BenQ GW2283 21,5" (9H.LHLLA.TBE)

Objednací kód: 7770018 Part No.: 9H.LHLLA.TBE Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců
 
BenQ GW2283 21,5" (9H.LHLLA.TBE)
 
 
Energetické štitky
 
 
 
 
 
 
 
monitor LCD, 21,5", IPS, LED podsvícení, matný displej, širokoúhlý, 1920x1080, 1000:1, 250cd, 5ms, D-Sub, 2x HDMI, repro, VESA 100
Ověřit dostupnost

na prodejnách

2 590 Kč

2 141 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Doporučený

3 799 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

4 439 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

699 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

65 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

116 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

83 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis

 
 
 

Bezrámečkový 21,5" monitor BenQ GW2283, navržený pro působivou jednoduchost, kombinuje ultratenké rámečky se skrytým uspořádáním kabelů. Špičková technologie Brightness Intelligence, která doplňuje exkluzivní technologii Eye-Care™ společnosti BenQ o technologii omezení modrého světla a výkon bez blikání pro větší pohodlí při delším sledování, nabízí vynikající detaily v prostředí s okolním osvětlením. Monitor GW2283, navržený s fantastickou kombinací LED s panelem IPS, je určený k tomu, aby vám přinesl zcela nové vizuální zážitky a požitek s opravdu autentickými barvami, hlubšími černými barvami, vysokým kontrastem a ostřejšími detaily.


Umírněný, stylový a sofistikovaný design

Monitor GW2283 přichází se stylovým a sofistikovaným designem, který se chlubí vysokou mírou elegance a současně přispívá ke zvýšení celkové produktivity. Prémiový leptaný texturovaný povrch a tvarovaná základna zajišťují odolnost monitoru GW2283 vůči jemnému poškrábání a eliminují vnější hrany, což zaručuje čistý, funkční vzhled. Kromě toho představuje panel Edge-to-Edge s ultra tenkými rámečky krásný doplněk do jakéhokoli moderního interiéru. Neviditelný systém pro správu kabelů elegantně ukrývá všechny kabely do stojanu monitoru a zajišťuje čistý vzhled monitoru GW2283.

Textura

Prémiová textura odolávající jemným škrábancům, s luxusním nádechem.

Tvarovaná základna

Elegantně tvarovaný základový profil eliminuje vnější hrany a dosahuje čistého funkčního vzhledu.

Ultratenký rámeček

Model GW2283 nabízí vizuálně efektní bezokrajový panel s ultratenkými rámečky a elegantním profilem, který dokonale doplňuje jakýkoli moderní interiér.

Systém správy kabelů

Neviditelný kabelový systém úhledně ukrývá všechny kabely uvnitř stojanu monitoru, aby se dosáhlo čistého vzhledu.


Brilantní kvalita obrazu


Technologie IPS s širokým pozorovacím úhlem

Technologie IPS (In-Plane Switching) poskytuje přesnou reprodukci barev a obrazu z jakéhokoli úhlu. Rozsáhlý úhel prohlížení 178° je ideální pro práci a prohlížení na obrazovce s několika lidmi v místnosti.


8bitový barevný displej

Se schopností vykreslit současně 16,7 milionu barevných odstínů můžete očekávat skutečné barvy, plynulé přechody a dokonalou kvalitu obrazu. Exkluzivní technologie ochrany očí BenQ


Péče o váš zrak


Osvědčení TÜV Rheinland

Monitory BenQ s péčí o zrak jsou certifikovány organizací TUV Rheinland, světovým lídrem v oblasti technické a bezpečnostní certifikace, za výkon, který prospívá lidskému zraku, a to díky provozu bez blikání, se slabým modrým světlem a s funkcí Brightness Intelligence. První značka monitorů s péčí o zrak na světě, BenQ, které záleží na komfortu a potěšení ze sledování, tímto trvalým přírůstkem do produktové řady monitorů dává najevo svůj závazek vůči ochraně zraku.


Technologie Brightness Intelligence

Funkce Intelligence Brightness (Tech. B.I.) optimalizuje výkon displeje pro práci a zábavu a chrání váš zrak s vynikající kvalitou obrazu.


Dokonalá optimalizace obsahu

Technologie Intelligence Brightness (Tech. B.I.) detekuje intenzitu obsahu, aby se zabránilo nadměrné expozici jasných scén, zatímco se zlepšují tmavé oblasti, aby se udržovala jasná viditelnost.


Eliminujte namáhání zraku v jakémkoli okolním světle

Funkce Intelligence Brightness (Tech. B.I.) monitoruje okolní světlo v prostředí prohlížení a aktivně upravuje jas obrazovky pro co nejpříjemnější sledování.


Slabé modré světlo

Patentovaná technologie omezení modrého světla od společnosti BenQ odfiltrovává nebezpečné modré světlo, což efektivně snižuje únavu a podráždění očí.


Technologie bez mihotání

Exkluzivní technologie BenQ bez blikání eliminuje škodlivé blikání tradičních LCD displejů, aby se předešlo únavě a poškození zraku.


Multimediální zážitek

Díky integrovaným 2 portům HDMI, si uživatelé mohou vychutnat multimediální zábavu a snadno přepínat mezi dvěma zdroji médií bez potíží s připojováním a odpojováním od monitoru GW2283.


Parametry

Displej

Typ displeje: 
IPS
Rozlišení displeje [px]: 
Rozlišení displeje udává maximální počet pixelů, které je možno zobrazit na displeji. Vyšší rozlišení mají jemnější obraz s více detailů.
FullHD (1920 x 1080)

Fyzické charakteristiky

Barva: 
černá
Hmotnost [kg]: 
2,9
Výška [mm]: 
391,6
Šířka [mm]: 
489,2
Hloubka [mm]: 
183
Výška bez stojanu [mm]: 
296,9
Šířka bez stojanu [mm]: 
489,2
Hloubka bez stojanu [mm]: 
55,4
Velikost VESA [mm]: 
100 × 100 mm

Napájení a spotřeba

Energetická třída: 
Třída energetické účinnosti udává, jak náročný je spotřebič na množství spotřebovávané elektrické energie při svém provozu. Měří se za stanovenou normou předepsaných podmínek a na základě výsledků testů je pak měřený spotřebič zařazen do příslušné třídy energetické účinnosti.
F

Vstupy a výstupy

HDMI: 
ano
VGA: 
ano
Počet HDMI vstupů: 
2
Počet VGA vstupů: 
1

Výbava

Integrované reproduktory: 
Zařízení obsahuje ve své výbavě reproduktor/y, je tudíž schopno zvukové projekce.
ano
Montáž na zeď (VESA): 
Obecný název VESA umožnuje podporu montáže na zeď prostřednictvím držáku.
ano

Základní parametry

Úhlopříčka obrazovky [palců]: 
Označuje vzdálenost mezi levým spodním a pravým horním rohem displeje. Jeden palec je 2,54 centimetrů, např. obrazovka s úhlopříčkou 40" má 102 cm.
21,5
Typ obrazovky: 
Rovná
Povrch displeje: 
Displej může mít buď matný, antireflexní a nebo lesklý povrch. Lesklý displej zvýrazní barvy, ale trpí na odlesky okolí. Matný displej má opačné vlastnosti. Antireflexní displej má vlastnosti lesklého displeje, ale s potlačenými odlesky okolí.
matný
Frekvence obrazu [Hz]: 
Čím vyšší frekvence obrazu je, tím je lepší plynulost a ostrost zobrazení.
60
Doba odezvy [ms]: 
Je to doba, za kterou se obrazový bod rozsvíti a zase zhasne. Čím nižší hodnotu má doba odezvy, tím menší je zpoždění přenosu a tím je lepší přesnost a plynulost obrazu.
5
Poměr stran: 
16:9
Jas: 
Jas lze definovat jako údaj odpovídající svítivosti reálného obrazu, který se promítá do pixelu. Čím je hodnota vyšší, tím jasnější obraz lze nastavit.
250
Kontrast: 
Kontrast udává poměr jasu mezi zobrazenou černou a bílou barvou.
1000:1
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Martin (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

Máte problém se zakoupeným výrobkem v záruční lhůtě? S reklamací se můžete obrátit přímo na autorizovaný servis. Vyřízení reklamace může být o několik dnů rychlejší, protože se zboží nemusí přepravovat mezi servisem a obchodem, jste v přímém kontaktu s reklamačním technikem a váš problém můžete konzultovat přímo s kompetentní osobou.

V žádném případě se nezříkáme odpovědnosti reklamovat zboží, pouze nabízíme možnost rychlejšího vyřízení.

Informace o autorizovaném servisu

 • Servis: asupport s.r.o.
 • WWW: https://www.asupport.cz
 • E-mail: [email protected]
 • Tel.: +420 272 188 300
 • Adresa: asupport s.r.o.
 • Ulice: Poděbradská 61
 • Město: Praha 9
 • PSČ: 19800
 • Způsob uplatnění: ONLINE požadavek (svoz výrobcem) na uvedeném WWW, nebo tel. nebo osobně na všech pobočkách: http://www.asupport.cz/kontakt.php
 •  
   
   
   
   
     0

  Nákupní košík

   
   
   
   
   
  ­

   
  Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

   Přihlaste se

    
   ­
   Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?