BenQ PW02 PontWrite Interactive Kit k MX8xx/MW8xx

Objednací kód: 7702682 Part No.: 5J.J9A26.12E Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 12 měsíců
 
BenQ PW02 PontWrite Interactive Kit k MX8xx/MW8xx
 
 
ISIC/VIP/EGOCARD - cena D
 
 
 
 
 
 
 
Interaktivní kit k projektorům BenQ MX8xx/MW8xx
Ověřit dostupnost

na prodejnách

7 684 Kč

6 350 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis

 
 
 

BenQ PW02 PontWrite
Interactive Kit k MX819ST, MW820ST, MX822ST

 • Interaktivní na jakémkoli povrchu
 • Duální projekční plocha s mnohonásobnými dotykovými schopnostmi
 • Podpora několika per/prstů
 • Snadné připojení USB kabelem
 • Snadné nastavení s rychlou kalibrací
 • Extrémně rychlá doba odezvy 0,016 sekund pro plynulé psaní

PointWrite dokáže aktivně zapojit vaše studenty do výuky. Pomocí technologie tohoto pera můžou studenti psát a kreslit do projekční plochy. Přímo se nabízí pro zábavné křížovky a kvízy na prověření vědomostí, ale i pro zakreslení probíraného učiva. Stačí krátká kalibrace a jste připraveni na užívání bez rušení. Přenášení obrazu je takřka okamžité a bude vypadat naprosto přirozeně a plynule.

Podpořte aktivní výuku prostřednictvím interaktivity PointWrite a spolupráce v učebně

Udržení zájmu studentů a jejich zapojení do výuky je v koncepci chytrých učeben BenQ tím nejdůležitějším. Za účelem vytvoření ideální platformy pro interaktivitu a spolupráci v učebně přináší technologie BenQ PointWrite interaktivní inovační a dotyková řešení s novou úrovní jednoduchosti a snadnosti ovládání, čímž v dosud nevídané míře podporuje tzv. převrácenou výuku (flipped learning) a zapojení studentů do výuky. Učitelé mohou nyní proměnit jakýkoli prostor na interaktivní bílou tabuli a zapojit několik studentů do současné spolupráce pomocí per PointWrite™ nebo jednoduše pomocí prstů.

Nejnovější interaktivní technologie BenQ PointWrite

Interaktivní technologie BenQ PointWrite promění jakýkoli povrch na interaktivní bílou tabuli využitím inovační infračervené technologie pro detekci světla vysílače vysílaného z pera PointWrite nebo dotykového modulu PointWrite, což umožňuje kameře detekovat pohyby prstů nebo objektů. To umožňuje učitelům pozvat studenty k tabuli a požádat je o vytvoření poznámek, zodpovězení otázek nebo spolupráci na digitálních kresbách, což podněcuje kreativitu, představivost a přináší spoustu zábavy. Snadné nastavení, škálovatelnost a flexibilita používání představují společně nákladově efektivní a dostupnou volbu pro každou učebnu.

Duální projekční plocha s mnohonásobnými dotykovými schopnostmi

Funkce BenQ Dual Screen umožňuje realizovat zajímavý způsob psaní spojením dvou interaktivních projektorů PointWrite pro projekci na dvě jednolitě spojené projekční plochy. Tím vznikne super velký prostor pro obraz na velké ploše, např. pro studium sluneční soustavy, virtuální exkurze kolem světa nebo jednoduše obrovské plátno pro společnou tvorbu.

Vícenásobné dotykové schopnosti, podporující dotykové rozhraní Windows 8, jsou umožněny díky aplikaci QWrite, která umožňuje učitelům zapojit studenty do spolupráce a tvořit společně myšlenky pomocí jedné velké plochy. Pomocí projekce na dvě plochy můžete rovněž provádět několik úloh, například pro video, psaní nebo poznámkování, na jedné velké ploše současně.

Snadná instalace a rychlé nastavení

Technologie PointWrite™ je snadno nastavitelná a použitelná díky rychlé 1sekundové automatické kalibraci, snadné instalaci a montáži.


Produktové video


Více informací

Stránky o produktu:http://www.benq.cz/product/projector/pw02/

 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Martin (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

Máte problém se zakoupeným výrobkem v záruční lhůtě? S reklamací se můžete obrátit přímo na autorizovaný servis. Vyřízení reklamace může být o několik dnů rychlejší, protože se zboží nemusí přepravovat mezi servisem a obchodem, jste v přímém kontaktu s reklamačním technikem a váš problém můžete konzultovat přímo s kompetentní osobou.

V žádném případě se nezříkáme odpovědnosti reklamovat zboží, pouze nabízíme možnost rychlejšího vyřízení.

Informace o autorizovaném servisu

 • Servis: asupport s.r.o.
 • WWW: https://www.asupport.cz
 • E-mail: [email protected]
 • Tel.: +420 272 188 300
 • Adresa: asupport s.r.o.
 • Ulice: Poděbradská 61
 • Město: Praha 9
 • PSČ: 19800
 • Způsob uplatnění: ONLINE požadavek (svoz výrobcem) na uvedeném WWW, nebo tel. nebo osobně na všech pobočkách: http://www.asupport.cz/kontakt.php
 •  
   
   
   
   
     0

  Nákupní košík

   
   
   
   
   
  ­

   
  Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

   Přihlaste se

    
   ­
   Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?