Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Michal Vlachopulos
mvlachopulos@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

BECKER Transit 70 LMU TRUCK- lifetime mapy 47 zemí Evropy

 
BECKER Transit 70 LMU TRUCK- lifetime mapy 47 zemí Evropy
 
 
-30%
 
 
Splátková kalkulačka již od 18 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
BECKER Transit 70 LMU TRUCK- lifetime mapy 47 zemí Evropy
 
Objednací kód5112322
Part No.

1501790000

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

BECKER Transit 70 LMU TRUCK- lifetime mapy 47 zemí Evropy

Navigace Becker Transit 70 LMU je vybavena velkým množstvím užitečných funkcí, pohodlným ovládáním díky tlačítku EasyBack a velkému dotykovému displeji a širokou možností nastavení. Vedle příjmu TMC informací je vybavena inteligentním sledováním průběhu jízdy Becker SituationScan. Smozřejmostí je možnost zadání šířky, váhy, výšky, typu a počtu náprav vozidla, podle kterých se pak řídí výpočet trasy. Pokud uživateli vypočtená trase nevyhovuje, je možné jednoduchým dotykem přetáhnout trasu na požadovanou komunikci. Zcela novým volitelným kritériem je volba trasy v závislosti na výškového stoupání nebo klesání na trase.

Chytré funkce

Inteligentní pomocník Becker SituationScan stále sleduje průběh vaší jízdy a navrhuje případné objížďky či automaticky vyhledá parkoviště. Vestavěný Detour Assistant sleduje průběh jízdy, reaguje na neočekávaná zpomalení či odbočení a umožní vyhnout se zpožděním stisknutím jednoho tlačítka. Navigaci nechybí funkce jako např. podrobné plánování trasy, výpočet alternativních tras, upozorňování na překročení povolené rychlosti, příjem dopravních informací, řazení do jízdních pruhů a zobrazování dálničních sjezdů, zobrazení 3D terénu a 3D budov, TTS - čtení názvů ulic, optimalizace trasy v závislosti na denní době, upozorňování na radary, výpočet ekonomické trasy, možnost zablokovat vybrané silnice a ulice nebo vyhledávání popisných a orientačních čísel i v malých vesnicích.

Doživotní aktualizace map

Mapy 45 evropských států jsou předinstalovány přímo v navigaci a současně s nákupem přístroje získáte možnost bezplatné doživotní aktualizace. Během jízdy se tak vyhnete nepříjemnostem jako jsou například změny dopravního značení či dlouhodobé uzávěry při opravách silnic. K aktivaci doživotních aktualizací map je třeba přístroj zaregistrovat pomocí programu Becker Content Manager do 30 dní od jeho prvního použití. Nové mapy vycházejí 3x ročně. Příjem dopravních informací můžete přijímat automaticky pomocí RDS-TMC nebo Wifi připojením k Vašemu chytrému telefonu, který umožní navigaci připojit se k internetu a stahovat tak dopravní zpravodajství.

Klíčové vlastnosti

Navigace Becker Transit 70 LMU je vybavena kapacitním dotykovým 7“ displejem s vysokým rozlišení, kvalitním zobrazením a výbornou čitelností. Pro lokalizaci polohy využívá přesný a osvědčený GPS chipset CSR TriG Lite. Vnitřní paměť flash má kapacitu 4 GB, kterou je možné rozšířit pomocí paměťových karet microSD (až 32 GB, Class 6). Propojení s počítačem lze realizovat díky rozhraní microUSB. Součástí je mapa 44 evropských států s velmi bohatými detaily a s možností doživotní aktualizace. Ovládání přístroje je samozřejmě v češtině. Rozměry přístroje jsou 185 x 115.3 x 15 mm.

 

Parametry a specifikace:

Displej

Velikost displeje [palců]: 
7
Rozlišení displeje [px]: 
WVGA (800 x 480)
Dotykový displej: 
ano

Funkce GPS

Databáze radarů: 
ano
Doživotní aktualizace map: 
ano
Hlasové navádění: 
ano
Parkovací asistent: 
ano
RDS-TMC přijímač: 
ano
Řazení do jízdních pruhů: 
ano

Fyzické charakteristiky

Výška [mm]: 
115,3
Šířka [mm]: 
185
Hloubka [mm]: 
15

Obecné vlastnosti

Podle použití: 
Truck

Paměť

Interní paměť [GB]: 
4
Typy paměťových karet: 
micro SD

Rozhraní

Wi-Fi: 
ano

Ostatní

Jazyk navigace: 
český
Přehrávač medií: 
ano
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Black Friday
Black Friday
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše