Objednejte zboží v sobotu nebo v neděli a my vám jej přivezeme již v pondělí. Objednej DNES, dovezeme DNES a ZDARMA. Platí pro Severní Moravu, Brno a okolí. Více informací. 

AVACOM C.7

 
 
 
 
AVACOM Nabíjecí Jack pro Notebooky C7 (5,5mm x 1,7mm) pro Acer
Objednací kód9178702
Part No.

C.7

Záruka spotřebitel/ostatní 24 měsíců / 24 měsíců
Základní cena + RP 37 Kč + 1 
ověřit dostupnost
804,- Kč 
Cena nyní: 46,- Kč 

38 Kč bez DPH

 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
  •  
 

Podrobnosti

 
 
 

Popis produktu:

Nabíjecí Jack pro Notebooky C7 (5,5mm x 1,7mm) pro Acer

redukce pro adaptér s konektorem 5,5mm x 2,5mm

ACER
AcerNote LifeNote 373
AcerNote Light 350
AcerNote Light 360
AcerNote Light 370
AcerNote Light 371
AcerNote Light 372
AcerNote Light 373
AcerNote Light 374
AcerNote Light 380
AcerNote 330T
AcerNote 350
AcerNote 367
AcerNote 3680
AcerNote 370
AcerNote 380
AcerNote 382
AcerNote 850C
Alpha 550
Alpha 550LC
Alpha 550LV
Alpha 550XV
Alpha 551
Alpha 551VX
Aspire AS5552
Aspire AS5552G
Aspire One
Aspire One A110
Aspire One A110-Ab
Aspire One A110-Ac
Aspire One A110-AGb
Aspire One A110-AGc
Aspire One A110-Bb
Aspire One A110-Bc
Aspire One A110-BGb
Aspire one A110L
Aspire one A110L blau
Aspire one A110X
Aspire One A110-1041
Aspire One A110-1137
Aspire One A110-1283
Aspire One A110-1295
Aspire One A110-1588
Aspire One A110-1626
Aspire One A110-1662
Aspire One A110-1691
Aspire One A110-1698
Aspire One A110-1722
Aspire One A110-1812
Aspire One A110-1831
Aspire One A110-1834
Aspire One A110-1948
Aspire One A110-1982
Aspire One A110-1995
Aspire One A150
Aspire One A150-Ab
Aspire One A150-Ac
Aspire One A150-Ap
Aspire One A150-Aw
Aspire One A150-Bb
Aspire One A150-Bb1
Aspire One A150-Bc
Aspire One A150-BGb
Aspire One A150-BGc
Aspire One A150-BGp
Aspire One A150-BGw
Aspire One A150-Bk
Aspire One A150-Bk1
Aspire One A150-Bp
Aspire One A150-Bw
Aspire One A150-Bw1
Aspire One A150L
Aspire one A150L blau
Aspire one A150L weiss
Aspire One A150X
Aspire one A150X blau
Aspire one A150X weiss
Aspire One A150-1001
Aspire One A150-1006
Aspire One A150-1029
Aspire One A150-1035
Aspire One A150-1049
Aspire One A150-1068
Aspire One A150-1083
Aspire One A150-1126
Aspire One A150-1140
Aspire One A150-1141
Aspire One A150-1172
Aspire One A150-1178
Aspire One A150-1249
Aspire One A150-1316
Aspire One A150-1329
Aspire One A150-1348
Aspire One A150-1359
Aspire One A150-1382
Aspire One A150-1400
Aspire One A150-1405
Aspire One A150-1435
Aspire One A150-1444
Aspire One A150-1447
Aspire One A150-1483
Aspire One A150-1485
Aspire One A150-1493
Aspire One A150-1504
Aspire One A150-1505
Aspire One A150-1532
Aspire One A150-1553
Aspire One A150-1555
Aspire One A150-1570
Aspire One A150-1622
Aspire One A150-1635
Aspire One A150-1649
Aspire One A150-1672
Aspire One A150-1679
Aspire One A150-1690
Aspire One A150-1706
Aspire One A150-1742
Aspire One A150-1777
Aspire One A150-1784
Aspire One A150-1786
Aspire One A150-1798
Aspire One A150-1840
Aspire One A150-1864
Aspire One A150-1887
Aspire One A150-1890
Aspire One A150-1905
Aspire One A150-1949
Aspire One A150-1983
Aspire One A150-1987
Aspire One D1X0
Aspire One D150
Aspire One D150-1B
Aspire One D150-1Bk
Aspire One D150-1Br
Aspire One D150-1Bw
Aspire One D150-1044
Aspire One D150-1125
Aspire One D150-1165
Aspire One D150-1186
Aspire One D150-1197
Aspire One D150-1240
Aspire One D150-1322
Aspire One D150-1462
Aspire One D150-1577
Aspire One D150-1587
Aspire One D150-1606
Aspire One D150-1647
Aspire One D150-1669
Aspire One D150-1739
Aspire One D150-1860
Aspire One D150-1920
Aspire One D2X0
Aspire One D250
Aspire One D250-1Bb
Aspire One D250-1Br
Aspire One D250-1Bw
Aspire One D250-1026
Aspire One D250-1042
Aspire One D250-1116
Aspire One D250-1151
Aspire One D250-1165
Aspire One D250-1185
Aspire One D250-1289
Aspire One D250-1326
Aspire One D250-1610
Aspire One D250-1924
Aspire One D250-1990
Aspire One D255
Aspire One D255E
Aspire One D257
Aspire One D260
Aspire One HAPPY2
Aspire One Pro 531
Aspire One ZG5
Aspire One 521
Aspire One 522
Aspire One 531
Aspire One 532
Aspire One 532h
Aspire One 532h-B123
Aspire One 532h-B123F
Aspire One 532h-CBW123G
Aspire One 532h-CPK11
Aspire One 532h-CPR11
Aspire One 532h-CPW11
Aspire One 532h-R123
Aspire One 532h-W123
Aspire One 532h-W123F
Aspire One 532h-2Bb
Aspire One 532h-2Bs
Aspire One 532h-2Db
Aspire One 532h-2Dr
Aspire One 532h-2Ds
Aspire One 532h-2067
Aspire One 532h-2206
Aspire One 532h-2223
Aspire One 532h-2242
Aspire One 532h-2268
Aspire One 532h-2288
Aspire One 532h-2298
Aspire One 532h-2309
Aspire One 532h-2326
Aspire One 532h-2333
Aspire One 532h-2382
Aspire One 532h-2406
Aspire One 532h-2527
Aspire One 532h-2575
Aspire One 532h-2588
Aspire One 532h-2594
Aspire One 532h-2622
Aspire One 532h-2630
Aspire One 532h-2676
Aspire One 532h-2727
Aspire One 532h-2730
Aspire One 532h-2742
Aspire One 532h-2789
Aspire One 532h-2806
Aspire One 532h-2807
Aspire One 532h-2825
Aspire One 532h-2938
Aspire One 532h-2942
Aspire One 532h-2962
Aspire One 532h-2964
Aspire One 532h-2997
Aspire One 533
Aspire One 533- 23571
Aspire One 721
Aspire One 721-3574
Aspire One 722
Aspire One 753
Aspire One532h-CBK123G
Aspire S3-951
Aspire Timeline 1810T
Aspire Timeline 3810T
Aspire Timeline 3820T
Aspire Timeline 4810T
Aspire Timeline 4820T
Aspire Timeline 5810T
Aspire Timeline 5820T
Aspire TimelineX 3830TG
Aspire TimelineX 4820TG
Aspire TimelineX 4830TG
Aspire TimelineX 5830T
Aspire 1200
Aspire 1200X
Aspire 1200XV
Aspire 1202
Aspire 1202X
Aspire 1203X
Aspire 1203XC
Aspire 1203XV
Aspire 1300
Aspire 1410
Aspire 1414WLCi
Aspire 1420P
Aspire 1430
Aspire 1450
Aspire 1551
Aspire 1640
Aspire 1640Z
Aspire 1642WLMi
Aspire 1650
Aspire 1650Z
Aspire 1680
Aspire 1690
Aspire 1690-II
Aspire 1810T
Aspire 1810TZ
Aspire 1820PT
Aspire 1825PTZ
Aspire 1830
Aspire 1830T
Aspire 2000
Aspire 2010
Aspire 2012WLCi
Aspire 2020
Aspire 2420
Aspire 2920
Aspire 2930
Aspire 3000
Aspire 3010
Aspire 3020
Aspire 3030
Aspire 3040
Aspire 3050
Aspire 3100
Aspire 3200
Aspire 3410
Aspire 3500
Aspire 3510
Aspire 3600
Aspire 3610
Aspire 3620
Aspire 3630
Aspire 3640
Aspire 3650
Aspire 3660
Aspire 3670
Aspire 3680
Aspire 3690
Aspire 3810 Timeline
Aspire 3810T
Aspire 3810TZ-4880
Aspire 3810T-354G32n
Aspire 3810T-6415
Aspire 3810T-944G32n
Aspire 3820T
Aspire 3820TG
Aspire 3935
Aspire 3935-CF61
Aspire 3935-CF61F
Aspire 3935-6504
Aspire 3935-744G25Mn
Aspire 3935-864G32Mn
Aspire 4220
Aspire 4220G
Aspire 4230
Aspire 4232
Aspire 4251
Aspire 4252
Aspire 4310
Aspire 4315
Aspire 4320
Aspire 4320G
Aspire 4330
Aspire 4333
Aspire 4520
Aspire 4520G
Aspire 4530
Aspire 4535
Aspire 4540
Aspire 4551
Aspire 4552
Aspire 4553
Aspire 4710
Aspire 4710G
Aspire 4710Z
Aspire 4710ZG
Aspire 4720
Aspire 4720G
Aspire 4730Z
Aspire 4730ZG
Aspire 4732Z
Aspire 4733Z
Aspire 4736Z
Aspire 4738
Aspire 4738Z
Aspire 4739
Aspire 4739Z
Aspire 4741
Aspire 4741G
Aspire 4743
Aspire 4743Z
Aspire 4745
Aspire 4745Z
Aspire 4750
Aspire 4750G
Aspire 4752
Aspire 4752Z
Aspire 4755G
Aspire 4810T
Aspire 4810TZ
Aspire 4820T
Aspire 4820TG
Aspire 4920
Aspire 4920G
Aspire 4930
Aspire 4930G
Aspire 5000
Aspire 5010
Aspire 5020
Aspire 5030
Aspire 5040
Aspire 5050
Aspire 5100
Aspire


 

Fotogalerie AVACOM C.7

Parametry a specifikace:

 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 
  • Home Credit
  • Body/ks
    - bodová hodnota produktu v promoakci;
    sestava
    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 





 
 


Košík

0 položek za
0
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WWWSERVER6

Sencor barevny tyden
Vymena darku