BARBONE OFFICE Lite mini

Objednací kód: 9145972 Part No.: OfficeLITEminiW10 Záruka spotřebitel/ostatní: 36 měsíců / 36 měsíců
 
BARBONE OFFICE Lite mini
 
 
Prodloužená záruka
3+3 BARBONE
 
 
 
 
 
 
 
PC BARBONE OFFICE LITE mini - procesor Intel Celeron J4005, operační paměť 8GB DDR4, SSD disk 240GB, operační systém Windows 10 Home
Zobrazit na prodejnách
­ 8 299,- Kč 
Cena nyní: 7 990,- Kč 

6 604 Kč bez DPH

Koupit na splátkyjiž od 400 Kč měsíčně
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Příslušenství

2 790 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

99 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

5 990 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

1 275 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis

 
 
 

BARBONE OFFICE Lite mini

Mimořádně cenově zajímavá počítačová sestava s operačním systémem Windows najde využití v kanceláři i doma. Je určena zejména pro základní kancelářské aplikace a prohlížení internetu. SSD disk zároveň nabízí dostatek prostoru pro ukládání dokumentů i multimediálních souborů.


ASUS PRIME J4005I-C

 • Proven quality - 5X Protection. 1000+ compatible devices. 8000+ validation hours.
 • AI Suite 3:Snadný přístup k inovativním funkcím od společnosti ASUS
 • Nový UEFI BIOS a Režim EZ: Přívětivější, jednodušší, a ještě intuitivnější s přidanou nápovědou

Desky ASUS Prime představují další vývojový krok ASUS základních desek s hrdou historií sahající zpět až do roku 1989. Náš tým předních odborníků je hrdý na to, že může každému dát ochutnat moc přizpůsobit si a vyladit svůj vlastní systém. Hnací silou rozvoje ASUS Prime je proto předsevzetí zkušenějším nadšencům představit nejvyšší možnou dostupnost ovládacích prvků. Přináší tak maximální výkon, stabilitu a kompatibilitu pro zajištění té nejlepší zkušenosti při sestavování vlastního PC. Jednoduše řečeno - je čas na Prime.


Vyrobeno s ohledem na nekonečnou odolnost

Společnost ASUS, přední světový výrobce základních desek, je známá pro své unikátní přístupy k vývoji produktů. Rozsáhlé testování, které převyšuje průmyslové standardy, je zárukou vysoce kvalitních komponentů. Základní desky byly otestovány s více než 1000 různými komponenty a zařízeními, aby byla zajištěna jejich kompatibilita. Každý nový model je podroben minimálně 8.000 hodin testování a přísnému procesu validace. Můžete se tak být jistí, že vaše základní deska ASUS je vhodná do každého prostředí a pro všechny aplikace. Společnost ASUS vám tak přináší absolutní svobodu ve výběru komponentů a vy si můžete užít si svou vlastní sestavu bez obav o vzájemnou kompatibilitu jejích komponentů.

Špičkové prvky ochrany 5x Protection II, využívají ty nejlepší součástky a jsou hodnoceny přísnými měřítky, aby byla zaručena jejich maximální kvalita a dlouhodobá životnost pro vaši základní desku s všestrannou ochranou. Pro vaši sestavu tak přináší výjimečnou ochranu a stabilitu. To vše díky desetiletí inženýrských zkušeností přední světové značky základních desek.


Absolutní spolehlivost

Základní desky ASUS se pyšní vynikající odolností. Každá deska je podrobena více než 8000 hodinám přísných testů. Testy zahořením, testy životního prostředí, testy kompatibility, softwarové testy a bezpečnostní testy potvrzují, že naše desky jsou mimořádně stabilní. Naše testy jsou ve svém odvětví jedinečné a přísnější než průmyslové standardy. Chceme si totiž být jistí, že každý náš produkt je zkonstruován tak, aby fungoval bezchybně v každém prostředí.


Bezpečné upevnění základní desky

Prázdné oblasti bez komponent zajistí minimální riziko poškození vložené desky

Montáže spojené s vaší novou základní deskou ASUS je mnohem bezpečnější než kdy předtím. Okolo každého montážního otvoru je nyní dostatek místa, takže se není třeba obávat rizika poškození či zkratů způsobených kontaktem jednotlivých prvků. Svůj počítač tak můžete s naprostou jistotou.


Q-DIMM

Snadná demontáž pamětí

I když pracujete s malým desktopem, stačí jen stlačit klip na jedné straně a zatlačit nebo vytáhnout RAM modul dovnitř nebo ven. Snazší už to být nemůže!


Médii oceňovaný UEFI BIOS

Nejinteligentnější systém BIOS ovládaný myší byl opět zdokonalen a je ještě atraktivnější. Ať už jste nováčkem v oboru nebo zkušeným mistrem přetaktování, režim EZ a Advanced vám pomůže najít vaši cestu k dokonalému výsledku snadno a rychle.


Efektivní výkon a grafická zobrazení s vysokým rozlišením díky integrovanému dvoujádrovému procesoru Intel Celeron® Dual-Core SoC J4005 s podporou HD Graphics.

Tato základní deska je vybavena integrovaným dvoujádrovým procesorem Intel Celeron® J4005 a grafickou kartu Intel HD Graphics. Tato revoluční 14nm SoC (systém na čipu) platforma s ultra nízkým napětím spojuje vynikající výkon a pokročilou podporu HD grafiky v malé a energeticky úsporné konstrukci. Navzdory minimálním energetickým požadavkům však disponuje dostatečným procesním výkonem pro zobrazení nejnovějšího grafického rozhraní DirectX® 11.1 HD. s podporou rozlišení 4K/UHD až 3840 x 2160. Samozřejmostí je i integrované USB 3.0.


KINGSTON SSD disk 240GB A400


Neuvěřitelná rychlost a vynikající spolehlivost.

SSD Kingston z řady A400 výrazně zrychlí odezvu vašeho systému, start systému a dalších programů. Je skvělou volbou pro upgrade z mechanického pevného disku, protože nabídne až 10x vyšší rychlosti než tradiční pevný disk, ihned poznáte znatelný nárůst výkonu.

Hlavní přednosti:

 • Rychlý start, načítaní a běh programů
 • Spolehlivější a odolnější než pevný disk
 • Vysoká rychlost za přijatelnou cenu

Také je mnohem odolnější proti otřesům, hodí se tedy do notebooků a dalších přenosných zařízení, což potvrzuje i výška 7mm, která zařučí, že se disk vejde do valné většiny notebooků. TLC NAND Flash zajistí skvělou rychlost, spolehlivost a úsporu energie. Životnost dosahuje vyšších hodnot, výrobcem dokládaná střední doba mezi poruchami je až 1 milión hodin.

BARBONE OFFICE Lite mini je usazen v elegantní černé skříni o rozměrech 370 x 225 x 180 mm. Na čelním panelu jsou umístěny snadno dostupné konektory pro připojení USB zařízení 2x USB 2.0, mikrofonu, reproduktorů či sluchátek, tlačítko pro zapnutí a restart počítače.


Sestavování a zahořování

Po pečlivém složení jednotlivých komponent a zkrocení kabeláže čeká každý sestavený počítač řada náročných testů, které odhalí případné problémy. Jednotlivé komponenty pracují na plný výkon, aby se otestovala stabilita i při vysokých teplotách. Sledováním průběhu teplot se zkontroluje i správné nanesení teplovodivé pasty. Celý tento proces se nazývá zahořování a trvá i několik hodin.

Technická specifikace

 • CA CASE SHARKOON SHARK ZONE C10 Mini-ITX
 • DIMM BARBONE DDR4 8GB 2666MHz CL19
 • HD KINGSTON SSD disk 240GB A400
 • KB KABEL NAPÁJECÍ 220V/230V 1.8m
 • MB ASUS PRIME J4005I-C, Intel Celeron J4005 SoC, 2xDDR4,M.2,SATA3,GLAN,HDMI,COM,Mini-ITX
 • SWO MS Windows 10 Home - OA3 elektronická licence (D-OEM)
 • ZD zdroj 1stCOOL - White Storm series 85+ 350W, bulk

