Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Brno a Severní Moravu (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec a další). Službu lze využít v pracovní dny. Více informací. 

AXAGO PCEA-S4 4x serial

 
AXAGO PCEA-S4 4x serial
 
 
 
 
 
 
 
 
 
řadič, PCI-Express karta PCEA-S4 umožňuje rozšíření stolního počítače o čtyři plnohodnotné sériové porty standardu RS-232 s DB-9 konektory
Objednací kód9300195
Part No.

PCEA-S4

Poznámka v pol. března
Záruka spotřebitel/ostatní 24 měsíců / 24 měsíců
Základní cena + RP 543 Kč + 2 
ověřit dostupnost
­ 699,- Kč 
Cena nyní: 659,- Kč 

545 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

AXAGO PCEA-S4

AXAGO PCEA-S4 je PCI-Express karta, která umožňuje rozšíření stolního počítače o čtyři plnohodnotné sériové porty standardu RS-232 s DB-9 konektory.

Čipset vyvinutý renomovanou společností MOSChip přináší kromě tradičně bezproblémové kompatibility také vysokou výkonnost a široké možnosti nastavování portů.

Vlastnosti:
 • kompatibilní s 1-Lane (x1) PCI-Express s propustností 2.5 Gb/s
 • vyhovuje PCI Express Base specifikaci revize 1.1, kompatibilní také s revizemi 1.0a / 2.0
 • kompatibilní také s x4, x8 nebo x16 PCIe sloty
 • podpora Plug and Play - automatický výběr IRQ přerušení a I/O adresy
 • podpora Re-Map IO Address - nastavení adresy COM portu (tato funkce je podporována pouze v MS DOS)
 • 4x sériový RS-232 port s DB9 konektory (dva porty umístěny přímo na záslepce karty a druhá dvojice portů umístěna na samostatné záslepce)
 • 256-Byte transmit & receive FIFO pro každý port
 • kompatibilní s 16C450 / 16C550 / Extended 16C550 / 16C650 / Enhanced Mode UART
 • teoretická přenosová rychlost použitého čipu až 16 Mb/s
 • maximální přenosová rychlost použitých RS232 budičů až 250 kBd
 • podpora hardware a software flow control
 • nastavitelná délka slova 4, 5, 6, 7 nebo 8 bitů
 • nastavitelná parita (sudá, lichá, žádná, Mark, Space), 1, 1.5 nebo 2 stop bity
 • podpora připojení sériových zařízení jako jsou bankomaty, čtečky čárových kódů, CNC stroje, tablety, POS, PDA apod.
 • použit čipset ASIX (dříve MOSChip) MCS9904CV-AA
Obsah balení:
PCIe karta se dvěma sériovými porty, záslepka s druhou dvojicí sériových portů, CD s ovladači

 

Poznámka výrobce:

Co je AXAGON?

   AXAGON je značka počítačového a mobilního příslušenství.
   AXAGON je původní český projekt vytvářený českou společností s českým kapitálem.
   AXAGON těží z dlouhá léta nabývaných zkušeností a znalostí svých tvůrců, kteří také důsledně využívají zpětnou vazbu od zákazníků i svoji nemalou invenci k doladění všech oblastí tohoto projektu.
   AXAGON se zaměřuje zejména na produkty z oblasti počítačového a mobilního příslušenství, komponent, periferií a multimédií. Klade si za cíl vytvořit mimořádně kompaktní a silnou nabídku produktů pokrývajících tyto oblasti a nabídnout optimální řešení zákazníkům hledajícím jakýkoliv produkt z těchto oblastí.
   AXAGON přináší a bude přinášet na trh v rychlém sledu nejen ověřené výrobky s nejvýhodnějším poměrem cena vs. kvalita, výkon a užitné vlastnosti, ale i nejaktuálnější technologické novinky a zajímavé inovativní produkty stejně jako produkty s vysokým stupněm integrace funkcí nebo výrobky vyznačující se vysoce funkčním a estetickým designem.
   AXAGON dbá na komplexnost nabízeného sortimentu v dané kategorii, zajištění precizní předprodejní i poprodejní podpory produktů a samozřejmě také na plnění veškerých bezpečnostních, technických, právních a ekologických norem.
   AXAGON je určen jak pro český trh, tak i pro trhy dalších zemí Evropské unie, což pro zákazníky znamená nejen velmi příznivé ceny díky velkým sériím, ale i pečlivou kontrolu kvality všech produktů určených pro nejnáročnější trhy.


Parametry a specifikace:

Operační systém

Podpora OS: 
Linux, OS X, Windows 8, Windows Server 2012, Windows Server 2008, Windows Server 2003, Windows XP, Windows 7, Windows Vista

Rozhraní

Externí COM: 
ano
Počet externích portů COM: 
4
Rozhraní: 
PCI Express
Rychlost sběrnice PCIE: 
1
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 
 

Dokumenty

 
 
 
Popis pro alfa.cz
<h3>AXAGO PCEA-S4</h3> AXAGO PCEA-S4 je PCI-Express karta, která umožňuje rozšíření stolního počítače o čtyři plnohodnotné sériové porty standardu RS-232 s DB-9 konektory. <br/> <br/> Čipset vyvinutý renomovanou společností MOSChip přináší kromě tradičně bezproblémové kompatibility také vysokou výkonnost a široké možnosti nastavování portů.<br/> <br/> <strong>Vlastnosti:</strong> <ul> <li>kompatibilní s 1-Lane (x1) PCI-Express s propustností 2.5 Gb/s</li> <li>vyhovuje PCI Express Base specifikaci revize 1.1, kompatibilní také s revizemi 1.0a / 2.0</li> <li>kompatibilní také s x4, x8 nebo x16 PCIe sloty</li> <li>podpora Plug and Play - automatický výběr IRQ přerušení a I/O adresy</li> <li>podpora Re-Map IO Address - nastavení adresy COM portu (tato funkce je podporována pouze v MS DOS)</li> <li>4x sériový RS-232 port s DB9 konektory (dva porty umístěny přímo na záslepce karty a druhá dvojice portů umístěna na samostatné záslepce) </li> <li>256-Byte transmit & receive FIFO pro každý port</li> <li>kompatibilní s 16C450 / 16C550 / Extended 16C550 / 16C650 / Enhanced Mode UART</li> <li>teoretická přenosová rychlost použitého čipu až 16 Mb/s</li> <li>maximální přenosová rychlost použitých RS232 budičů až 250 kBd</li> <li>podpora hardware a software flow control</li> <li>nastavitelná délka slova 4, 5, 6, 7 nebo 8 bitů</li> <li>nastavitelná parita (sudá, lichá, žádná, Mark, Space), 1, 1.5 nebo 2 stop bity</li> <li>podpora připojení sériových zařízení jako jsou bankomaty, čtečky čárových kódů, CNC stroje, tablety, POS, PDA apod.</li> <li>použit čipset ASIX (dříve MOSChip) MCS9904CV-AA</li> </ul> <strong>Obsah balení:</strong> <br> PCIe karta se dvěma sériovými porty, záslepka s druhou dvojicí sériových portů, CD s ovladači <br/> <br/>
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Souhlasím
Splatky bez navyseni
XXL vyprodej
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše