svoz výrobcem) na uvedeném WWW, nebo tel. nebo osobně na všech pobočkách: http://www.asupport.cz/kontakt.php
 •  
   
   
   
   
   
  • Home Credit
  • Body/ks
   - bodová hodnota produktu v promoakci;
   sestava
   - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
   - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
   
   
   
   
   

   
   


  Košík

  0 položek za
  0
   
   

   

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  WWWSERVER7

  54.144.16.135

  Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací. Souhlasím
  Black Friday
  Uroky zpet