Více informací

Stránky výrobce:http://www.barbone.cz/

Stránky o produktu:http://www.barbone.cz/_d286081.html

Parametry

Disk

Rozhraní disku: 
SATA

Fyzické charakteristiky

Barva: 
černá
Formát skříně: 
Na výběr je široké spektrum skříní: Big tower, Full tower, Midi Towe, Mini tower, Desktop, nejmenší Mini ITX a serverové Rack .
Mini ITX
Bočnice: 
perforovaná
Umístění předního panelu: 
Parametr upřesňuje umístění ovládacích prvků počítače(USB, audio, power a reset tlačítka).
z boku
Výška [mm]: 
180
Šířka [mm]: 
225
Hloubka [mm]: 
370

Kategorie

Kategorie: 
Počítače a elektronika

Konektory externí

USB 3.1 Gen1: 
Verze USB s přenosovou rychlostí až 5 Gbit/s. Bývá označována také jako USB 3.0 nebo USB 3.1 Gen1 (nové označení). Tyto USB jsou totožná a zpětně kompatibilní se starší verzí USB 2.0.
ano
Počet portů USB 3.1 Gen1: 
Verze USB s přenosovou rychlostí až 5 Gbit/s. Bývá označována také jako USB 3.0 nebo USB 3.1 Gen1 (nové označení). Tyto USB jsou totožná a zpětně kompatibilní se starší verzí USB 2.0.
2
USB 2.0: 
Tato verze, označovaná jako USB 2.0, nabídla maximální rychlost 480 Mbit/s (60 MB/s) v režimu Hi-Speed.
ano
Počet portů USB 2.0: 
2
HDMI výstup: 
ano
Počet HDMI výstupů: 
1
VGA výstup: 
ano
Počet VGA výstupů: 
1
RJ-45 port: 
ano
Počet portů RJ-45: 
1
PS/2 port: 
ano

Procesor

Model procesoru: 
Označení procesoru, které napoví o bližší specifikaci konkrétního modelu.
Intel Celeron J4005
Kódové označení procesoru: 
Rozdělení podle mikroarchitektury procesorů.
Gemini Lake
Počet jader procesoru: 
Fyzická jádra jsou důležitým parametrem procesoru. Čím více jader, tím dokáže procesor zpracovat více úloh najednou. Neznamená to ale, že čím více jader, tím musí být procesor výkonnější, hraje tady třeba roli procesorová architektura. Čtyřjádrový procesor starší architektury nemusí být výkonnější, než dvoujádrový procesor novější architektury.
2
Počet vláken procesoru: 
4
Frekvence procesoru [GHz]: 
Frekvence procesoru udává rychlost výpočtů jader. Čím vyšší, tím má procesor vyšší výkon, tohle ale platí pouze u stejných architektur a typů procesorů.
2,0
Max. frekvence procesoru [GHz]: 
Maximální frekvence procesoru udává maximální možnou rychlost výpočtů jader. Čím vyšší, tím má procesor vyšší výkon, tohle ale platí pouze u stejných architektur a typů procesorů.
2,42
Chladič procesoru: 
Chlazení procesoru je nezbytné, bez chlazení by se procesor ihned přehřál. Box chladiče jsou dodávány výrobci procesorů, jedná se o řešení, které je dostatečné, ale je i hlučnější. Chladiče od ostatních výrobců jsou tižší, účinnější a dražší.
box

Průvodce výběrem

Operační systém: 
Operační systém je základní programové vybavení, které je zavedeno do paměti zařízení při jeho startu a zůstává v činnosti až do jeho vypnutí.
Windows 10 Home
Typ paměti: 
Základní dělení paměťových modulů je na SDRAM, DDR, DDR2, DDR3, DDR4 (nejnovější). Paměti také dělíme podle patice, DIMM - počítače, SO-DIMM - notebooky.
DDR4
Výrobce procesoru: 
Intel
Procesorová řada: 
Lze říci, že čím vyšší řada, tím má procesor vyšší výkon. Můžeme tedy procesory dle procesorových řad ilustrativně rozřadit. Pro kancelářský počítač stačí řady: Celeron, Pentium, i3, Athlon a řada A. Pro hraní her: i3, i5, i7, i9, FX, Ryzen 3, Ryzen 5 a Ryzen 7. Zbývá tedy jen procesorová řada Xeon určená pro servery a Ryzen Threadripper s řadou i9 určené pro profesionální sféru.
Celeron
Typ disku: 
Typy disků se dnes rozdělují na Solid State Drive (SSD), Hard Disk Drive (HDD) a tzv. hybridní (SSHD). SSD jsou dnes nejlepší volbou pro bezhlučný a svižný chod programů. Jako uložiště pro velké množšví dat je ideální volba pevný disk (HDD), oproti SSD nabídnou stále daleko lepší poměr ceny za 1 GB. SSHD kombinuje výhody SSD s klasickými HDD.
SSD
Velikost disku [GB]: 
Velikost disku udává, jak velký objem dat lze na zařízení uložit.
240
Velikost operační paměti [GB]: 
Velikost/kapacita paměti udává, jakou kapacitu operační paměti zařízení obsahuje. Nedostatek paměti se projeví kriticky na výkonu systému, vždy je lepší mít dostatečnou rezervu.
8
Výrobce grafického chipu: 
Mezi nejznámější výrobce grafických čipů patří společnosti NVIDIA, AMD a Intel.
Intel
Grafická karta: 
Grafická karta je komponenta počítače, která se stará o grafické výpočty a grafický výstup na monitor, či jinou zobrazovací jednotku.
Intel UHD Graphics 600
Typ grafické karty: 
Integrovaná grafická karta se nachází v podobě grafického čipu přímo v procesoru počítače. Nevýhodou těchto čipů je jejich omezený výkon. Dedikovaná grafická karta je samostatně připojena na základní desce a poskytuje mnohem větší výkon a je určena především na hraní her i další výpočty.
integrovaná

Připojení k síti

Typ síťové karty: 
dedikovaná
Síťová karta: 
Realtek 8111G

Základní deska

Formát: 
Formát základní desky označuje její standardizovanou velikost.
Mini-ITX

Zdroj

Formát zdroje: 
ATX
Účinnost zdroje [%]: 
85
Umístění zdroje: 
Parametr udává umístění pozice pro zdroj uvnitř skříně.
nahoře

Zvuk

Typ zvukové karty: 
integrovaná
Počet kanálů: 
5+1

Ostatní

Napájecí kabel: 
Produkt obsahuje napájecí kabel.
ano
 
 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Tomáš (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny
wifi k BARBONE OFFICE Lite mini
Marek, 6.1.2021 16:51:00

Dobry den, prosim o doporuceni karty pro prijem wifi pro BARBONE OFFICE Lite mini? dekuji

Pc s prachovýmifiltry
Radek, 6.3.2019 5:22:00

Dobrý den, před nějakou dobou jste měli v nabídce tuto velikost PC s prachovými filtry, větším diskem a možností až 32 GB RAM. Máte něco podobného? Předem děkuji za odpověď.

PC s prachovými filtry
Radek, 6.3.2019 5:19:00

Dobrý den, pře nějakou dobou jste měli v nabídce tuto velikost PC s prachovými filtry větším diskem a možností až 32 GB RAM. Je ještě něco podobného v nabídce? Předem děkuji za odpověď.

Photoshop
Radek, 27.1.2018 10:25:00

Dobry den, zvladne tento pc adobe photoshop a camera raw?

Tomáš, 29.1.2018 19:00:00

Dobrý den, zvládne, ale na nějaké profesionální práce to jistě nebude. Střih videa je poměrně náročná činnost, nevím, co přesně máte v plánu provozovat. Volil bych spíše něco výkonnějšího.

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

Záruční doba a servisní podmínky pro počítače Barbone.
Řešení servisu: Záruční servis výhradně zajišťuje servisní středisko Autorizované servisní centrum, Sladovní 103/3, OLOMOUC, 77900, tel : +420 585 157 405 , emailová adresa servis@tsbohemia.cz.
Servis se řeší na základě požadavku na servisní zásah, kontaktujte prosím servisní oddělení. Poznámka: Servisní centrum je nutné kontaktovat vždy před odesláním zařízení jiným způsobem než sjednanou přepravou. Použití jiné přepravy, než objednané servisním centrem je možné, ale na náklady a riziko odesílatele. V případě dalších dotazů k řešení servisu nás můžete kontaktovat na emailové adrese servis@tsbohemia.cz.

 
 
 
 
 
 

0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

  Přihlaste se

   
  ­
  Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?