Prodejny v Ostrava - Hrabová a Brno - Veveří mají nově otevřeno i v sobotu od 9.00 do 19.00. Naopak prodejna Ostrava - Mar. Hory má od 1.8. v sobotu zavřeno.  
 
AXAGON CRI-S3 interní 3,5" USB 3.0 čtečka
Objednací kód: 7456675R Part No.: CRI-S3 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců Základní cena + RP + AF: 333 Kč + 2  + 10  
 
Rozbaleno zlevněno
 
 
 
 

AXAGON CRI-S3 interní 3,5" USB 3.0 čtečka

 
 
 
 
čtečka karet univerzální, rozhraní USB 3.0, na interní 20pinový USB 3.0, interní do 3.5" pozice, barva černá, 1x USB 3.0, 5 slotů, čtení a zápis CF, SD, MMC, MS, xD, MS Duo, microSD, SDHC, SDXC, délka kabelu 50cm

Rozbalené zboží v původním obalu, bez poškození a s plnou zárukou.

Zjistit dostupnost na prodejnách
­ 479,- Kč 
Cena nyní: 417,- Kč 

345 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Pouze rozbaleno.


AXAGON CRI-S3 interní 3,5" USB 3.0 čtečka

Vysokorychlostní interní 3.5" all-in-one USB 3.0 čtečka AXAGON CRI-S3 SUPERSPEED rozšíří stolní počítač o čtení a zápis všech běžných paměťových karet.

Díky USB 3.0 rozhraní čtečky výrazně vyšší přenosové rychlosti u moderních karet CF UDMA nebo SD UHS-I oproti běžným čtečkám s USB 2.0 rozhraním. Vysokorychlostní USB 3.0 port vyvedený na přední stranu čtečky umožní rychlé a pohodlné připojení jakéhokoliv USB příslušenství. Pět slotů přímo podporuje všechny běžné formáty pamětových karet microSD/SDHC/SDXC, SD/SDHC/SDXC, MS/MS Duo, CF, xD bez potřeby adaptéru.

Data lze přenášet rychle a pohodlně přímo mezi kartami ve všech pěti slotech čtečky. Čistě tvarovaný čelní panel čtečky bez loga se dobře snese s jakýmkoliv designem PC skříně. Jedna decentní zelená LED dioda indikuje správné vložení karty a přenos dat, bez vložené karty neobtěžuje zbytečným svitem. Kvalitně provedená kovová schránka garantuje spolehlivý provoz bez elektromagnetického rušení.

Pětislotová čtečka s podporou následujících formátů: Slot MICRO SD: microSD / microSDHC / microSDXC / TransFlash, slot XD: xD Picture Card, xD Type M, xD Type M+, xD Type H, karty SmartMedia nejsou podporovány, slot CF: CompactFlash Type I, CF Type II, Microdrive, Magicstor, slot MS: Memory Stick, MS Pro, MS Duo, MS Magic Gate, MS Pro Duo Magic Gate, Memory Stick Pro HG Duo, s adapterem M2 (MS Micro), slot SD/MMC: SecureDigital, SDHC, SDXC, MultiMedia Card, MMC 4.0, MMC Dual Voltage, MMC mobile, RS-MMC, s adaptérem miniSD, miniSDHC, MMC Micro.

Podpora specifikací flash karet: SD 1.0/1.1 (SD - Secure Digital, až 2GB), SD 2.0 (SDHC - Secure Digital High Capacity, až 32GB), SD 3.0 (SDXC - Secure Digital eXtended Capacity, až 2TB), MMC 3.x/4.0/4.1/4.2/4.3/4.4 (8-bit), MS 1.43, MS Pro 1.05, MS Pro HG 1.03, MS-XC 1.0 (až 2TB), CF 5.0 (UDMA 0 - UDMA 6), xD 1.2.

5 LUN - v souborových manažerech se zobrazuje pět ikon paměťových jednotek - možnost přímého přenosu dat mezi kartami ve všech slotech čtečky.Podpora souborových formátů FAT 12/16/32/64, NTFS, exFAT (FAT 64).

Další vlastnosti:

 • Kompatibilní s USB 3.0 specifikací revize 1.0, zpětně kompatibilní s USB 2.0.
 • Podpora přenosových rychlostí 12 / 480 / 5000 Mbit/s (full / high / super speed).
 • Podpora Plug and Play, Hot Plug a Hot Swap.
 • Napájení čtečky po USB sběrnici (bus-power).
 • Jeden vysokorychlostní USB 3.0 port vyveden na přední panel čtečky.
 • Pro připojení je čtečka osazena dvěma USB 3.0 type A female konektory na zadním čele.
 • Balení obsahuje USB 3.0 kabel 2x USB 3.0 type A male / interní 20pin konektor pro připojení čtečky k internímu 20pinovému (2x10pin) USB 3.0 konektoru základní desky počítače.
 • LED dioda indikující správné vložení karty trvalým svitem a přenos dat blikáním.
 • Čistě tvarovaný přední panel s decentním potiskem bez loga vhodný pro jakýkoliv design PC skříně.
 • Čtečka uzavřena v kvalitní kovové schránce zajišťující plnění norem pro elektromagnetické vyzařování.
 • Hloubka těla čtečky 96.5 mm, výška a šířka odpovídající zástavbě do 3.5" pozice.
 • Hmotnost 165 g (bez USB kabelu).

Podporované operační systémy:

MS Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 a novější, Windows Server 2003 / 2008 / 2012 / 2016 a novější (podporovány všechny 32- i 64-bitové verze OS Windows), Mac OS X 10.x a vyšší, Linux s jádrem 2.4.x a vyšším.

Pozn.: Ovladače jsou součástí podporovaných operačních systémů a nainstalují se zcela automaticky. Žádné jiné ovladače není třeba instalovat a nejsou ani k dispozici.

Balení obsahuje:

Interní čtečku karet s černým čelním panelem,

USB 3.0 kabel délky 50 cm,

Montážní šroubky,

Baleno v kartonové krabičce.


 

Poznámka výrobce:

Co je AXAGON?

   AXAGON je značka počítačového a mobilního příslušenství.
   AXAGON je původní český projekt vytvářený českou společností s českým kapitálem.
   AXAGON těží z dlouhá léta nabývaných zkušeností a znalostí svých tvůrců, kteří také důsledně využívají zpětnou vazbu od zákazníků i svoji nemalou invenci k doladění všech oblastí tohoto projektu.
   AXAGON se zaměřuje zejména na produkty z oblasti počítačového a mobilního příslušenství, komponent, periferií a multimédií. Klade si za cíl vytvořit mimořádně kompaktní a silnou nabídku produktů pokrývajících tyto oblasti a nabídnout optimální řešení zákazníkům hledajícím jakýkoliv produkt z těchto oblastí.
   AXAGON přináší a bude přinášet na trh v rychlém sledu nejen ověřené výrobky s nejvýhodnějším poměrem cena vs. kvalita, výkon a užitné vlastnosti, ale i nejaktuálnější technologické novinky a zajímavé inovativní produkty stejně jako produkty s vysokým stupněm integrace funkcí nebo výrobky vyznačující se vysoce funkčním a estetickým designem.
   AXAGON dbá na komplexnost nabízeného sortimentu v dané kategorii, zajištění precizní předprodejní i poprodejní podpory produktů a samozřejmě také na plnění veškerých bezpečnostních, technických, právních a ekologických norem.
   AXAGON je určen jak pro český trh, tak i pro trhy dalších zemí Evropské unie, což pro zákazníky znamená nejen velmi příznivé ceny díky velkým sériím, ale i pečlivou kontrolu kvality všech produktů určených pro nejnáročnější trhy.


Parametry a specifikace:

Doplňující informace

Obsah balení: 
čtečka karet, montážní šroubky

Fyzické charakteristiky

Barva: 
černá
Montážní prostor: 
1x slot 3.5"
Provedení: 
interní

Operační systém

Podpora OS: 
Linux, OS X, Windows 8, Windows Server 2012, Windows Server 2008, Windows Server 2003, Windows XP, Windows 7, Windows Vista

Rozhraní

USB 3.0: 
ano
Počet portů USB 3.0: 
1
Rozhraní: 
USB 3.0

Typy karet

SD: 
ano
SDHC: 
ano
SDXC: 
ano
microSD: 
ano
microSDHC: 
ano
microSDXC: 
ano
Memory Stick: 
ano
Memory Stick Duo: 
ano
Memory Stick PRO: 
ano
Memory Stick PRO Duo: 
ano
CompactFlash: 
ano
MMC: 
ano
xD: 
ano
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
vyprodej
Nutrend World
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

  Přihlaste se

   
  ­