Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 
 

Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Martin Poloch
mpoloch@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

BenQ MX882UST

 
BenQ MX882UST
 
 
 
 
Splátková kalkulačka již od 67 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
projektor, UST, DLP, XGA 1024x768, max. UXGA 1600x1200, 3300 ANSI Lum, 10000:1, obraz 72 - 120", lampa 240W až 6000 hod., 2x D-Sub, 2X HDMI, S-Video, kompozitní, RS232, USB, LAN, repro 2x 10W, dálkové ovládání, podpora 3D projekce
 
Objednací kód7704158
Part No.

9H.JDM77.13E

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

BenQ MX882UST


Nová kapitola ve vzdělávání

Interaktivní XGA projektor s velmi krátkou projekční vzdáleností BenQ MX882UST nabízí bezkonkurenční flexibilitu a kvalitu obrazu. Díky škálovatelné modernizaci na interaktivní projekci usnadňuje MX882UST učitelům vylepšování procesu výuky více, než kdykoli předtím.


HLAVNÍ PŘEDNOSTI

 • Jas 3 300 ANSI lumenů
 • TR0.29 Extrémně krátká projekční vzdálenost
 • Škálovatelný pro bezdrátové použití a interaktivitu
 • Revoluční prachotěsná jednotka
 • Ovládání napájení přes HDMI/VGA

SNADNÝ, ZÁBAVNÝ A INTERAKTIVNÍ

Učebna je místo, kam by se měly děti těšit. S tímto vědomím umožňují projektory BenQ pro vzdělávací účely dětem určovat cestu a učit se prostřednictvím procesu výuky.


Vysoký jas a skvělá kvalita obrazu


Vysoký jas

Díky vysokému jasu 3 300 ANSI lumenů může tento projektor promítat jasnější a ostřejší obraz a text, a to i ve velkých učebnách s určitým okolním světlem.


Sblížení učitelů a studentů

Rozšířením řady projektorů pro vzdělávací účely tak, aby zahrnovaly obsáhlý výběr velmi krátkých projekčních rozsahů - až 12cm pro 78" projekční plochu - usnadňuje společnost BenQ nepřerušovanou výuku zblízka.


Žádná prostorová omezení

Umístěte projektory s velmi krátkou projekční vzdáleností až 8 cm před projekční plochu, aby se mohli učitelé volně pohybovat před tabulí a neblokovali při tom projekci, a aby bylo minimalizováno rušení výuky.


Bezkonkurenční čitelnost s revoluční technologií optického objektivu

Další generace optických objektivů BenQ pracuje s barevnou technologií DLP čipu pro poskytování přesné čitelnosti, ostře definovaného kontrastního poměru a ostrého rozlišení.


Vylepšení uniformity obrazu

Optická architektura Total Inner Reflection (TIR) koriguje nerovnoměrný jas, běžný vedlejší produkt projekce na krátkou vzdálenost, čímž výrazně vylepšuje kvalitu obrazu BenQ MX882UST .


Výhody interaktivity PointWrite™

Pomocí interaktivních projektorů BenQ PointWrite™ a softwaru QWrite mohou studenti v učebnách převzít iniciativu v dosud nevídané míře. Prostřednictvím nové úrovně jednoduchosti, snadnosti a ovládání digitálních interaktivních řešeních podporuje společnost BenQ tzv. převrácenou výuku (flipped learning) a skutečné zapojení studentů do výuky.


Psaní na plochém povrchu

PointWrite™ funguje na plochém povrchu - dokonce i na stole - a umožňuje několik studentům snadno sdílet a psát na stejné projekční ploše.


Snadná instalace

Při prvním sestavení PointWrite™ a jeho připojení připraví automatická kalibrace vaši interaktivní výukovou relaci a projektor bude po zapojení vždy připraven.


Vícedotykové kreslení na více obrazovek

Projektory PointWrite™ podporují současné psaní až čtyř lidí a spolupráci až dvou projektorů při psaní poznámek v režimu bílé tabule QWrite pro zvýšení produktivity.


Podpora gest Windows

Zvětšujte a zmenšujte pomocí intuitivních gest během prohlížení webových stránek, obrázků nebo map Google. Vícedotykové příkazy a gesta fungují rovněž ve Windows 10 a připravovaných aplikacích.


Sdílejte a učte se pomocí bezdrátové prezentace a ovládání

Projektory BenQ pro vzdělávací účely obsahují množství funkcí užitečných při prezentacích, včetně kompaktního zařízení umožňujícího uživatelům streamovat dokumenty, obrázky a videa ze smartphonu nebo počítače na velkou obrazovku.


Připojte se požadovaným způsobem - bez kabelů

Připojte počítač, notebook nebo mobilní zařízení v učebně k projektoru pro přehrávání videa s vysokým rozlišením prostřednictvím Wi-Fi a eliminujte změť kabelů použitím bezdrátového modulu.


Efektivní instalace

Snadná instalace pomocí nastavení držáku na stěnu BenQ

Držák na stěnu BenQ obsahuje instalační tabulku a pravítko pro usnadnění nalezení perfektního vyrovnání projekční plochy a polohy obrazu, a 3směrný nastavovací knoflík umožňující stejně snadnou změnu tvarů projekční plochy, než napočítáte do tří.


Perfektně vyrovnaný obraz

Korekce obrazu v rozích

Tam, kde montážní umístění a úhel znemožňují perfektní umístění rohů obrazu do rámečku, funkce korekce zkreslení v rozích (Corner Fit) usnadňuje život nezávislým nastavením jednotl


Korekce přizpůsobení povrchu

Funkce přizpůsobení povrchu (Surface Fit), obsažená ve vybraných projektorech BenQ pro vzdělávací účely, podporuje projekci na nestandardní povrchy, jako například vyduté nebo vypuklé kontury, což rozšiřuje možnosti projekce.


Tlačítko rychlé volby na dálkovém ovladači

Stiskněte tlačítko rychlé volby „Quick Install“ (Rychlá instalace) na dálkovém ovladači pro instalaci projektoru. Je to skvělá funkce pro úsporu času manažerů provádějících počáteční instalaci projektoru.


Snadná údržba

Správa projektorů prostřednictvím LAN

Ovládání prostřednictvím LAN pomáhá IT manažerům účinně a efektivně provádět každodenní údržbu a opravy projektorů – nabízí plný přístup pomocí sítě LAN a ovládání každého projektoru.


Centralizované vysílání

Funkce zobrazení prostřednictvím LAN umožňuje vysílat synchronizovaný obsah na max. 255 projektorů současně ze stanice v IT a představuje tak perfektní řešení pro sdílené programování a společné pokyny.


Systém úsporného cyklu BenQ a režim SmartEco™

Pro vyvážení potřeby technologií pro učebny a rostoucích nákladů na elektrickou energii navázala společnost BenQ spolupráci s předními vzdělávacími institucemi za účelem vytvoření systému úsporného cyklu (Eco Cycle System) a režimu SmartEco™.

Během používání projektoru detekuje režim SmartEco™ vstupní obsah pro určení jasu vyžadovaného pro optimální barevný a kontrastní výkon, což šetří až 70 % výkonu lampy, přičemž je poskytován obraz nejlepší kvality bez kompromisů.Na druhou stranu systém úsporného cyklu (Eco Cycle System) efektivně eliminuje plýtvání energií, snižuje dobu čekání na zapnutí před a po hodině, a dokonce minimalizuje údržbu projektor.


DLP® projektory BenQ

Perfektní dlouhodobá kvalita obrazu projektorů díky technologii DLP

Digital Light Processing (DLP), oceněná v roce 2015 cenou Academy Award of Merit (soška Oscar®), je přední projekční technologie používaná v 90 % digitálních kin na světě a 100 % kin IMAX. Protože DLP s více než 50% podílem dominuje světovému trhu projektorů, je dnes společnost BenQ nejlépe se prodávající značkou DLP projektorů nabízející bezkonkurenční světovou kvalitu.

Dlouhodobá kvalita

Neuvěřitelně odolná mikro zrcátka čipu DLP a design téměř neprodyšně uzavřené DLP jednotky přispívají k tomu, že DLP projektory BenQ odolávají zkoušce času beze ztráty kvality obrazu. Díky eliminaci hromadění prachu a poškození teplem svítí projektory BenQ rok za rokem a po pouhé výměně lampy vypadají stejně dobře, jako nové.


Obraz ostrý jako břitva

DLP projektory BenQ, vysoce ceněné za vysoký kontrast nejlepší ve své kategorii, rovněž produkují nejvýrazněji definovanou ostrost pro křišťálově čisté detaily a čitelný text maximalizací poměru plnění jednotlivých pixelů a využitím exkluzivní technologie BenQ SmartEco™.


 

Fotogalerie BenQ MX882UST

Parametry a specifikace:

Funkce

3D zobrazení: 
ano

Fyzické charakteristiky

Barva: 
bílá
Výška [mm]: 
152
Šířka [mm]: 
385
Hloubka [mm]: 
429
Hmotnost [kg]: 
6,2

Lampa

Max. velikost uhlopříčky [palců]: 
120
Technologie: 
DLP
Kontrast: 
10000:1
Světelný výkon [lumen]: 
3300
Výkon lampy [W]: 
240

Napájení a spotřeba

Spotřeba v pohotovost. režimu [W]: 
0,5
Příkon [W]: 
410

Reproduktory

Integrované reproduktory: 
ano
Konfigurace reproduktorů: 
2.0
Výkon reproduktorů [W]: 
20

Rozhraní

MHL: 
ano
Počet portů USB 2.0: 
2
VGA vstup: 
ano
VGA výstup: 
ano
Počet VGA vstupů: 
2
HDMI vstup: 
ano
Počet HDMI vstupů: 
2
LAN: 
ano
Audio vstup: 
ano
Audio výstup: 
ano
Sériový port: 
ano
S-video: 
ano
Kompozitní vstup: 
ano

Video

Poměr stran: 
4:3
Rozlišení [px]: 
XGA (1024 x 768)
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

Máte problém se zakoupeným výrobkem v záruční lhůtě? S reklamací se můžete obrátit přímo na autorizovaný servis. Vyřízení reklamace může být o několik dnů rychlejší, protože se zboží nemusí přepravovat mezi servisem a obchodem, jste v přímém kontaktu s reklamačním technikem a váš problém můžete konzultovat přímo s kompetentní osobou.

V žádném případě se nezříkáme odpovědnosti reklamovat zboží, pouze nabízíme možnost rychlejšího vyřízení.

Informace o autorizovaném servisu

 • Servis: asupport s.r.o.
 • WWW: https://www.asupport.cz
 • E-mail: praha@asupport.cz
 • Tel.: +420 272 188 300
 • Adresa: asupport s.r.o.
 • Ulice: Poděbradská 61
 • Město: Praha 9
 • PSČ: 19800
 • Způsob uplatnění: ONLINE požadavek (svoz výrobcem) na uvedeném WWW, nebo tel. nebo osobně na všech pobočkách: http://www.asupport.cz/kontakt.php
 •  
   
   
   
   
   
  • Home Credit
  • Body/ks
   - bodová hodnota produktu v promoakci;
   sestava
   - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
   - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
   
   
   
   
   

   
   


  Košík

  0 položek za
  0
   
   

   

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  WWWSERVER6

  54.81.68.240

  Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací. Souhlasím
  Uroky zpet
  Uroky zpet