Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Severní Moravu, Brno a okolí. Více informací.
Otevřeli jsme pro vás nové pobočky v Hranicích a České Lípě. Více informací. 

Baterie Acer Aspire One 522/D255/D260/D270 series Li-Ion 11,1V 5000mAh 56Wh black

 
Baterie Acer Aspire One 522/D255/D260/D270 series Li-Ion 11,1V 5000mAh 56Wh black
 
 
Avacom - náhradní baterie
 
 
 
 
 
 
 
AVACOM Baterie Acer Aspire One 522/D255/D260/D270 series Li-Ion 11,1V 5000mAh 56Wh black
Objednací kód9777644
Part No.

NOAC-O52BN-P50

Záruka spotřebitel/ostatní 24 měsíců / 24 měsíců
Základní cena + RP 1 330 Kč + 1 
ověřit dostupnost
1 690,- Kč 
Cena nyní: 1 610,- Kč 

1 331 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

Náhradní baterie AVACOM
Acer Aspire One 522/D255/D260/D270 series Li-Ion 11,1V 5000mAh 56Wh black

šestičlánková baterie, 203.60 x 51.80 x 26.40 mm, 316g, články Panasonic, barva černá

AL10B31, AL10BW, AL10G31, BT.00603.114, AK.003BT.071, AK.006BT.074, AL10A31, AL10B31, AL10G31, BT.00303.022, BT.00603.114, LC.BTP00.129, LC.BTP0A.007, LC.BTP0A.019

ACER
Aspire One AOD255
Aspire One AOD255- A01B/B
Aspire One AOD255- A01B/K
Aspire One AOD255- A01B/W
Aspire One AOD255-N55DQcc
Aspire One AOD255-N55DQkk
Aspire One AOD255-N55DQrr
Aspire One AOD255-N55DQws
Aspire One AOD255-2DQcc
Aspire One AOD255-2DQkk
Aspire One AOD255-2DQrr
Aspire One AOD255-2DQws
Aspire One AOD257-N57DQbb
Aspire One AOD257-N57DQkk
Aspire One AOD257-N57DQrr
Aspire One AOD257-N57DQws
Aspire One AOD257-13DQbb
Aspire One AOD257-13DQkk
Aspire One AOD257-13DQrr
Aspire One AOD257-13DQws
Aspire One AOD260-2DGss
Aspire One AOD260-2Dpu
Aspire One AO522-C5Dkk
Aspire One D255
Aspire One D255 series
Aspire One D255E
Aspire One D255-N55DQ
Aspire One D255-N55DQkk
Aspire One D255-1134
Aspire One D255-1203
Aspire One D255-1268
Aspire One D255-1549
Aspire One D255-1625
Aspire One D255-2BQ
Aspire One D255-2BQkk
Aspire One D255-2DQGkk
Aspire One D255-2DQkk
Aspire One D255-2DQws
Aspire One D255-2107
Aspire One D255-2136
Aspire One D255-2184
Aspire One D255-2256
Aspire One D255-2301
Aspire One D255-2331
Aspire One D255-2333
Aspire One D255-2509
Aspire One D255-2520
Aspire One D255-2532
Aspire One D255-2583
Aspire One D255-2640
Aspire One D255-2670
Aspire One D255-2691
Aspire One D255-2795
Aspire One D255-2929
Aspire One D255-2934
Aspire One D255-2981
Aspire One D257
Aspire One D257E
Aspire One D260
Aspire One D260 series
Aspire One D260-Cg
Aspire One D260-DB
Aspire One D260-N51B/K
Aspire One D260-N51B/KF
Aspire One D260-N51B/M
Aspire One D260-N51B/P
Aspire One D260-N51B/S
Aspire One D260-N51B/SF
Aspire One D260-Pu
Aspire One D260-13Dpu
Aspire One D260-2Bkk
Aspire One D260-2Bp
Aspire One D260-2BQGkk_XP616 3G
Aspire One D260-2BQGss_XP616 3G
Aspire One D260-2BQkk_XP316
Aspire One D260-2BQpu_XP316
Aspire One D260-2BQss_XP316
Aspire One D260-2DQkk_W7625
Aspire One D260-2DQpu_W7625
Aspire One D260-2DQss_W7625
Aspire One D260-2DQuu_W7625
Aspire One D260-2028
Aspire One D260-2097
Aspire One D260-2203
Aspire One D260-2207
Aspire One D260-2344
Aspire One D260-2365
Aspire One D260-23797
Aspire One D260-2380
Aspire One D260-2440
Aspire One D260-2455
Aspire One D260-2571
Aspire One D260-2576
Aspire One D260-2680
Aspire One D260-2919
Aspire One D270
Aspire One E100
Aspire One Happy
Aspire One Happy Blue-2DQb3b
Aspire One Happy Lime-2DQgrgr
Aspire One Happy Pink-2DQpp
Aspire One Happy Purple-2DQuu
Aspire One Happy Series
Aspire One Happy 2
Aspire One 522
Aspire One 722
Cromia AC761 Chromebook
Chrome AC700 Chromebook
PACKARD BELL
Dot SE/P-615NL
Dot SE/P-725NL
Dot SE/P-726NL
Dot SE/P-775NL
Dot SE/R-615NL
Dot SE/R-618NL
Dot SE/R-725NL
Dot SE/R-726NL
Dot SE/V-775NL
Dot SE/W-615NL
Dot SE/W-725NL
Dot SE/W-726NL
Dot SE/W-775NL
Dot SE-024GE
Dot SE-615NL
Dot SE-618NL
Dot SE-725NL
Dot SE-726NL
Dot SE-775NL
ZE6
Part Numbers

AK.003BT.071
AK.006BT.074
AL10A31
AL10BW
AL10B31
AL10G31
BT.00303.022
BT.00603.114
LC.BTP0A.007
LC.BTP0A.019
LC.BTP00.129


 

Parametry a specifikace:

Baterie

Počet článků baterie: 
6
Počet kusů v balení: 
1
Typ baterie: 
Li-Ion
Kapacita baterie [mAh]: 
5000
Napětí [V]: 
11,1

Fyzické charakteristiky

Barva: 
černá
Výška [mm]: 
26,40
Šířka [mm]: 
203,60
Hloubka [mm]: 
51,80
Hmotnost [g]: 
316

Kompatibilita

Příslušenství pro notebooky: 
Acer
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 
  • Home Credit
  • Body/ks
    - bodová hodnota produktu v promoakci;
    sestava
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 





 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER5

Splatky bez navyseni
Vymena darku