Beko WTE9744N

Objednací kód: 9783885 Part No.: WTE9744N Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 6 měsíců
 
Beko WTE9744N
 • Beko WTE9744N
 • Beko WTE9744N
 • Beko WTE9744N
 • Beko WTE9744N
 
 
Energetické štitky
Splátky bez navýšení
Sleva -24 %
 
 
 
 
 
 
 
BEKO WTE9744N Předem plněná pračka, 9 Kg, 1400 ot/min, 16 programů, Dětská pojistka, Odložený start
Zobrazit na prodejnách
­ 16 990,- Kč 
Cena nyní: 12 990,- Kč 

10 736 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Příslušenství

199 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

2 699 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

1 599 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

199 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

89 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

291 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

399 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

209 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

275 Kč  
 
 
 
 
 
Prací prostředky

Příslušenství

199 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

129 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

199 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis

 
 
 

BEKO WTE9744N Předem plněná pračka

Pračka Beko WTE9744N s předním plněním v bílé barvě s LCD displejem má boční stěny tvaru S-shape, a to pro zvýšení její stability. Všechny prací programy jsou navrženy tak, aby spotřebovaly minimální množství energie a zachovaly vysokou účinnost praní. Na jeden prací cyklus můžete vyprat 9 kg což nepochybně ocení větší rodiny. Odstřeďování dosahuje maximálně 1400 otáček za minutu. Mezi 16 pracími programy si určitě vyberete vždy ten nejvhodnější pro vaše oblečení. Hlučnost během praní dosahuje 52 dB a během odstřeďování 77 dB. K dispozici máte také možnost odloženého startu 0 - 24 hod. Navíc vnitřní osvětlení bubnu této pračky vám usnadní práci při manipulaci s prádlem. Už se nemusíte obávat, že v pračce zůstane zapomenuta ponožka nebo menší kusy prádla. Buben se speciálním vzorem AquaWave se postará se o šetrné, ale důkladné vyprání, aby byly vaše oblíbené kousky čisté a stále jako nové.

16 pracích programů

Užitečný program Drum Cleaning pro snadné čištění bubnu je potrebené spustit bez prádla. Doporučuje se použití speciálního prostředku pro čištění bubnu. Opakovat čištění bubnu se doporučuje cca. každé 2 měsíce. Spotřebič s DetergentPremix prací prostředek nejprve rozmíchá ve vodě a teprve potom ho distribuuje k prádlu. Díky tomu bude vaše oblečení, které vyberete z pračky vyprané bez zbytečných zbytků pracího prostředku nebo aviváže. Auto Program oceníte zejména pokud perete často bavlnu, syntetiku nebo smíšené oblečení. Tento program zjišťuje typ a množství vloženého prádla a následně automaticky nastaví spotřebu vody a doba trvání programu.

Prací programy: Bavlna, Bavlna Eco, Syntetika, Mini / Mini14, Zmavé / Jeans, Vlna - certifikovaný Silver Woolmark / Ruční praní, Jemné, Odstřeďování + vypouštění, Máchání, Perina / Péřové oblečení, Outdoor / Sport, Košile, Odstraňování skvrn Stain Removal + možnost nastavení úrovně znečištění prádla, Hygiene +, CoolClean, autoprogram

Funkce: předpírka, extra máchání, pára, čištění bubnu, dětská pojistka, ochrana proti zmačkání s párou

Přednosti programů

 • Extra šetrný program pro vlněné oblečení: Máte oblíbený svetr a bojíte se ho dát do pračky, v tom případě určitě využijete certifikovaný program Woolmark, který se o vaše drahocenné oblečení postará s maximální pečlivostí.
 • Program Hygiene +: Tento program využijí a ocení zejména alergici a domácnosti, které perou často dětské oblečení. Je ideální i pro spodní prádlo a deky nebo plachty. Jde o antialergické a hygienické praní při vysoké teplotě s intenzivním a dlouhým pracím cyklem a dodatečným mácháním pro vysokou hygienu.
 • Péřové oblečení: Díky tomuto programu vyperete pohodlně kabáty, vesty, buddy a jinou prádlo, která obsahuje peří. Speciální pohyby při praní zajistí aby se voda dostala i do mezer mezi peřím.
 • Odstraňování skvrn
 • Odstraňování skvrn z prádla nepatří mezi zábavné aktivity. Díky StainExpert ve spojení s ProSmart invertorovým motorem se bez problémů zbavíte až 24 druhů různých skvrn. Kombinací různých teplot, kontrolovaného otáčení bubnu či optimalizace času praní a namáčení dosáhnete dokonalé výsledky při odstraňování i těch nejodolnějších skvrn.

Ochrana proti pokčeniu

Často se stává, že bielieň nestihnete vybrat ihned po jejím vyprání a následně zůstane pokrčená a zatuchlá. Funkci pro ochranu proti zmačkání je možné zvolit jako dodatečnou k pracímu cyklu. Po jejím zvolení se buben pračky otáčí až po dobu 8 hodin, pro zamezení pomačkání prádla na konci programu. Kdykoliv je možné během jejího trvání ji přerušit a prádlo vyjmout.

Rychlé a šetrné praní

Technologie AquaTech využívá během pracího cyklu namísto intenzivních pohybů bubnu sílu vody. Zařídí tak rychlejší prací cyklus, který je zároveň šetrnější k vaší prádle a to za skvělé kvality praní. Směs vody a pracího prostředku je rozstřikovaná shora bubnu, když buben není právě v pohybu. Tento moment je optimalizován pro každý jeden program. Postřikovací systém AquaTech se aktivuje zhruba mezi 25. - 60. minutou pracího cyklu, záleží na množství prádla a teploty praní. V některých programech je tento systém aktivován již na začátku cyklu ve 3.-10. minutě.

Vypere bez fleků a potřeby žehlení

Jedinečná technologie společnosti Beko SteamCure zajistí aby bylo vaše oblečení nejen čistší ale i méně zmačkané. Využívá páru, která během praní uvolní nečistoty a při odstřeďování zabrání zmačkání. Navíc jako bonus udrží spotřebič stále čistý.

Pohodlně přidejte prádlo

Oteraz si už nemusíte dělat starosti pokud zapomenete do pračky vložit ponožku, nebo jiné kousky. Možnost přidání prádla AddXtra u vybraných programů umožňuje rychle a bez zdlouhavého čekání přidat zapomenuté kusy oblečení do bubnu pračky.

Inteligentní senzory šetří energii

Pračka je pro co nejvyí úsporu vybavená intelitentní senzory OptiSense. Senzory přizpůsobují při každém praní množství vody a spotřebu energie přesně na míru podle toho co vaše prádlo potřebuje. Zaručí tak vysokou kvalitu praní a nízkou spotřebu energie.

Invertorový motor ProSmart

Díky ProSmart invertorovému motoru v pračce se přizpůsobuje otáčení bubnu vašemu oblečení. Elektromagnetický způsob fungování motoru šetří energii a zaručí nízkou hladinu hluku s dlouhodobou životností spotřebiče. Výsledek praní je tak vždy dokonalý a šetrný nejen pro vaši peněženku ale také k vašemu oblečení. Užívejte si volné chvíle, dokud se vaše pračka postará o zbytek a to tiše a účinně s 10 letou zárukou na motor.


Technická specifikace

 • Barva: bílá
 • Šířka: 60 cm
 • Výška: 84 cm
 • Hloubka: 64 cm
 • Hmotnost: 77 Kg
 • Hlučnost
 • Maximální hlučnost: 52 db
 • Hluk při odstřeďování: 74 db

Display/Grafika

 • Vestavěný displej: Ano

Funkce

 • Kapacita bubnu: 9 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min.
 • Dětská pojistka: Ano
 • Počet programů: 16
 • Odložený start: Ano
 • Doba cyklu: 254 min.
 • AquaStop funkce: Ne

Energetické údaje

 • Spotřeba vody na cyklus: 50 L
 • Celková spotřeba: 0,472 kWh
 • Roční spotř.en. při praní: 109 kWh
 • Roční spotř.vody při praní: 10999 L

Vzhled

 • Vzhled skříně: volně stojící
 • Systém ovládání: Otočné + dotykové
 • Systém vkládání: předním plněním

Parametry

Fyzické charakteristiky

Výška [mm]: 
840
Šířka [mm]: 
600
Hloubka [mm]: 
640
Hmotnost [kg]: 
77
Typ: 
volně stojící

Napájení a spotřeba

Energetická třída: 
Třída energetické účinnosti udává, jak náročný je spotřebič na množství spotřebovávané elektrické energie při svém provozu. Měří se za stanovenou normou předepsaných podmínek a na základě výsledků testů je pak měřený spotřebič zařazen do příslušné třídy energetické účinnosti.
A
Třída odstřeďovacího výkonu: 
Určuje účinnost odstřeďování, které je zařazeno do kategorií A až G, přičemž písmeno A určije nejvyšší účinnost odstředění. Čím lepší účinnost odtředění, tím sušší prádlo máme po vyprání.
B
Hlučnost při odstřeďovaní [dB]: 
74
Hlučnost při praní [dB]: 
52
Spotřeba vody [litrů]: 
Udává roční spotřebu vody. Udávaná hodnota je pro určitý počet cyklů. Spotřeba vody se může lišit podle zvoleného programu a četnosti užívání přístroje. Pro pračky je počet cyklů roven 220. U myček je toto číslo rovno 280.
50

Průvodce výběrem

Způsob plnění: 
přední
Kapacita náplně [kg]: 
9
Počet otáček za minutu: 
Počet otáček, které vykoná buben pračky za minutu při odstřeďování.
1400
Počet programů: 
16
Displej: 
ano
Invertorový motor: 
Invertorový motor, který svým elektromagnetickým způsobem fungování zaručuje nehlučný provoz, dlouho životnost a nízkou spotřebu.
ano
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Martin (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

Opravy spotřební elektroniky Beko zajišťuje přímo výrobce, více na:

V případě dalších dotazů k řešení servisu kontaktujte nás na mailu servis@tsbohemia.cz, nebo tel.: +420585157507.

 
 
 
 
 
 

0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

  Přihlaste se

   
  ­
  Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?