Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a okolí, a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací.  
 

Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Martin Poloch
mpoloch@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

BenQ MX852UST+

 
 
 
 
projektor, UST, DLP, XGA 1024x768, max. UXGA 1600x1200, 3000 ANSI Lum, 10000:1, obraz 68 - 300", lampa 230W až 7000 hod., 2x D-Sub, 2X HDMI, S-Video, kompozitní, RS232, USB, LAN, repro 2x 10W, dálkové ovládání, podpora 3D projekce
 
Objednací kód7704157
Part No.

9H.J8M77.25E

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
Splátková kalkulačka již od 70 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 •  
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

BenQ MX852UST+


Více zapojení, více zábavy při výuce

MX852UST+, kompletní interaktivní řešení pro učebny, nabízí vynikající konektivitu s designem pro extrémně krátké projekční vzdálenosti, dva vstupy HDMI a volitelnou interaktivitu PointWrite™. Extrémně vysoký kontrastní poměr 10 000 : 1, jas 3 000 ANSI lumenů a životnost lampy jsou vylepšeny technologií SmartEco™ pro dlouhodobě stálý, spolehlivý a jasný obraz. Kromě toho zajišťuje design se svislým posuvem objektivu větší flexibilitu při instalaci.

HLAVNÍ PŘEDNOSTI
 • Projekce na velmi krátkou projekční vzdálenost
 • Efektivní instalace pomocí systému montáže na stěnu a svislého posunu objektivu
 • Kompatibilita s interaktivní sadou PointWrite
 • Geometrická korekce
 • Technologie SmartEco technology pro úsporu energie

Interaktivní výuka s nejlepší technologií BenQ

Podpořte aktivní výuku prostřednictvím interaktivity PointWrite a spolupráce celé třídy

Udržení zájmu studentů a jejich aktivní zapojení je hlavním myšlenkou koncepce BenQ Smart Classroom - snadná integrace MX852UST+ s nejnovější technologií PointWrite™ je skvělým způsobem, jak umožnit přispívat více studentům najednou. Společnost BenQ přináší interaktivní inovační a dotyková řešení s novou úrovní jednoduchosti a snadnosti ovládání, čímž v dosud nevídané míře podporuje tzv. převrácenou výuku (flipped learning) a zapojení studentů do výuky. Učitelé mohou nyní proměnit jakýkoli prostor na interaktivní bílou tabuli a zapojit až 4 studenty do současné spolupráce pomocí per PointWrite™ nebo pouze pomocí prstů.


Vlastnosti technologie PointWrite:

 • Interaktivita na jakémkoli povrchu
 • Duální plocha s mnohonásobnými dotykovými schopnostmi
 • Podpora až 4 per/prstů
 • Snadné nastavení s pouze 1sekundovou automatickou kalibrací*
 • Extrémně rychlá doba odezvy 0,016 sekund pro plynulé psaní

*Rychlost kalibrace se může lišit v závislosti na počítačovém systému.

**Tato funkce je k dispozici u volitelné sady optional PointWrite Kit.


Dvojitá plocha s vícenásobnými dotykovými schopnostmi

Funkce BenQ Dual Screen umožňuje učitelům realizovat zajímavý způsob výuky s využitím spojení dvou interaktivních projektorů PointWrite pro projekci na dvě jednolitě spojené projekční plochy. Tím vznikne super velký prostor pro studium sluneční soustavy, virtuální exkurze kolem světa nebo jednoduše obrovské plátno pro společnou tvorbu.


Efektivní instalace díky důmyslnému designu produktů BenQ

Efektivní instalace pomocí systému BenQ Wall Mount Alignment

Společnost BenQ věnovala designu tohoto držáku na stěnu, navrženého pro bezproblémovou instalaci projektoru, značnou pozornost. Tento uživatelsky přívětivý držák na stěnu pro projektory s extrémně krátkou projekční vzdáleností je vybaven instalační tabulkou a měřicím pravítkem pro snazší nalezení nejvhodnější polohy projektoru, projekční plochy a obrazu ve vaší posluchárně.


Funkce Lens Shift pro korekci drobných chyb ve výpočtu

Funkce posunu objektivu Lens Shift nabízí zvýšenou flexibilitu pro řešení drobných nepřesností ve výpočtu během instalace projektoru. Stačí pouhé nastavení přepínače pro posun promítaného obrazu o 4 % nahoru nebo dolů. Díky této užitečné funkci si již nikdy nebudete muset dělat starosti s projektorem mírně posunutým z ideální polohy!


Energeticky úsporný, ekologicky šetrný

Větší úspora energie díky technologii BenQ SmartEco™

Prostřednictvím nižších provozních nákladů (TCO) a optimalizované projekce využívající dynamické úspory energie, jasu bez kompromisů, skvělé kvality obrazu a optimalizované životnosti lampy zdokonalila technologie SmartEco možnosti DLP projektorů. Díky této inovaci mohou školy a společnosti ušetřit až 70 % spotřeby energie lampy a snížit náklady na údržbu prostřednictvím funkcí pro dynamickou úsporu energie, přičemž každá prezentace poskytuje extrémně intenzivní divácké zážitky.


Režim SmartEco: Chytřejší správa energie

Prostřednictvím detekce obsahu na vstupu za účelem zjištění množství jasu potřebného pro optimální kvalitu barev a kontrastu dokáže režim SmartEco Mode snížit výkon lampy, přičemž je stále zobrazen obraz nejvyšší kvality. Žádné kompromisy!

*SmartEco Mode, the dynamic power saving mode,can save at least 70% power based on the projection content level.


Režim Eco Blank

Režim Eco Blank, který snižuje spotřebu energie až o 70 %, lze použít pro zatemnění projekční plochy během doby, kdy se projektor nepoužívá, aby se eliminovalo rušení v posluchárně a pozornost studentů se opět obrátila na učitele.

Režim plného výkonu

100% výkon lampy

Pozornost věnovaná projekční ploše

Režim Eco Blank

30% výkon lampy (minimálně)

Pozornost věnovaná učiteli


Režim No Source Detected

Režim No Source Detected, který lze nastavit na přepnutí projektoru po 3 minutách nečinnosti do režimu Eco Blank nebo do režimu automatického vypnutí v případě, že není během 30 minut detekován žádný zdroj signálu, pomáhá chránit projektor před provozem s plným světelným výkonem.

Zdroj detekován

100% výkon lampy

Zdroj není detekován

30% výkon lampy


Režim LampSave: Ušetřete víc

Menší počet výměn lampy a prací údržby znamená celkové nižší provozní náklady. Režim LampSave dosahuje tohoto efektu dynamickou změnou výkonu lampy podle úrovně obsahu a výrazně tak prodlužuje životnost lampy - až o 50 % ve srovnání s normálním režimem.


Výhody krátké projekční vzdálenosti

Žádné prostorové omezení

U projektoru s extrémně krátkou projekční vzdáleností nepotřebujete pro vytvoření velkého obrazu velkou místnost nebo množství volného místa pod stropem! Učitelé mohou povolit uzdu své fantazii a proměnit každý kout na dokonalé místo pro potřeby vzdělávání.


Žádné rušivé stíny

Projektor s extrémně krátkou projekční vzdáleností lze umístit do blízkosti projekční plochy před třídu a v dostatečné vzdálenosti od studentů, což významně snižuje výskyt rušivých stínů. Učitelé se mohou koncentrovat na výuku, aniž by se museli obávat přerušování hodiny.


Žádné oslňující světlo

Projektor s extrémně krátkou projekční vzdáleností eliminuje přímý dopad světla projektoru do očí. Intenzita paprsku projektoru může být potenciálně škodlivá. Proto je nejlepší se těmto paprskům vyhýbat.


Podpora Blu-ray Full HD 3D

BenQ MX852UST+ disponuje nejnovější technologií DLP® pro podporu 3D funkcionality, což umožňuje školám zprostředkovat svým studentům pohlcující zážitky z výuky s jednoduchou přípravou 3D brýlí a 3D obsahu.


Bezproblémová údržba projektoru

Správa projektoru pomocí lokální sítě LAN

Ovládání v rámci lokální sítě LAN je navrženo tak, aby mohli správci IT provádět účinnou a efektivní každodenní údržbu a opravy projektorů - umožňuje plný přístup a ovládání všech projektorů přímo z jejich pracovišť. Projektor MX852UST+ nabízí bezproblémovou podporu síťového systému ovládání AMX Crestron LAN


Označení ecoFACTS

Označení ecoFACTS dokazuje, jak jsou produkty BenQ ekologické!

Společnost BenQ nechce jen pasivně plnit normy pro ekologické produkty, ale chce rovněž aktivně vyvíjet produkty šetrné k životnímu prostředí!

EcoFACTS prohlašuje, že BenQ vyvíjí maximální úsilí v oblastech náhrady nebezpečných látek, volby materiálu, designu obalů, energeticky úsporného designu a jiných aspektů svých produktů.


 

Fotogalerie BenQ MX852UST+

Parametry a specifikace:

Funkce

3D zobrazení: 
ano

Fyzické charakteristiky

Barva: 
bílá
Výška [mm]: 
288
Šířka [mm]: 
373
Hloubka [mm]: 
201

Lampa

Životnost lampy [h]: 
4000
Životnost lampy eco. režim [h]: 
5000
Max. velikost uhlopříčky [palců]: 
300
Technologie: 
DLP
Kontrast: 
10000:1
Světelný výkon [lumen]: 
3000
Výkon lampy [W]: 
230

Napájení a spotřeba

Spotřeba v pohotovost. režimu [W]: 
0,5
Příkon [W]: 
290

Reproduktory

Integrované reproduktory: 
ano
Konfigurace reproduktorů: 
2.0
Výkon reproduktorů [W]: 
20

Rozhraní

Počet portů USB 2.0: 
1
VGA vstup: 
ano
VGA výstup: 
ano
Počet VGA vstupů: 
1
HDMI vstup: 
ano
Počet HDMI vstupů: 
2
LAN: 
ano
Audio vstup: 
ano
Audio výstup: 
ano
Sériový port: 
ano
S-video: 
ano
Kompozitní vstup: 
ano

Video

Poměr stran: 
4:3
Rozlišení [px]: 
XGA (1024 x 768)
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

Máte problém se zakoupeným výrobkem v záruční lhůtě? S reklamací se můžete obrátit přímo na autorizovaný servis. Vyřízení reklamace může být o několik dnů rychlejší, protože se zboží nemusí přepravovat mezi servisem a obchodem, jste v přímém kontaktu s reklamačním technikem a váš problém můžete konzultovat přímo s kompetentní osobou.

V žádném případě se nezříkáme odpovědnosti reklamovat zboží, pouze nabízíme možnost rychlejšího vyřízení.

Informace o autorizovaném servisu

 • Servis: asupport s.r.o.
 • WWW: https://www.asupport.cz
 • E-mail: praha@asupport.cz
 • Tel.: +420 272 188 300
 • Adresa: asupport s.r.o.
 • Ulice: Poděbradská 61
 • Město: Praha 9
 • PSČ: 19800
 • Způsob uplatnění: ONLINE požadavek (svoz výrobcem) na uvedeném WWW, nebo tel. nebo osobně na všech pobočkách: http://www.asupport.cz/kontakt.php
 •  
   
   
   
   
   
  • Home Credit
  • Body/ks
   - bodová hodnota produktu v promoakci;
   sestava
   - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
   - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
   
   
   
   
   

  Online letak Rozbaleno zlevněno hledame partnera Prodlouzena zaruka Homecredit - elektronicky podpis
   

  Naposledy navštívené

   

   

   
      Kód Název produktu Vaše cena  

   
   
     Zákaznické centrum

  Informace a objednávky:

  585 157 488

  obchod@tsbohemia.cz

  Technická podpora:

  585 157 405

  podpora@tsbohemia.cz

  Provozní doba

  Po–So, 9.00–19.00
  Partneři:
   
   


  Košík

  0 položek za
  0
   
   

   

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  WWWSERVER5

  54.198.134.104

  Splatky bez navyseni
  Splatky bez navyseni