AVG Internet Security, 2 lic. 3 roky, nová licence, elektronicky

 
AVG Internet Security, 2 lic. 3 roky, nová licence, elektronicky
 
 
-32%
 
 
Splátková kalkulačka již od 4 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
Bezpečnostní software, nová elektronická licence.
Objednací kód8800591
Part No.

ISCEN36EXXS002

Záruka spotřebitel/ostatní 24 měsíců / 6 měsíců
Základní cena 2 027 Kč
ověřit dostupnost
­ 3 630,- Kč 
Cena nyní: 2 452,- Kč 

2 027 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

Nová elektronická licence.Funkce:
Pokročilý antivirus
Důkladně testuje každé zákoutí vašeho počítače (a jednotky k němu připojené) v reálném čase a hledá viry, spyware, červy, trojské koně, rootkity a jiné škodlivé druhy malwaru. V Internet Security můžete dokonce naplánovat testy celého počítače na dobu vaší nepřítomnosti.

Detekce pomocí umělé inteligence
Používá v počítači pokročilou umělou inteligenci, s níž proaktivně identifikuje vzorky malwaru, které dosud nebyly objeveny a klasifikovány naším týmem AVG ThreatLabs.

Anti-Ransomware
Pomáhá zastavit hackery, kteří chtějí zašifrovat vaše soukromé fotografie a soubory a za jejich odemčení posléze požadují výkupné.

Kontrola pošty a Anti-Spam
Blokuje nebezpečné přílohy a spam, čímž chrání váš počítač, zajišťuje pořádek ve vaší doručené poště a omezuje riziko, že se stanete obětí podvodů online.

Zdokonalený Firewall
Brání hackerům v přístupu k soukromým datům uloženým ve vašem počítači. Funguje v kabelových i bezdrátových sítích.

Link Scanner
Pomáhá vám vyhnout se škodlivým webovým stránkám tím, že testuje bezpečnost odkazů, na které jste kliknuli, a upozorňuje vás na cokoli podezřelého. Testuje všechny odkazy na internetu včetně těch na Facebooku a Twitteru.

Webový štít
Testuje stahované soubory ještě předtím, že se uloží do vašeho počítače, abyste byli lépe chráněni před skrytým malwarem.

Testování PUA
Zjišťuje přítomnost potenciálně nežádoucích aplikací (PUA), které jste si mohli nevědomky stáhnout (např. adware a jiné škodlivé aplikace stahované společně s požadovaným softwarem).

Detekce nákaz v reálném čase
Cloudová technologie, která na základě dat od ostatních uživatelů dokáže identifikovat i nejnovější varianty malwaru a nákazy v reálném čase. Na základě každé nové hrozby, se kterou se setká libovolný uživatel AVG, vytváří ochranu pro celou uživatelskou komunitu AVG.

Analýza softwaru
Tato funkce hlídá počítač v reálném čase, odhaluje podezřelé chování jakéhokoli spuštěného softwaru a upozorňuje vás na případné nesrovnalosti. Pomáhá chránit před tzv. „hrozbami nultého dne“, nebezpečnými programy a dokonce nástroji pro sledování činnosti uživatele, které tajně zaznamenávají zadaná hesla a přihlašovací údaje k bankovním účtům.

WiFi Guard
Pomůže vám vyhnout se nebezpečným přístupovým bodům využívaným hackery tím, že vás upozorní, když se připojíte k neznámé síti Wi-Fi.

Datový sejf
Máte něco, co by neměli vidět cizí lidé? Datový sejf šifruje a skrývá důležité dokumenty, obrázky nebo jakékoli jiné soubory na virtuálním disku chráněném heslem, který se nachází přímo v počítači.

File Shredder
Víte, že soubory odstraněné z koše jsou obnovitelné? File Shredder bezpečně maže data a znemožňuje jejich neúmyslné nebo neoprávněné obnovení.

Herní režim
Odkládá testování a aktualizace během hraní, aby nedocházelo ke zpomalení nebo zamrznutí hry.

Smart Scanner
Pomáhá vyhnout se nechtěným přerušením či zpomalením práce tím, že provádí plánované testy jen v době, kdy počítač nepoužíváte. Jakmile začnete psát na klávesnici nebo pohnete myší, Smart Scanner se přepne do režimu nízké priority, aby ostatní software mohl běžet plynule.

Turbo Scan
Výrazně zkracuje doby testování tím, že inteligentně přeskakuje soubory, o nichž ví, že jsou bezpečné (tzn. soubory, které se od posledního testu nezměnily).

Univerzální ovládací panel
Umožňuje spravovat aplikace AVG v ostatních počítačích, mobilních zařízeních a tabletech na dálku. Náš integrovaný ovládací panel umožňuje kontrolovat zabezpečení a výkon všech vašich počítačů s Windows, Maců a zařízení s Androidem s nainstalovaným AVG odkudkoli na světě.

Testy na dálku a oznámení
Tato funkce umožňuje na dálku testovat počítač na přítomnost virů, a to z jiných počítačů s Windows či telefonů a tabletů s Androidem, kde máte nainstalováno AVG. Pokud v některém z vašich zařízení najdeme hrozbu, dáme vám o ní vědět.

Sdílení ochrany
Sdílejte placené funkce Internet Security s celou rodinou. Stačí je pozvat do vaší sítě AVG a získají stejné funkce, jaké máte k dispozici vy. A hlavně, je to možné bez příplatků v NEOMEZENÉM počtu osobních zařízení.

Bezplatná podpora
Kdykoli budete mít dotazy či problémy, můžete využít naši bezplatnou podporu přes telefon nebo online chat (pouze v angličtině).

Aktualizace v reálném čase
Zajišťují, že máte vždy k dispozici aktuální zabezpečení, protože automaticky instalují virové definice, aktualizace zabezpečení, opravy chyb a nové funkce hned, jak jsou vydány.


 

Parametry a specifikace:

Certifikace

Délka licence [roků]: 
3

Obecné vlastnosti

Počet licencí: 
2

Operační systém

Podpora OS: 
Windows 8, Windows XP, Windows 7, Windows Vista, Windows 10
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
HP cashback
Splatky bez navyseni
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše