AVG Internet Security Unlimited, 1 rok, elektronicky

 
AVG Internet Security Unlimited, 1 rok, elektronicky
 
 
-28%
 
 
Splátková kalkulačka již od 2 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
Bezpečnostní software určený pro domácí použití, nová elektronická licence, pro neomezený počet zařízení.
Objednací kód8801046
Part No.

GSREN12EXXA000

Záruka spotřebitel/ostatní 24 měsíců / 6 měsíců
Základní cena 886 Kč
ověřit dostupnost
­ 1 499,- Kč 
Cena nyní: 1 072,- Kč 

886 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

Určeno pro nekomerční použití. Elektronická licence. Neomezený počet zařízení.


Pokročilý antivirus, který vás nezklame
Internet Security je nyní ještě lepší. Nově vyhledává malware a problémy s výkonem, pomůže vám vyhnout se falešným webovým stránkám a prostřednictvím zbrusu nového a intuitivního designu vám poskytne dokonalý přehled o ochraně.

Pokročilý antivirus
Důkladně otestuje každé zákoutí vašeho počítače (a jednotky k němu připojené) v reálném čase a vyhledá viry, spyware, červy, trojské koně, rootkity a jiné škodlivé druhy malwaru. Také můžete naplánovat testy celého počítače na dobu, kdy jej nebudete používat.

Detekce pomocí umělé inteligence
Používá v počítači pokročilou umělou inteligenci, s níž proaktivně identifikuje vzorky malwaru, které dosud nebyly objeveny a klasifikovány naším týmem ThreatLabs.

Testování PUA
Zjišťuje přítomnost potenciálně nežádoucích aplikací (PUA), které jste si mohli stáhnout, aniž byste si toho byli vědomi (např. adware a jiné škodlivé aplikace stahované společně s požadovaným softwarem).

Detekce nákaz v reálném čase
Cloudová technologie pomáhá rozpoznat nejnovější varianty malwaru a nákazy v reálném čase. Pokud se tento antivirus setká s neznámou hrozbou, pošle ji k analýze našemu týmu ThreatLabs. Tento tým vytvoří protilék a prostřednictvím aktualizace zabezpečení ho rozešle milionům našich uživatelů. A konečný výsledek? Lepší ochrana pro všechny.

Analýza softwaru
Tato funkce hlídá počítač v reálném čase, odhaluje podezřelé chování jakéhokoli spuštěného softwaru a upozorňuje vás na případné nesrovnalosti. Pomáhá chránit před tzv. „hrozbami nultého dne“, nebezpečnými programy a před nástroji pro sledování činnosti uživatele, které tajně zaznamenávají zadaná hesla a přihlašovací údaje k bankovním účtům.

E-mailový štít
Blokuje nebezpečné e-mailové přílohy, a tím vás chrání před falešnými zprávami nebo přáteli, kteří vám mohou nevědomky poslat malware.

Link Scanner
Pomáhá vám vyhnout se škodlivým webovým stránkám tím – testuje bezpečnost odkazů, na které jste kliknuli, a upozorní vás, zjistí-li cokoli podezřelého. Testuje všechny odkazy na internetu, včetně těch na Facebooku a Twitteru.

Webový štít
Testuje stahované soubory ještě předtím, že se uloží do vašeho počítače, abyste byli chráněni před skrytým malwarem.

WiFi Guard
Pomůže vám vyhnout se nebezpečným přístupovým bodům využívaným hackery tím, že vás upozorní, když se připojíte k nezabezpečené síti Wi-Fi.

Zdokonalený Firewall
Hladce blokuje zločince a slídily, kteří se pokusí dostat do vašeho počítače a ukrást vám soukromé soubory, fotografie nebo hesla. Funguje v kabelových i bezdrátových sítích.

Datový sejf
Máte něco, co by neměli vidět cizí lidé? Zašifrujte a skryjte své nejsoukromější fotografie a soubory, aby si je nemohli prohlížet členové rodiny, přátelé nebo zloději.

File Shredder
Víte, že soubory odstraněné z koše jsou obnovitelné? File Shredder slouží k bezpečnému mazání dat a znemožňuje jejich neúmyslné nebo neoprávněné obnovení.

Anti-Spam
Blokujeme spam, podvodné zprávy a škodlivé phishingové e-maily, aby vás nic neobtěžovalo a aby se vaše hesla nebo čísla platebních karet nedostala do nesprávných rukou.

Zabezpečená služba DNS
Pomáhá vám vyhnout se falešným webovým stránkám, aby se nestalo, že svá hesla, čísla platebních karet nebo jiné osobní údaje nevědomky sdělíte zločincům. Bráníme totiž útočníkům ve změně vašich nastavení DNS (systému doménových názvů) tím, že používáme vlastní zabezpečené servery DNS, které vás spolehlivě nasměrují na pravé webové stránky.

Univerzální ovládací panel
Umožňuje spravovat aplikace AVG v ostatních počítačích, mobilních zařízeních a tabletech na dálku. Náš integrovaný ovládací panel umožňuje kontrolovat zabezpečení a výkon všech vašich počítačů s Windows, Maců a zařízení s Androidem s nainstalovaným AVG odkudkoli na světě.

Aktualizace v reálném čase
Zajišťují, že máte vždy k dispozici aktuální zabezpečení, protože instalují virové definice, opravy chyb, aktualizace zabezpečení a nové funkce hned, jakmile jsou vydány.

Testy na dálku a oznámení
Tato funkce umožňuje na dálku testovat počítač na přítomnost virů, a to z jiných počítačů s Windows či telefonů a tabletů s Androidem, kde máte nainstalováno AVG. Pokud v některém z vašich zařízení najdeme hrozbu, dáme vám o ní vědět.

Sdílená ochrana
Sdílejte placené funkce Internet Security s celou rodinou. Stačí je pozvat do vaší sítě AVG a získají stejné funkce, jaké máte k dispozici vy. Je vše bez příplatků a v NEOMEZENÉM počtu osobních zařízení!

Tichý režim
Odkládá testy, aktualizace a zobrazení vyskakovacích oken, abyste nebyli rušeni při práci, hraní her nebo sledování videí.

Toolbar Remover
Pomáhá vyčistit prohlížeč tím, že z něj odstraňuje nevyžádané nebo potenciálně nebezpečné panely nástrojů či rozšíření, k jejichž instalaci mohlo dojít bez vašeho svolení.

Turbo Scan
Výrazně zkracuje doby testování tím, že inteligentně přeskakuje soubory, o nichž ví, že jsou bezpečné (tzn. soubory, které se od posledního testu nezměnily).


 

Stránky o produktu:

http://www.avg.com/


 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Letni tipy 2019
Splatky bez navyseni
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše