Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Radim Dostál
rdostal@tsbohemia.cz
 
 
 
 
 

ASUS Z170 PRO GAMING

 
ASUS Z170 PRO GAMING
 
 
Prodloužená záruka
 
 
Splátková kalkulačka již od 6 Kč za den! SMS podpis je jednoduchý způsob
jak uzavřít smlouvu během několika minut.
 
 
 
 
 
základní deska, MB, ATX, socket 1151, Intel Z170, Skylake, 4x DDR4, 3x PCIe x16, 3x PCIe x1, SATA Express, M.2, 4x SATA 6Gb/s, Gb LAN, DVI, D-Sub, DisplayPort, HDMI, USB 3.1, USB 3.1 Type-C, 4x USB 3.0, 2x USB 2.0, 5x audio jack, opt. S/PDIF
 
Objednací kód9143997
Part No.

90MB0MD0-M0EAY0

ověřit dostupnost
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Doporučený

599 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

4 629 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

4 790 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

699 Kč  
 
 
 
 

Doporučený

369 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Podrobnosti

 
 
 

ASUS Z170 PRO GAMING

Cenově dostupná základní deska Z170 ve formátu ATX plná funkcí a optimalizovaná pro výkon

 • Patice LGA1151 pro procesory pro stolní počítače 6. generace Intel® Core™
 • Podpora dvoukanálové paměti DDR4 3400 (přetakt.)
 • Technologie PRO Clock, 5-Way Optimization a druhá generace T-Topologie: Snadné a stabilní přetaktování
 • SupremeFX: Bezchybný zvuk, díky kterému se plně ponoříte do hry
 • Řadič Intel Gigabit Ethernet, technologie LANGuard a GameFirst II Chráněné a rychlé připojení k síti
 • RAMCache: Rychlejší spouštění her
 • USB 3.1 typu A/C a M.2: Extrémně rychlé přenosy dat pro rychlejší hraní
 • Gamer's Guardian: Vysoce odolné komponenty a inteligentní funkce „udělej si sám“
 • Sonic Radar ll: Skenování a detekce nepřátel pro absolutní vítězství

BEZCHYBNÝ ZVUK, DÍKY KTERÉMU SE PONOŘÍTE DO HRY!

Zvuková technologie SupremeFX zajišťuje výjimečně kvalitní, téměř bezztrátový zvuk a nabízí několik světelných efektů osvětlujících exkluzivní technologii stínění Red-line, stejně jako technologii Sonic Radar II, s níž odhalíte nepřátele na bojišti dříve, než vás zpozorují!

Stíněný a špičkový zvuk

Exkluzivní technologie od společnosti ASUS, jež produkuje téměř bezztrátovou kvalitu zvuku a s úctyhodnou hodnotou odstupu signál–šum (SNR) 115 dB, takže si budete moci naplno vychutnat každý zvukový detail.

Skenování a detekce zvuku pro absolutní vítězství!

Technologie Sonic Radar II v překryvné grafice na obrazovce znázorňuje aktivitu vašich nepřátel i spoluhráčů na bojišti, přičemž ji lze spravovat prostřednictvím jednoduchého ovládacího panelu a přizpůsobitelného herního seznamu. Budete moci sledovat směr a původ klíčových herních zvuků, takže bude moci snáze identifikovat nepřátele. S exkluzivní technologií Audio Enhancement navíc bude znít každý výbuch naprosto přirozeně.

Větší propustnost, nižší zatížení CPU a vynikající požitek ze hry

Nejnovější technologie Intel Ethernet (I219-V) zaručuje rychlejší a plynulejší hraní – za všech okolností. Řadič Intel LAN snižuje zatížení procesoru a navíc zprostředkovává nevídaný výkon protokolů TCP a UDP. Díky nižšímu zatížení procesoru tak máte k dispozici vyšší výkon pro hraní.

Vyšší propustnost. Nejlepší přepěťová ochrana

Technologie párování signálu LANGuard a prémiové kondenzátory s montáží na povrch zaručují spolehlivější připojení a vyšší výkon. Dále desky obsahují komponenty s přepěťovou a elektrostatickou ochranou (ESD Guards), které se starají o 1,9× lepší toleranci vůči statické elektřině a 2,5× vyšší ochranu (až 15 KV) proti nárazům proudu.

Žádné prodlevy, plynulé hraní

Exkluzivní technologie GameFirst III přiřazuje nejvyšší prioritu herním datům, jež budou mít také vyhrazenu větší šířku pásma, takže již nebude docházet ke zpožďování při hraní, trhání při streamování a zpomalování při sdílení souborů – vždy proto budete patřit mezi favority. Můžete si zvolit některou z předvoleb Optimalizace, Hra, Streamování médií nebo Sdílení souborů a sledovat, jak vaše síť doslova dostane křídla.

Deska využívá exkluzivní technologii Pro Clock od společnosti ASUS, druhou generaci ASUS T-Topologie či technologie AI Suite 3 a RAMCache, které jí pomáhají naplno využít potenciál herního výkonu.

Vyšší výkon díky technologii PRO Clock

Samostatný generátor základního taktu (BCLK) navržený pro šestou generaci procesorů Intel®, který umožňuje přetaktovat základní rychlost až na frekvenci 400 MHz. Toto vlastní řešení funguje ruku v ruce s technologií TurboV Processing Unit (TPU) od společnosti ASUS na zlepšení řízení přetaktování základního taktu a napětí – což vám poskytne vzrušující nový způsob navýšení výkonu do extrémních výšin.

Přetaktování paměti DDR4 v číslech

Druhá generace ASUS T-Topologie nabízí dosud nepoznané možnosti přetaktování paměti DDR4: více než 3400MHz DDR4 s osazenými všemi paměťovými pozicemi. Nechybí ani přizpůsobené rozvržení trasy snižující přeslechy a rušení, zatímco naše druhá generace T-Topologie zajistí časově synchronizovaný přenos signálu pro lepší kompatibilitu a stabilitu paměti.

Panel pro kompletní optimalizaci výkonu

AI Suite 3 je jedinečný ovládací panel ASUS ve stylu palubní desky, který umožňuje vyladění téměř všech aspektů systému se základní deskou Z170 Pro Gaming a dosažení dokonalé rovnováhy mezi výkonem, stabilitou, účinností a vzhledem – vše můžete řídit prostřednictvím jednoduchého a intuitivního rozhraní.

5-Way Optimization

Dynamicky upravuje procesory ASUS TPU (TurboV Processing Unit), EPU (Energy Processing Unit) a modul Digi+ VRM (voltage-regulator module), stejně jako technologie Fan Xpert 3 a Turbo App pro přesné navýšení výkonu a efektivity – vše jediným kliknutím.

Ovládání LED diod

Úprava LED diod loga a zvuku je velmi snadná: stačí přepnout přepínače a aktivovat položky, které vyhovují vašemu stylu a herní náladě!

Fan Xpert 3

Pomocí pěti 4/3pinových (PWM/DC) kombinovaných konektorů ventilátoru a pěti integrovaných teplotních čidel pak technologie Fan Xpert 3 zaručuje, že všechny ventilátory dosahují dokonalé rovnováhy mezi výkonem chlazení a nízkou hlučností. Deska Z170 Pro Gaming rovněž disponuje rozšiřující hlavicí ventilátoru (EXT) pro snadné a rychlé vylepšení ventilátoru.

USB 3.1 Boost

Exkluzivní nástroj, který automaticky zrychluje rozhraní USB 3.1 pro souběžné čtení/zápis o rychlostech až 854,6 / 863,9 MB/s.

* Je potřeba aktualizovat nástroj USB 3.1 Boost na verzi V1.08.02 nebo novější

Oceňovaný systém BIOS

Nejplynulejší a nejvybroušenější grafický systém BIOS ovládaný myší byl vylepšen, aby byl ještě lákavější. Ať jste na poli počítačů nováčkem, nebo již provádíte přetaktování dlouhé roky, režimy EZ a Advanced Mode vám pomohou najít správný směr. V režimu EZ lze velmi rychle provést základní nastavení, upravit datum a čas, profily ventilátorů a profily paměti Intel Extreme Memory Profile (XMP). Po přepnutí do pokročilého režimu můžete nastavit oblíbené položky a klávesové zkratky, zaznamenat a zkontrolovat poslední změny pomocí funkce Naposledy upravované položky nebo zapsat poznámky v programu Rychlé poznámky.

CrashFree BIOS 3

Už nikdy se nemusíte trápit poškozeným systémem BIOS, protože funkce CrashFree BIOS 3 umožňuje obnovení počítače zpět do provozuschopného stavu, a to dokonce i v případě, že jej nelze spustit.

EZ Flash 3

Aktualizujte nejnovější systém BIOS prostřednictvím internetu a ze systému BIOS.

Rychlejší spouštění her

Unikátní inteligentní technologie efektivně ukládá do mezipaměti celé úložné zařízení, takže se oblíbené hry a aplikace spouštějí neuvěřitelně rychle a lze je využívat ihned po spuštění. Technologie RAMCache mění milisekundy na mikrosekundy – nahrávací časy her se zkrátí na minimum.

Digi+ VRM

Napěťový regulátor DIGI+ VRM (Voltage Regulator Module) je jedním z nejlepších na trhu. Zajišťuje stabilní a čisté napájení procesoru za všech okolností.

Ochrana paměti DRAM proti přepětí

Všechny propojovací porty a paměti DRAM jsou chráněny proti přepětí a poškození v důsledku zkratu díky integrovaným přenastavitelným pojistkám, které prodlužují životnost základní desky.

Vysoce odolné komponenty

Naším heslem je prvotřídní kvalita a mimořádně odolné komponenty. Využíváme jen prémiové cívky a odolné kondenzátory, které jsou navrženy tak, aby odolaly extrémním výkyvům teplot mezi -55 °C a 105 °C – což je o 110 % lepší, než je běžný standard.

Zadní vstupy a výstupy z nerezové oceli

Panel se vstupními a výstupními porty je vyroben z pochromované nerezové oceli a vydrží až třikrát déle než běžné panely.

Q-Shield
Žádná bolest!

Chraňte své ruce před poškrábáním a pořezáním.

Q-Slot
1 svorka

pro uvolnění či upevnění grafické karty.

Q-DIMM
1stranné

klipy jsou zárukou bezproblémové manipulace s paměťovými moduly – vše je jednoduché a naprosto bezpečné.

Nástroj pro instalaci CPU
1vrstvá

ochrana před poškozením pinů patice

Q-LED
4 LED diody

značící problémy s procesorem, pamětí, grafickou kartou nebo spouštěcím zařízením a zaručující rychlou diagnostiku.

ESD Guards
2× lepší ochrana proti elektrostatickým výbojům prodlužující životnost komponent

Ochranné prvky ASUS ESD Guards aktivně chrání proti náhlým elektrostatickým výbojům (ESD). Jednotlivé komponenty tak mají mnohem delší životnost a deska poskytuje až dvakrát účinnější ochranu, než jakou nabízí průmyslové standardy.

Čipová sada Intel Z170 Express

Intel Z170 Express je čipová sada, která podporuje procesory 6. generace Intel LGA1151 Core™ i7 / Core i5 / Core i3 / Pentium® / Celeron®. Poskytuje vyšší výkon pomocí sériových propojení bod-bod umožňujících zvětšit šířku pásma a zvýšit stabilitu. Čipová sada Z170 navíc nabízí rychlejší práci s daty díky až deseti portům USB 3.0, šesti portům SATA 6 Gb/s, 32Gb/s rozhraní M.2 a linkám PCIe 3.0 pro rychlejší práci s daty. Deska Intel Z170 Express rovněž podporuje funkce integrované grafické karty (iGPU), takže si budete moci užívat výkonu nejmodernějších integrovaných grafických karet.

Připraveno pro procesory 6. generace Intel LGA1151 Core i7 / Core i5 / Core i3 / Pentium / Celeron

Tato základní deska podporuje procesory 6. generace Intel Core i7 / i5 / i3 / Pentium / Celeron s paticí LGA1151, s integrovaným GPU, integrovanými řadiči paměti a PCI Express s podporou výstupu integrované grafiky (na vyhrazených čipových sadách), dvoukanálových DDR4 pamětí (4 DIMM) a 16 linek PCI Express 3.0/2.0 pro úžasný grafický výkon.


Získejte exkluzivní kód do hry World of Warships

 • Přejděte na stránky ASUS týkající se této události: www.asus.com/event/
 • Zadejte sériové číslo produktu (na krabici) a číslo PPID (na produktu).
 • Proveďte registraci na stránkách události. Po jejím dokončení okamžitě získáte svůj kód digitální pozvánky.
 • Kód vám bude zaslán také na váš e-mail.
 • Potom přejděte na úvodní stránku této propagační akce: asus.worldofwarships.com
 • Zadejte kód pozvánky a pokračujte na registrační stránku služby Wargaming.
 • Založte si nový účet ve službě Wargaming.
 • Stáhněte a nainstalujte si hru World of Warships na svůj počítač a získejte bonus.
 

Fotogalerie ASUS Z170 PRO GAMING

Poznámka výrobce:

Název společnosti ASUS vychází ze jména Pegase (Pegasus) – okřídleného koně z řecké mytologie, který byl symbolem moudrosti a vědění. ASUS ztělesňuje sílu, čistotu a dobrodružného ducha tohoto nádherného stvoření. Každým novým produktem, který vytvoří, míří výš a výš.

V posledních desetiletích zaznamenal tchajwanský průmysl výpočetní techniky obrovský růst a v současnosti patří mezi přední hráče na celosvětovém trhu. Společnost ASUS byla hlavním účastníkem tohoto dramatického růstu, a přestože začínala jako malý výrobce základních desek s několika málo zaměstnanci, dnes na Tchaj-wanu patří mezi přední technologické společnosti a po celém světě má více než 12 500 zaměstnanců. Produkty společnosti ASUS nalezneme téměř ve všech kategoriích trhu s informačními technologiemi, včetně počítačových komponent, periferních zařízení, notebooků, tabletů, serverů nebo smartphonů.


Parametry a specifikace:

Konektory externí

USB 3.1 Gen2: 
ano
Počet portů USB 3.1 Gen2: 
1
USB 3.1 Gen1: 
ano
Počet portů USB 3.1 Gen1: 
4
USB 2.0: 
ano
Počet portů USB 2.0: 
2
USB Type-C: 
ano
Počet portů USB Type-C: 
1
HDMI výstup: 
ano
Počet HDMI výstupů: 
1
DisplayPort výstup: 
ano
Počet DisplayPort výstupů: 
1
DVI výstup: 
ano
Počet DVI výstupů: 
1
VGA výstup: 
ano
Počet VGA výstupů: 
1
RJ-45 port: 
ano
Počet portů RJ-45: 
1
PS/2 port: 
ano
S/PDIF výstup: 
ano
Počet audio Jack konektorů: 
5

Konektory interní

Počet konektorů SATA Express: 
1
Počet konektorů pro ventilátory: 
5
TPM header: 
ano
CMOS jumper: 
ano
USB 3.1 Gen1 header: 
ano
USB 2.0 header: 
ano
SATA III konektor (6 Gb/s): 
ano
Počet SATA III konektorů (6 Gb/s): 
4
M.2 konektor: 
ano
Počet konektorů M.2: 
1
COM konektor: 
ano

Průvodce výběrem

Patice (socket procesoru): 
1151
Chipset: 
Intel Z170
Formát: 
ATX
Typ paměti: 
DDR4
Počet paměťových slotů: 
4
Max. podporované frekvence paměti [MHz]: 
3400
Max. velikost operační paměti [GB]: 
64
Režim zapojení pamětí: 
Dual-channel

Sběrnice

PCI-Express 3.0: 
ano
PCI Express x16: 
ano
Počet slotů PCI Express x16: 
3
PCI Express x1: 
ano
Počet slotů PCI Express x1: 
3

Technologie

NVIDIA SLI: 
ano
Podpora NVIDIA SLI: 
ano
Podpora AMD CrossFireX: 
ano

Určení

Herní: 
ano
Stránky výrobce:
Stránky o produktu:
 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické centrum pro Vás:

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 

Zákaznické dotazy & odpovědi

 
 

Diskuse neobsahuje žádné příspěvky

 

Přidat nové téma

 Jiný obrázek..

povinná položka

 
 
 
 

Zaslat info

 
 
 
 
 
 
 
 

Záruka

 
 
 

 
 
 
 
 
 

0
 
 
 
 
 
­

 
Webové stránky TSBOHEMIA.cz používají k personalizaci reklam a služeb soubory cookies. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.   Nastavení Rozumím
Poukaz na TV zdarma
Cashback notebooky
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše