Vánoce bez rizika Víkendová otevírací doba na vybraných pobočkách, kurýrní služby ZDARMA i v soboty a neděle, osobní odběr na pobočce ZDARMA a mnoho dalšího. Více informací. 

AVG Anti-Virus, 2 lic. 2 roky, nová licence, elektronicky

 
AVG Anti-Virus, 2 lic. 2 roky, nová licence, elektronicky
 
 
Splátky bez navýšení
 
 
 
 
 
 
 
Antivirový software, nová elektronická licence.
Objednací kód8800581
Part No.

AVCEN24EXXS002

Záruka spotřebitel/ostatní 24 měsíců / 6 měsíců
Základní cena 1 164 Kč
ověřit dostupnost
Cena nyní: 1 409,- Kč 

1 164 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

Nová elektronická licence.
Funkce:
AntiVirus
Pomáhá blokovat a odstraňovat viry, červy a trojské koně a bránit jejich šíření.

AntiMalware (Rezidentní štít AVG)
Chrání počítač před malwarem a pomáhá blokovat infikované soubory.

AVG Anti-Rootkit
Odhaluje a odstraňuje nebezpečné rootkity, které skrývají škodlivý software s úmyslem převzít kontrolu nad počítačem.

Kontrola pošty AVG
Odhaluje infikované nebo škodlivé příchozí přílohy, aby nepoškodily váš počítač. Funguje jako doplněk pro e-mailové klienty (například Microsoft Outlook® 2010) nebo jako testovací nástroj pro účty POP3, SMTP a IMAP.

AVG Protective Cloud Technology
Identifikuje a předchází novým hrozbám v cloudu díky automatickým aktualizacím antivirového softwaru.

AVG Community Protection Network
Okamžitě promění každou novou hrozbu objevenou kterýmkoli členem komunity v ochranu pro všechny. Pomáhá tedy zvyšovat úroveň antivirové ochrany pro celou komunitu AVG.

Funkce Surf-Shield nástroje AVG LinkScanner®
Technologie inteligentní prevence, která zabraňuje v přístupu k infikovaným nebo nelegálním webovým stránkám. Aktivně kontroluje každou webovou stránku předtím, než na ni kliknete, a v případě podezření zabrání jejímu otevření.

Ochrana sociálních sítí AVG
Kontroluje odkazy, k jejichž výměně dochází na sociálních sítích jako Facebook®, Twitter® apod., abyste byli vy i vaši přátelé v bezpečí.

AVG Online Shield™ Kontroluje bezpečnost souborů před jejich stažením a chrání vás při výměně souborů v rámci služeb MSN, Yahoo! a ICQ.

Funkce AVG Do Not Track
Informuje o tom, které webové stránky shromažďují data o vaší činnosti online, a poskytuje vám možnost jim v tom zabránit. Tato funkce je dostupná v rámci panelu AVG Security Toolbar, který je součástí instalace nebo k dispozici jako samostatný doplněk. Lze ji používat u prohlížečů Internet Explorer®, Mozilla Firefox® a Google Chrome®.

AVG Identity Protection™
Udržuje vaše osobní informace v bezpečí během prohlížení internetu a také brání zločincům v krádeži osobních dat z vašeho počítače.

Anti-Spyware
Ochrání vaši identitu před spywarem a adwarem, které sledují osobní informace.

AVG WiFi Guard
Pomůže vám vyhnout se nebezpečným přístupovým bodům WiFi využívaným hackery tím, že vás upozorní, když se počítač pokusí připojit k neznámé síti WiFi.

File Shredder
Pokud chcete údaje odstranit opravdu spolehlivě, běžné mazání nemusí být vždy dostatečné. Nástroj File Shredder smaže data bezpečně pomocí procesu, který zabrání přístupu nebo obnovení další osobou.

Datový sejf
Šifruje a ukládá důležité dokumenty, obrázky nebo jakékoli jiné soubory na virtuálním disku v počítači chráněném heslem. Pomocí nástroje Průzkumník systému Windows můžete přenášet soubory do nástroje Datový sejf a poté je otvírat stejně jako z běžného disku.

AVG Turbo Scan
Dramaticky zkracuje dobu trvání bezpečnostního testování díky inteligentnější sekvenci celého procesu, která se řídí pořadím, v jakém byly otestované soubory uloženy na disk.

Herní režim
Pozastavuje testování a aktualizace během hraní, aby nedocházelo ke zpomalení nebo zamrznutí. Také chrání váš digitální profil před hackery, kteří by mohli chtít ukrást a prodat vaše odměny ve hrách.

AVG Smart Scanner
Testuje počítač pouze tehdy, když jej nepoužíváte. Jakmile pohnete myší nebo stisknete klávesu, okamžitě sníží prioritu procesu na nízkou. Díky ignorování souborů, které již byly testovány a jsou bezpečné, lze minimalizovat dobu trvání testování.

Podpora softwaru AVG FREE
Služby našeho týmu odborníků jsou vám k dispozici zcela zdarma 24 hodin denně, 365 dní v roce. Stačí zavolat na naši bezplatnou linku.


 

Parametry a specifikace:

Certifikace

Délka licence [roků]: 
2

Obecné vlastnosti

Počet licencí: 
2

Operační systém

Podpora OS: 
Windows 8, Windows XP, Windows 7, Windows Vista, Windows 10
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Souhlasím
Splatky bez navyseni
Black Friday
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše